Výsledková listina turnaje
UŠO > Výsledková listina turnaje (1-50/104)
 NáhledTiskNahoru
RGP dvojice mixy - 3. kolo

29.9.2017| Most KD Repre| Dvojice mixy| Rozhodčí: Uhříček Břetislav| Dvojic: 104| Žebříčků: 6

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
1.Kuběnová Marcela CZE029709ABig Crash Velká Kraš
Sedlák Vítězslav CZE037330ADC Mustang Bar
2.Nagyová Katarína SVK100185Povážská Bystrica
Zmelík Oto SVK100467Bratislava
3.Havlíková Andrea CZE053465BSea Bowling Medáci Karlovy Vary
Grillo Milan CZE019534AAC Star-Arena Chodov
3.Rödlová Žaneta CZE002947AKanec Most
Davídek Antonín CZE020062A40+ Trutnov
5.Benešová Marika CZE006162ASport Bar Atláč Přerov
Fridrich Vladan CZE015650AFofr Duchcov
5.Gregůrková Alena CZE000011AŠK Republika Úpice
Dlab Josef CZE000097A(Čerti na Ještědu)
5.Sedláčková Jana CZE047936ADC Bejvávalo U Kolečka
Bašný David CZE016236ADC Mustang Bar
5.Šebková Petra CZE000073ADC Máchalové Kladno
Slepička Petr CZE006403AZákeřňáci DC Praha
9.Baťhová Helena CZE000524Jirkov
Lacina Zdeněk CZE000798AFofr Duchcov
9.Bělobrádková Hana CZE021115AŠK Maséři Hradec Králové
Křivka Petr CZE019417ANikola Kraslice
9.Cihelková Martina CZE024118AZelená Laguna DC Stránčice
Procházka Jaroslav CZE000025BZelená Laguna DC Stránčice
9.Hospodářská Barbora CZE045385AJen tak Slavošovice
Maňák Filip CZE039529ADC Mustang Bar
9.Jarolímek Josef CZE039490AČeské Budějovice
Jakoubková Ivana CZE043108ATragiherky Těmice
9.Knapová Lada CZE028317ADEXTEROUS Krásný Les
Popelka Martin CZE000373ADEXTEROUS Krásný Les
9.Nehasilová Diana CZE002930AAC Star-Arena Chodov
Král Vratislav CZE038786AAC Star-Arena Chodov
9.Rollo Marie CZE047230CŠestajovice
Puršl Radek CZE002916BDC Smrkáči Břežany
17.Brejchová Nikol CZE039656BVSB Bolevec Plzeň
Rajtmajer Marek CZE053252BDC Kameňák Plzeň
17.Dragounová Jana CZE059110Bílina
Krotil Karel CZE053080BTorzo Bílina
17.Dvořáková Šárka CZE020882AJindřichův Hradec
Mňuk Miroslav CZE000695ANotorklub Sopotnice
17.Gabrišková Bára CZE042201BKarlovy Vary
Dostálek Stanislav CZE008327AZákeřňáci DC Praha
17.Hergetová Monika CZE031649AI am 180 Praha
Lutišan Štefan CZE039047AZlatý Barbaři Praha
17.Hlavatá Zdena CZE000734DTulipán Žatec
Slusarčík Miroslav CZE000223ATulipán Žatec
17.Javorková Petra CZE039499AJen tak Slavošovice
Stoklasa Jan CZE002140ATajfun Darts Havlíčkův Brod
17.Komorová Dagmar CZE000653AZippo team Štít
Záruba Daniel CZE000007ALožisková mafie Pšov
17.Kosařová Pavlína CZE024451Trutnov
Melichar Jan CZE038837ATJ Sparta Úpice
17.Křepelková Simona CZE048773Super Ženy České Budějovice
Křepelka Čestmír CZE000621AOlympia Tábor
17.Liptáková Lenka CZE000887AHamerské kladivo
Král Marek CZE053282ABrno
17.Mairichová Barbora CZE041094ABořeň Bílina
Šmejc Miroslav CZE002866AKanec Most
17.Rychlíková Vladimíra CZE026982BLitvínov
Kraus Karel CZE043131BPijonýři Litvínov
17.Štroblová Veronika CZE046043APrůšvih Karlovy Vary
Duna Roman CZE049637ANikola Kraslice
17.Tomášková Ilona CZE000600ŠK West Club Litice
Šmrha Jan CZE000448AŠK OKO Plzeň
17.Zatloukalová Ilona CZE025533CRytíři Ostrava
Dorociak Pavel CZE024349ATazman Jr. Ostrava
33.Bartošová Monika CZE035130ADo roka a do dne J.Hradec
Horák Jan CZE023812ARůžek team J. Hradec
33.Bělohlávková Anna CZE046655CGreenhorn's Praha
Volf Tomáš CZE047045CGreenhorn's Praha
33.Coufalová Kateřina CZE000136ŠK AJETO Praha
Hoffmann Martin CZE000022ASgt. Pepik's Band Praha
33.Dlesková Helena CZE014975CDC Barbar's Praha
Taraba Josef CZE034293CGreenhorn's Praha
33.Domáčková Karolína CZE054453COggy a Škodíci Ostrov
Fiala Petr CZE030729ALožisková mafie Pšov
33.Hálová Kateřina CZE020007AČertovi švagři Hradec Králové
Pašta Petr CZE000041AŠK Maséři Hradec Králové
33.Hlavatá Eliška CZE045772B(Vichřice z Ještědu)
Zárybnický Michal CZE028829APumáci Jablonec n/N.
33.Hruboňová Lenka CZE043561AZa Vodou Litomyšl
Hruboň Michal CZE027582AZa Vodou Litomyšl
33.Koháková Ivana CZE027892Praha
Stárek Stanislav CZE050905BZelená Laguna DC Stránčice
33.Koncerová Kateřina CZE022502ASlavičín
Symerský David CZE032941APomatenci Hranice
33.Kopecká Aneta CZE052881AHavlíčkův Brod
Veverka František CZE003157ATajfun Darts Havlíčkův Brod
33.Kovářová Lenka CZE047806AZa Vodou Litomyšl
Gregar Pavel CZE049227ATrosky Litomyšl
33.Kozlová Michaela CZE000070ŠK AJETO Praha
Hájek Zdeněk CZE000284ARed Hornets Litoměřice
33.Letková Miroslava CZE000381BBažina 4077 Praha
Kačer Jiří CZE000447BBažina 4077 Praha
33.Lipská Martina CZE029100BSportdarts Ostrava
Stříbný Tomáš CZE015496ASupi Dolní Benešov
33.Mašková Magdaléna CZE046153AÚletáři Hradec Králové
Mašek Alexander CZE016972A40+ Trutnov
33.Matiášková Lenka CZE003508CAsterix Nový Bor
Ungermann Petr CZE016194AŠK Těmice
33.Michalíková Andrea CZE045654CSporťáci s.r.o. Jirkov
Pech Jaroslav CZE000331AFormani Duchcov
 NáhledTiskNahoru

© 2005-2020 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2020 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2020 | Poslední synchronizace: 2.12.2020 06:06
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement

Vytištěno z © 2005-2020 Unie šipkových organizací dne 2.12.2020 08:04:53
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement