Výsledková listina turnaje
UŠO > Výsledková listina turnaje (1-50/88)
  Náhled Tisk Nahoru
Malá RGP dvojice mixy

29.9.2017 | Most KD Repre | Dvojice mixy | Rozhodčí: Uhříček Břetislav | Dvojic: 88 | Žebříčků: 0

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
1. Pelíšková Tereza CZE051191 A DC Vandals Blansko
Chladil Vlastislav CZE000074 A DC Mustang Bar
2. Hergetová Monika CZE031649 A Dart's Ladies Praha
Lutišan Štefan CZE039047 A AHV Strančice
3. Komorová Dagmar CZE000653 A Kosako Konárovice
Záruba Daniel CZE000007 A Ložisková mafie Pšov
3. Ondová Andrea CZE035383 B Kašna Vraclav
Ondo Michal CZE001787 A Ložisková mafie Pšov
5. Dolejší Dana CZE003188 C EKS - Neuděláš nic Most
Paur Milan CZE001132 A Mosteckej ŠK
5. Křepelková Simona CZE048773 A Olympia Tábor
Křepelka Čestmír CZE000621 A Olympia Tábor
5. Liptáková Lenka CZE000887 A Snipers Brno
Král Marek CZE053282 A DC Mustang Brno B Němčice
5. Nová Tereza CZE000770 A BRILLIANT DARTS Praha
Kysilka Ondřej CZE003828 A TJ Viktoria Radim
9. Dragounová Jana CZE059110 Bílina
Krotil Karel CZE053080 B Torzo Bílina
9. Dvořáková Šárka CZE020882 A Do roka a do dne J.Hradec
Mňuk Miroslav CZE000695 A Trosky Litomyšl
9. Gabrišková Bára CZE042201 A Průšvih Karlovy Vary
Dostálek Stanislav CZE008327 A Zákeřňáci DC Praha
9. Javorková Petra CZE039499 A Jen tak Slavošovice
Stoklasa Jan CZE002140 A Formanský Dravci Jihlava
9. Kulíšková Jana CZE028512 A Rangers Vsetín
Běťák Ondřej CZE021597 A Outsiders Vsetín
9. Pospíšilová Radka CZE006779 B Black schody Sadská
Zápotocký Jiří CZE001982 A Sgt. Pepik's Band Praha
9. Semencová Jana CZE026980 B Pijonýři Litvínov
Fojtík Kamil CZE016696 B Pijonýři Litvínov
9. Venclová Ludmila CZE000778 A ŠK AJETO Praha
Šebek Ladislav CZE000109 A DC Máchalové Kladno
17. Brejchová Nikol CZE039656 B VSB Bolevec Plzeň
Rajtmajer Marek CZE053252 A DC Kameňák Plzeň
17. Bučková Kateřina CZE047308 C Hrušky Litvínov
Šatný Jan CZE001447 B Hrušky Litvínov
17. Coufalová Kateřina CZE000136 ŠK AJETO Praha
Hoffmann Martin CZE000022 A Sgt. Pepik's Band Praha
17. Hlavatá Zdena CZE000734 B Ložisková mafie Pšov
Slusarčík Miroslav CZE000223 A Ložisková mafie Pšov
17. Kosařová Pavlína CZE024451 C Trutnov
Melichar Jan CZE038837 A TJ Sparta Úpice
17. Lipská Martina CZE029100 B Sportdarts Ostrava
Stříbný Tomáš CZE015496 A Supi Dolní Benešov
17. Mairichová Barbora CZE041094 A ŠK Bořeň Bílina
Šmejc Miroslav CZE002866 A Kanec Most
17. Michalková Ilona CZE001855 C ŠK Střelky Veltruby
Pluhař Jiří CZE026017 A Korunky Kolín
17. Prokýšková Eva CZE000023 A ŠK AJETO Praha
Hruša Jaromír CZE003619 A Trefa "21" Chrudim
17. Rychlíková Vladimíra CZE026982 B Pijonýři Litvínov
Kraus Karel CZE043131 B Pijonýři Litvínov
17. Slouková Ivana CZE033508 A AC STAR-ARENA CHODOV
Novotný Filip CZE000033 A Trefa "21" Chrudim
17. Štroblová Veronika CZE046043 A Průšvih Karlovy Vary
Duna Roman CZE049637 B Nikola Kraslice
17. Tomášková Ilona CZE000600 C ŠK West Club Litice
Šmrha Jan CZE000448 A ŠK OKO Plzeň
17. Zástěrová Jana CZE055342 C Greenhorn's Praha
Rak Petr CZE026566 A Smajlíci Liberec
17. Zatloukalová Ilona CZE025533 C Rytíři Ostrava
Dorociak Pavel CZE024349 A Tazman Jr. Ostrava
17. Závorová Markéta CZE052749 A Zákeřňáci DC Praha
Jirkal Pavel CZE000154 A Zákeřňáci DC Praha
33. Bartošová Monika CZE035130 A Do roka a do dne J.Hradec
Horák Jan CZE023812 A Olympia Tábor
33. Chudárková Zdeňka CZE003195 C Tsunami Vsetín
Novák Rastislav CZE043301 B Piráti Podbořany
33. Hálová Kateřina CZE020007 A Čertovi švagři Hradec Králové
Pašta Petr CZE000041 A ŠK Maséři Hradec Králové
33. Hlavatá Eliška CZE045772 C (Vichřice z Ještědu)
Zárybnický Michal CZE028829 A Pumáci Jablonec n/N.
33. Kejíková Marie CZE048535 C DC ALEX SOKOLOV
Otradovský Zdeněk CZE032104 B Za Vodou Litomyšl
33. Koňaříková Jana CZE003198 A Outsiders Vsetín
Koňařík Josef CZE003313 A Outsiders Vsetín
33. Koncerová Kateřina CZE022502 A Slavičín
Symerský David CZE032941 A Pomatenci Hranice
33. Korčáková Renáta CZE012799 A STS Moskovice Praha
Malý Petr CZE009023 A DC Podlesáci Králův Dvůr
33. Kozlová Michaela CZE000070 A ŠK AJETO Praha
Hájek Zdeněk CZE000284 A Profi Tytan Písty
33. Macurová Veronika CZE035660 A HQ Caffe bar Restaurant Havířov
Zámečník Adam CZE042995 A HQ Caffe bar Restaurant Havířov
33. Mašková Magdaléna CZE046153 A Úletáři Hradec Králové
Mašek Alexander CZE016972 A ŠK Maséři Hradec Králové
33. Sukupová Jana CZE036070 A Kosako Konárovice
Lorenc Martin CZE008396 A Zippo team Štít
33. Šlabjarová Pavla CZE054568 C Kapitán Duchcov
Kropáček Jindřich CZE001624 A Fofr Team Duchcov
33. Špringerová Zuzana CZE039648 DC Kecky Praha
Moravec Jiří CZE008407 A Sgt. Pepik's Band Praha
33. Vojtková Michaela CZE054826 B Sousedky České Budějovice
Brož Zdeněk CZE021457 B Rafani České Budějovice
33. Žídková Vladislava CZE048615 B A jaj Huslenky
Václavík Marek CZE024756 B U Havlů pension Třebenice
49. Bělohlávková Anna CZE046655 C Greenhorn's Praha
Volf Tomáš CZE047045 C Greenhorn's Praha
49. Bolek Miluše CZE052325 B VSB Bolevec Plzeň
Bolek Marcin CZE056679 B VSB Bolevec Plzeň
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2018 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2018 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2018 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 10.12.2018 13:39

Vytištěno z http://www.sipky.org © 2005-2018 Unie šipkových organizací dne 10.12.2018 13:39:02