Výsledková listina turnaje
UŠO > Výsledková listina turnaje (1-50/56)
 NáhledTiskNahoru
RGP dvojice ženy - 2. kolo

22.4.2017| Králíky Kulturní dům| Dvojice ženy| Rozhodčí: Uhříček Břetislav| Dvojic: 56| Žebříčků: 5

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
1.Vojtková Blanka CZE000027AŽL CATS Brno
Roháčková Markéta CZE000088BBraStr Kohoutovice
2.Barešová Lucie CZE030955Světlá nad Sázavou
Komorová Dagmar CZE000653AZippo team Štít
3.Gregůrková Alena CZE000011AŠK Republika Úpice
Rajmanová Marcela CZE032807AŠK Kyklop Praha
3.Rödlová Žaneta CZE002947AKanec Most
Mairichová Barbora CZE041094ABořeň Bílina
5.Hospodářská Barbora CZE045385AJen tak Slavošovice
Javorková Petra CZE039499AJen tak Slavošovice
5.Jurigová Pavla CZE054878Otrokovice
Horská Lenka CZE015519ADC Alex Sokolov
5.Letková Miroslava CZE000381BBažina 4077 Praha
Nová Tereza CZE000770ABRILLIANT DARTS Praha
5.Michalková Ilona CZE001855CŠK Střelky Veltruby
Sukupová Jana CZE036070BŠK Střelky Veltruby
9.Benešová Marika CZE006162ASport Bar Atláč Přerov
Pekařová Alice CZE050148DDC Easy Game B
9.Burdová Radka CZE054849BBohumín
Gonsiorová Kamila CZE051547BBingo Bohumín
9.Korčáková Renáta CZE012799BSTS Moskovice Praha
Kozlová Michaela CZE000070ŠK AJETO Praha
9.Macurová Veronika CZE035660ALeninovci Havířov
Zatloukalová Ilona CZE025533CRytíři Ostrava
9.Michálková Michaela CZE052185DTwenty 6 Praha
Hlavatá Eliška CZE045772B(Vichřice z Ještědu)
9.Roik Natalia CZE050972CGrácie Brno
Kothánková Simona CZE024680AŽL CATS Brno
9.Sedláčková Jana CZE047936ADC Bejvávalo U Kolečka
Pelíšková Tereza CZE051191ADC Vandals Blansko B
9.Šebková Petra CZE000073ADC Máchalové Kladno
Venclová Ludmila CZE000778ŠK AJETO Praha
17.Baťhová Helena CZE000524Jirkov
Hálová Kateřina CZE020007AČertovi švagři Hradec Králové
17.Gabrišková Bára CZE042201BKarlovy Vary
Ledvinová Pavla CZE030107BRacek B52 Karlovy Vary
17.Havlíková Andrea CZE053465BSea Bowling Medáci Karlovy Vary
Ščudlová Šárka CZE040891CMistři netrénujou Šlapanice
17.Jakoubková Ivana CZE043108ATragiherky Těmice
Bartošová Monika CZE035130ADo roka a do dne J.Hradec
17.Komora Vamberská Dagmar CZE046082BRychtáři Štít
Kánská Alice CZE054435ARychtáři Štít
17.Kopecká Aneta CZE052881AHavlíčkův Brod
Bedrníčková Gabriela CZE046681AJežkovy Voči Větrný Jeníkov
17.Krejčířová Jaroslava CZE000473BŠK Krásná těla Klenčí p. Č.
Špačková Tereza CZE003914AŠK Sušice
17.Kulíšková Jana CZE028512ARangers Vsetín
Koncerová Kateřina CZE022502ASlavičín
17.Malinovská Markéta CZE032293BPohodáři Praha
Votavová Anna CZE054375A(Jen Tak Libín)
17.Pošepná Marie CZE046105CDC No Score Kosice
Kovářová Lenka CZE047806AZa Vodou Litomyšl
17.Přidalová Šárka CZE056054BŽulová
Kuběnová Marcela CZE029709ABig Crash Velká Kraš
17.Prokýšková Eva CZE000023ŠK AJETO Praha
Coufalová Kateřina CZE000136ŠK AJETO Praha
17.Samlerová Michaela CZE048405BDragonflies Liberec
Matiášková Lenka CZE003508CAsterix Nový Bor
17.Šimíková Pavla CZE010268AKorunky Kolín
Šimíková Lucie CZE044856BKolín 2
17.Štroblová Veronika CZE046043APrůšvih Karlovy Vary
Moravcová Jana CZE048433AŠK Sušice
17.Vašková Ivana CZE033508AAC Star-Arena Chodov
Nehasilová Diana CZE002930AAC Star-Arena Chodov
33.Bělobrádková Hana CZE021115AŠK Maséři Hradec Králové
Ondová Andrea CZE035383Vysoké Mýto
33.Brejchová Nikol CZE039656BVSB Bolevec Plzeň
Fleišmanová Markéta CZE001085AÚlet Křimice
33.Dančáková Monika CZE057473Vsetín
Lipnerová Marcela CZE053765CVsetín
33.Dvorská Klára CZE039296CDC Žíla Chodov
Kejíková Marie CZE048535Sokolov
33.Goldmannová Anna CZE039588DKlikaři z Podskalky Úpice
Košťálová Eva CZE000210AFekobe Pilníkov
33.Horáčková Irena CZE033864CPeckaři Kokonín
Schmidtová Jana CZE011313CPeckaři Kokonín
33.Janouškovcová Jana CZE041975AÚlet Křimice
Bolek Miluše CZE052325BVSB Bolevec Plzeň
33.Koberová Aneta CZE052477CČeská Bříza
Koberová Vladimíra CZE000171CTřemošná
33.Koncerová Markéta CZE041847CVsetín
Koňaříková Jana CZE003198AOutsiders Vsetín
33.Kosařová Pavlína CZE024451Trutnov
Uhříčková Lenka CZE000282BTrutnov
33.Kozáková Linda CZE052819CSázavská pivnice
Jelínková Marta CZE048464CStrašidla Okřínek
33.Kučerová Adéla CZE047903CKuFr Svitavy
Filipíková Petra CZE047771BŠK Panapr Praha
33.Michalíková Andrea CZE045654CSporťáci s.r.o. Jirkov
Strunzová Jitka CZE046181ATorzo Bílina
33.Michenková Eva CZE035734BJestřábi Ostrava
Lipská Martina CZE029100BSportdarts Ostrava
33.Moravcová Eliška CZE022455ATJ Viktoria Radim
Špringerová Zuzana CZE039648Kolín II
33.Nagyová Katarína SVK100185Povážská Bystrica
Sulovská Martina SVK100596Piešťany
33.Němcová Michaela CZE051145DPoděbrady
Tomiová JItka CZE054372Jičín
33.Seidlová Petra CZE042170AOstré hroty Svémyslice
Satýnková Michaela CZE054119
 NáhledTiskNahoru

© 2005-2020 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2020 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2020 | Poslední synchronizace: 3.12.2020 06:06
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement

Vytištěno z © 2005-2020 Unie šipkových organizací dne 3.12.2020 07:40:21
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement