Výsledková listina turnaje
UŠO > Výsledková listina turnaje (1-50/141)
 NáhledTiskNahoru
RGP dvojice muži - 2. kolo

22.4.2017| Králíky Kulturní dům| Dvojice muži| Rozhodčí: Uhříček Břetislav| Dvojic: 141| Žebříčků: 5

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
1.Humpula František CZE040919AGerlich Fulnek
Barbořák Daniel CZE015819AGerlich Fulnek
2.Chladil Vlastislav CZE000074ADC Mustang Bar
Pecina Petr CZE018982ATrosky Litomyšl
3.Jarolímek Josef CZE039490České Budějovice
Horák Jan CZE023812ARůžek team J. Hradec
3.Král Marek CZE053282ABrno
Procházka Michal CZE011249ADC Knajp Riders Letovice
5.Choc Zbyněk CZE046160BDC Lokomotiva Stádlec
Chomout Jaroslav CZE003446AOlympia Tábor
5.Dudáš Milan SVK100186Povážská Bystrica
Zmelík Oto SVK100467Bratislava
5.Sedláček Karel CZE000119A40+ Trutnov
Drtil Pavel CZE000003A(Čerti na Ještědu)
5.Sedlák Vítězslav CZE037330ADC Mustang Bar
Hořín Marek CZE032946APomatenci Hranice
9.Abadžiev Richard CZE000702ARakol Brno
Kočík Michal CZE001176ADC Mustang Bar
9.Běťák Ondřej CZE021597AOutsiders Vsetín
Buček Pavel CZE049193AOutsiders Vsetín
9.Buka Karel CZE041849AFofr Duchcov
Beňka Martin CZE008103AFofr Duchcov
9.Harviš Kamil CZE024365ATazman Jr. Ostrava
Magula Marian CZE038878BSportdarts Ostrava
9.Kohut Vlastimil CZE016987ATrosky Litomyšl
Kuchta Vladimír CZE001510ATrosky Litomyšl
9.Písek David CZE046265ADC Mustang Bar
Ščudla Pavel CZE044609ADC Knajp Riders Letovice
9.Pokorný David CZE044298AŠK OKO Plzeň
Kantner Josef CZE003449ADC Bunda Starý Klíčov
9.Židlický Zbyněk CZE011651AOstré hroty Svémyslice
Borecký Petr CZE014700AOstré hroty Svémyslice
17.Bali Michal CZE007049AOlympia Tábor
Ondo Michal CZE001787AOlympia Tábor
17.Benda Lukáš CZE026430AJežkovy Voči Větrný Jeníkov
Vala Jindřich CZE035114AJežkovy Voči Větrný Jeníkov
17.Červinka Pavel CZE002976ATJ Viktoria Radim
Lutišan Štefan CZE039047AZlatý Barbaři Praha
17.Fridrich Vladan CZE015650AFofr Duchcov
Křivka Petr CZE019417ANikola Kraslice
17.Hájek Zdeněk CZE000284ARed Hornets Litoměřice
Jaroš Václav CZE000051ARed Hornets Litoměřice
17.Kasl Václav CZE000642ATrefa "21" Chrudim
Vašulín Miloš CZE045567AU Ajšíra Studnice
17.Mašek Alexander CZE016972A40+ Trutnov
Doležal Michal CZE001016AŠK Maséři Hradec Králové
17.Mňuk Miroslav CZE000695ANotorklub Sopotnice
Maňák Filip CZE039529ADC Mustang Bar
17.Mrenica Jan CZE032271BOggy a Škodíci Ostrov
Mikuš Milan CZE044706AŠK Sušice
17.Patočka Jiří CZE001202BDC No Score Kosice
Patočka Pavel CZE032875ADC Kumburk Nová Paka
17.Peč Tomáš CZE002114AFofr Duchcov
Šmejc Miroslav CZE002866AKanec Most
17.Pošík Martin CZE035261DShadow Darts Pardubice
Dobšíček Jan CZE021441AAvengers Dašice
17.Skupin Martin CZE034344ATJ Viktoria Radim
Jelínek Patrik CZE035852ATJ Viktoria Radim
17.Suchý Jakub CZE039301ADC Knajp Riders Letovice
Bašný David CZE016236ADC Mustang Bar
17.Svět Jiří CZE029972AŠK Řenčováci Řevničov
Veis Robert CZE037524BMendosino Praha
17.Votava Martin CZE006114BDC Bonus Bendovka Praha
Neubauer Ivo CZE049000CDC Bejvávalo U Kolečka
33.Adamec Radek CZE035440AGerlich Fulnek
Grygar Lukáš CZE043971AGerlich Fulnek
33.Bamburowicz Krzysztof POL063558Poland
Ciszewski Robert WRD033940Jelenia Góra
33.Čarnecký Jan CZE000804ASpolek Neratovických Šipkařů
Kodera Pavel CZE000029ASpolek Neratovických Šipkařů
33.Čipera Radek CZE034376ANepřátelé bobří hráze Praha
Lukavský Martin CZE000688ANepřátelé bobří hráze Praha
33.Davídek Antonín CZE020062A40+ Trutnov
Lacina Zdeněk CZE000798AFofr Duchcov
33.Dočekal Hynek CZE010533ADC Prima Česká Skalice
Petera Ondřej CZE000182BNámořníci z Paluby Dvůr Králové
33.Fleišman Zdeněk CZE002211BÚlet Křimice
Hrach Zdeněk CZE027405BŠK Hrášci Klatovy
33.Frankel Benjamin CZE036525ALožisková mafie Pšov
Lorenc Martin CZE008396CŠK Střelky Veltruby
33.Holík Jiří CZE001293ATJ Sparta Úpice
Melichar Jan CZE038837ATJ Sparta Úpice
33.Hránek Pavel CZE019815AŠK OKO Plzeň
Milka Pavel CZE045547AŠK Saint Tropez Plzeň
33.Kalužík Josef CZE056474ADC 180 Chemik Polabec
Kalužík Tomáš CZE057484
33.Kašpar Jakub CZE008157AKaspec Libina
Jeníček Petr CZE015787ASport Bar Atláč Přerov
33.Kokeš Václav CZE017617BHrobaři Charvatce
Macháček Petr CZE017551BHrobaři Charvatce
33.Košťál Robert CZE000552AFekobe Pilníkov
Weintrager Marian CZE032460AČerný Sup Starý Rokytník
33.Krejčí Jan CZE046641BBořeň Bílina
Pech Jaroslav CZE000331BFormani Duchcov
33.Linhart David CZE000099AFofr Duchcov
Valenta Petr CZE006691AFofr Duchcov
33.Pašta Petr CZE000041AŠK Maséři Hradec Králové
Klika Josef CZE012691AŠK Maséři Hradec Králové
33.Pluhař Jiří CZE026017BKorunky Kolín
Daneš Martin CZE042678BKorunky Kolín
 NáhledTiskNahoru

© 2005-2021 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2021 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2021 | Poslední synchronizace: 17.5.2021 11:48
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement

Vytištěno z © 2005-2021 Unie šipkových organizací dne 17.5.2021 14:58:47
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement