Výsledková listina turnaje
UŠO > Výsledková listina turnaje (1-50/106)
 NáhledTiskNahoru
Nominační RGP ženy - 3. kolo

30.9.2017| Most KD Repre| Jednotlivci ženy| Rozhodčí: Uhříček Břetislav| Hráček: 106| Žebříčků: 6

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
1.Šebková Petra CZE000073BDC Máchalové Kladno
2.Komorová Dagmar CZE000653AZippo team Štít
3.Hálová Kateřina CZE020007Jirkov
3.Liptáková Lenka CZE000887ASlezští rytíři Karviná
5.Hlavatá Eliška CZE045772(Vichřice z Ještědu)
5.Korčáková Renáta CZE012799BSTS Moskovice Praha
5.Mairichová Barbora CZE041094ATorzo Bílina
5.Prokýšková Eva CZE000023Klub Ajeto z.s. Praha
9.Bělobrádková Hana CZE021115AHradec Králové
9.Benešová Marika CZE006162ASport Bar Atláč Přerov
9.Dvořáková Šárka CZE020882Jindřichův Hradec
9.Jakoubková Ivana CZE043108ATragiherky Těmice
9.Kuběnová Marcela CZE029709ABig Crash Velká Kraš
9.Radová Karla CZE000873AMostecký Most
9.Rödlová Žaneta CZE002947AKanec Most
9.Štroblová Veronika CZE046043Nejdek
17.Barešová Lucie CZE030955Světlá nad Sázavou
17.Cihelková Martina CZE024118ASedmá rota Praha
17.Hergetová Monika CZE031649Praha 4
17.Hlavatá Zdena CZE000734CTulipán Žatec
17.Knapová Lada CZE028317ADEXTEROUS Krásný Les
17.Krieglsteinová Zbyňka CZE043602BŠK BSOD 334 01 Přeštice
17.Michalková Ilona CZE001855CŠK Střelky Veltruby
17.Moravcová Jana CZE048433CŠK Kolinec
17.Nagyová Katarína SVK100185Považská Bystrica
17.Nová Tereza CZE000770ABrilliant Darts Praha
17.Ondová Andrea CZE035383Vysoké Mýto
17.Pumrová Michaela CZE036272ADC Žíla Chodov
17.Solnařová Martina CZE036655ABest of Litoměřice
17.Strunzová Jitka CZE046181ATorzo Bílina
17.Sukupová Jana CZE036070BKorunky Kolín
17.Venclová Ludmila CZE000778Klub Ajeto z.s. Praha
33.Bolek Miluše CZE052325Plzeň
33.Chládková Lucie CZE047073AKlub 44 Liberec
33.Chudárková Zdeňka CZE003195Tsunami Incinity Vsetín
33.Dolejší Dana CZE003188BFenix Most
33.Drtilová Lenka CZE000010Mladé Buky
33.Dvorská Klára CZE039296ADC Žíla Chodov
33.Filipíková Petra CZE047771CThe LegenDarts Praha
33.Fleišmanová Markéta CZE001085DŠK Úlet Křimice
33.Gerlová Michaela CZE054826BSousedky České Budějovice
33.Hevkánová Věra CZE026781Chodov
33.Hloušková Olga CZE057335Praha
33.Horáčková Irena CZE033864BU Péci Jablonec nad Nisou
33.Hruboňová Lenka CZE043561BZa Vodou Litomyšl
33.Koháková Ivana CZE027892DEx špikaři ze 4 Praha
33.Koňaříková Jana CZE003198AOutsiders Vsetín
33.Koncerová Markéta CZE041847Vsetín
33.Kozáková Linda CZE052819CŠK Sázavská pivnice z.s.
33.Kubíková Pavla CZE030187BMostecký Most
 NáhledTiskNahoru

© 2005-2024 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2024 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2024 | Poslední synchronizace: 14.4.2024 03:54
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement

Vytištěno z © 2005-2024 Unie šipkových organizací dne 14.4.2024 08:48:30
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement