Výsledková listina turnaje
UŠO > Výsledková listina turnaje (1-50/141)
 NáhledTiskNahoru
RGP dvojice muži - 2. kolo

22.4.2017| Králíky Kulturní dům| Dvojice muži| Rozhodčí: Uhříček Břetislav| Dvojic: 141| Žebříčků: 5

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
1.Humpula František CZE040919Krnov
Barbořák Daniel CZE015819ADC Mustang Brno
2.Chladil Vlastislav CZE000074ADC Mustang Brno
Pecina Petr CZE018982ASkokani Polička
3.Jarolímek Josef CZE039490České Budějovice
Horák Jan CZE023812ADart Shooters Hospříz
3.Král Marek CZE053282AŠK Vyškov
Procházka Michal CZE011249Kyjov
5.Choc Zbyněk CZE046160Milevsko
Chomout Jaroslav CZE003446AOlympia Tábor
5.Dudáš Milan SVK100186Povážská Bystrica
Zmelík Oto SVK100467Bratislava
5.Sedláček Karel CZE000119A40+ Trutnov
Drtil Pavel CZE000003A(Čerti na Ještědu)
5.Sedlák Vítězslav CZE037330ADC Mustang Brno
Hořín Marek CZE032946Vítkov
9.Abadžiev Richard CZE000702Brno
Kočík Michal CZE001176ADC Mustang Brno
9.Běťák Ondřej CZE021597AOutsiders Vsetín
Buček Pavel CZE049193CA jaj Huslenky
9.Buka Karel CZE041849ADiesel Proboštov
Beňka Martin CZE008103Teplice
9.Harviš Kamil CZE024365AWindson Ostrava
Magula Marian CZE038878ADarts Bohumín
9.Kohut Vlastimil CZE016987ALiga Vyjímečných Svitavy
Kuchta Vladimír CZE001510ALitomyšl
9.Písek David CZE046265ADC Mustang Brno
Ščudla Pavel CZE044609CHoteliéři Usobrno
9.Pokorný David CZE044298ADC Bunda Starý Klíčov
Kantner Josef CZE003449ADC Bunda Starý Klíčov
9.Židlický Zbyněk CZE011651APlatanský nerv Praha
Borecký Petr CZE014700APlatanský nerv Praha
17.Bali Michal CZE007049ALožisková mafie Pšov
Ondo Michal CZE001787ASoliter Chrudim
17.Benda Lukáš CZE026430AJežkovy Voči Větrný Jeníkov
Vala Jindřich CZE035114AJežkovy Voči Větrný Jeníkov
17.Červinka Pavel CZE002976ALegie Praha
Lutišan Štefan CZE039047ALegie Praha
17.Fridrich Vladan CZE015650AOlympia Tábor
Křivka Petr CZE019417AOlympia Tábor
17.Hájek Zdeněk CZE000284AKališníci Litoměřice
Jaroš Václav CZE000051AKališníci Litoměřice
17.Kasl Václav CZE000642ATrefa "21" Chrudim
Vašulín Miloš CZE045567A40+ Trutnov
17.Mašek Alexander CZE016972A40+ Trutnov
Doležal Michal CZE001016AÚjezd
17.Mňuk Miroslav CZE000695A40+ Trutnov
Maňák Filip CZE039529ADC Mustang Brno
17.Mrenica Jan CZE032271BOggy a Škodíci Ostrov
Mikuš Milan CZE044706CŠK Kolinec
17.Patočka Jiří CZE001202BDC No Score Kosice
Patočka Pavel CZE032875BDC Kumburk Nová Paka
17.Peč Tomáš CZE002114APanoramix Klášterec nad Ohří
Šmejc Miroslav CZE002866AKanec Most
17.Pošík Martin CZE035261CShadow Darts Pardubice
Dobšíček Jan CZE021441AU Ajšíra Studnice
17.Skupin Martin CZE034344BBohemia Hearts Poděbrady
Jelínek Patrik CZE035852BStrašidla Okřínek
17.Suchý Jakub CZE039301AŽraloci Svitavy
Bašný David CZE016236ADC Mustang Brno
17.Svět Jiří CZE029972CManiac darts Rakovník
Veis Robert CZE037524BMendosino Praha
17.Votava Martin CZE006114BDC Bonus Bendovka Praha
Neubauer Ivo CZE049000Brno
33.Adamec Radek CZE035440Fulnek
Grygar Lukáš CZE043971ABull's-eye Riviéra Frýdek-Místek
33.Bamburowicz Krzysztof POL063558Poland
Ciszewski Robert WRD033940Jelenia Góra
33.Čarnecký Jan CZE000804Brandýs nad Labem
Kodera Pavel CZE000029BSpolek Neratovických Šipkařů
33.Čipera Radek CZE034376BZákeřňáci DC Praha
Lukavský Martin CZE000688BDC Sázava
33.Davídek Antonín CZE020062A40+ Trutnov
Lacina Zdeněk CZE000798ADream Bar Jirkov
33.Dočekal Hynek CZE010533ADC Prima Česká Skalice
Petera Ondřej CZE000182BPiráti Paluba Dvůr Králové
33.Fleišman Zdeněk ml. CZE002211BŠK Úlet Křimice
Hrach Zdeněk CZE027405CŠK Hrášci Klatovy
33.Frankel Benjamin CZE036525ALožisková mafie Pšov
Lorenc Martin CZE008396ŠK Střelky Veltruby
33.Holík Jiří CZE001293A(TJ Sparta Úpice)
Melichar Jan CZE038837ATJ Sparta Úpice
33.Hránek Pavel CZE019815AŠK OKO Plzeň
Milka Pavel CZE045547BŠK Saint Tropez Plzeň
33.Kalužík Josef CZE056474DDC 180 Chemik Polabec
Kalužík Tomáš CZE057484
33.Kašpar Jakub CZE008157AKaspec Libina
Jeníček Petr CZE015787AMilenov
33.Kokeš Václav CZE017617CHrobaři Charvatce
Macháček Petr CZE017551ABest of Litoměřice
33.Košťál Robert CZE000552BVo tečku Vítězná
Weintrager Marian CZE032460AČerný Sup Starý Rokytník
33.Krejčí Jan CZE046641BTorzo Bílina
Pech Jaroslav CZE000331BFormani Duchcov
33.Linhart David CZE000099ALožisková mafie Pšov
Valenta Petr CZE006691ALožisková mafie Pšov
33.Pašta Petr CZE000041A40+ Trutnov
Klika Josef CZE012691ATruhles Hradec Králové
33.Pluhař Jiří CZE026017BKandráčovci Kolín
Daneš Martin CZE042678BNo Stress Kutná Hora
 NáhledTiskNahoru

© 2005-2024 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2024 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2024 | Poslední synchronizace: 24.4.2024 14:06
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement

Vytištěno z © 2005-2024 Unie šipkových organizací dne 24.4.2024 14:20:12
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement