Výsledková listina turnaje
UŠO > Výsledková listina turnaje (1-50/97)
 NáhledTiskNahoru
RGP dvojice mixy - 2. kolo

21.4.2017| Králíky Kulturní dům| Dvojice mixy| Rozhodčí: Uhříček Břetislav| Dvojic: 97| Žebříčků: 6

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
1.Baťhová Helena CZE000524Jirkov
Lacina Zdeněk CZE000798AFofr Duchcov
2.Pospíšilová Radka CZE006779BBlack schody Sadská
Zápotocký Jiří CZE001982ASgt. Pepik's Band Praha
3.Benešová Marika CZE006162ASport Bar Atláč Přerov
Fridrich Vladan CZE015650AFofr Duchcov
3.Ledvinová Pavla CZE030107BRacek B52 Karlovy Vary
Barbořák Daniel CZE015819AGerlich Fulnek
5.Bartošová Monika CZE035130ADo roka a do dne J.Hradec
Horák Jan CZE023812ARůžek team J. Hradec
5.Bělobrádková Hana CZE021115AŠK Maséři Hradec Králové
Křivka Petr CZE019417ANikola Kraslice
5.Ondová Andrea CZE035383Vysoké Mýto
Ondo Michal CZE001787AOlympia Tábor
5.Uhříčková Lenka CZE000282BTrutnov
Holík Jiří CZE001293ATJ Sparta Úpice
9.Korčáková Renáta CZE012799BSTS Moskovice Praha
Lutišan Štefan CZE039047AZlatý Barbaři Praha
9.Kozlová Michaela CZE000070ŠK AJETO Praha
Hájek Zdeněk CZE000284ARed Hornets Litoměřice
9.Kuběnová Marcela CZE029709ABig Crash Velká Kraš
Holub Juraj CZE026733ADobří bobři Olomouc
9.Mašková Magdaléna CZE046153AÚletáři Hradec Králové
Mašek Alexander CZE016972A40+ Trutnov
9.Michenková Eva CZE035734BJestřábi Ostrava
Nezhoda Petr CZE002682AJestřábi Ostrava
9.Nagyová Katarína SVK100185Povážská Bystrica
Dudáš Milan SVK100186Povážská Bystrica
9.Rödlová Žaneta CZE002947AKanec Most
Davídek Antonín CZE020062A40+ Trutnov
9.Špringerová Zuzana CZE039648Kolín II
Moravec Jiří CZE008407ASgt. Pepik's Band Praha
17.Chudárková Zdeňka CZE003195BTsunami Vsetín
Markovský Jaroslav CZE042518AMachine Šumperk
17.Coufalová Kateřina CZE000136ŠK AJETO Praha
Hoffmann Martin CZE000022ASgt. Pepik's Band Praha
17.Javorková Petra CZE039499AJen tak Slavošovice
Pavlů David CZE049477BRůžek team J. Hradec
17.Koncerová Markéta CZE041847CVsetín
Sedlák Vítězslav CZE037330ADC Mustang Bar
17.Křepelková Simona CZE048773Super Ženy České Budějovice
Křepelka Čestmír CZE000621AOlympia Tábor
17.Letková Miroslava CZE000381BBažina 4077 Praha
Červinka Pavel CZE002976ATJ Viktoria Radim
17.Lipská Martina CZE029100BSportdarts Ostrava
Stříbný Tomáš CZE015496ASupi Dolní Benešov
17.Liptáková Lenka CZE000887AHamerské kladivo
Stoklasa Jan CZE002140ATajfun Darts Havlíčkův Brod
17.Michalíková Andrea CZE045654CSporťáci s.r.o. Jirkov
Pech Jaroslav CZE000331AFormani Duchcov
17.Michalková Ilona CZE001855CŠK Střelky Veltruby
Pluhař Jiří CZE026017AKorunky Kolín
17.Pošepná Marie CZE046105CDC No Score Kosice
Patočka Jiří CZE001202CDC No Score Kosice
17.Rajmanová Marcela CZE032807AŠK Kyklop Praha
Dvořák Jiří CZE004155AZákeřňáci DC Praha
17.Sedláčková Jana CZE047936ADC Bejvávalo U Kolečka
Bašný David CZE016236ADC Mustang Bar
17.Ščudlová Šárka CZE040891CMistři netrénujou Šlapanice
Král Marek CZE053282ABrno
17.Štroblová Veronika CZE046043APrůšvih Karlovy Vary
Zmrzlý Lukáš CZE019502ANikola Kraslice
17.Zálabská Iva CZE000095Mladé Buky
Kuric Robert CZE000016A40+ Trutnov
33.Antlová Jana CZE007213CBrno
Antl Tomáš CZE002264ADC HORNETS Adamov
33.Bedrníčková Gabriela CZE046681AJežkovy Voči Větrný Jeníkov
Benda Lukáš CZE026430AJežkovy Voči Větrný Jeníkov
33.Bolek Miluše CZE052325BVSB Bolevec Plzeň
Bolek Marcin CZE056679BVSB Bolevec Plzeň
33.Brejchová Nikol CZE039656BVSB Bolevec Plzeň
Hrach Zdeněk CZE027405BŠK Hrášci Klatovy
33.Čiháčková Martina CZE035633DU Huberta Hradec Králové
Piwowarski David CZE005018COstrava
33.Danielková Lenka CZE039991BVelký Třebešov
Dvořáček Jan CZE021684ADC Prima Česká Skalice
33.Hálová Kateřina CZE020007AČertovi švagři Hradec Králové
Pašta Petr CZE000041AŠK Maséři Hradec Králové
33.Havlíková Andrea CZE053465BSea Bowling Medáci Karlovy Vary
Pliskva Jaroslav CZE037797BSea Bowling Medáci Karlovy Vary
33.Hessová Eva CZE055462DŠK Hrášci Klatovy
Pokorný David CZE044298AŠK OKO Plzeň
33.Hoďáková Štěpánka CZE009868Liberec
Mojžíšek Lumír CZE006703AExcalibur Liberec
33.Hospodářská Barbora CZE045385AJen tak Slavošovice
Maňák Filip CZE039529ADC Mustang Bar
33.Jakoubková Ivana CZE043108ATragiherky Těmice
Jarolímek Josef CZE039490AČeské Budějovice
33.Kánská Alice CZE054435ARychtáři Štít
Špás Ota CZE034618AZippo team Štít
33.Knapová Lada CZE028317ADEXTEROUS Krásný Les
Popelka Martin CZE000373ADEXTEROUS Krásný Les
33.Koberová Aneta CZE052477CČeská Bříza
Kobera Zdeněk 1995CZE052425C
33.Koncerová Kateřina CZE022502ASlavičín
Hořín Marek CZE032946APomatenci Hranice
33.Kovářová Lenka CZE047806AZa Vodou Litomyšl
Kodytek Zdeněk CZE053547BKuFr Svitavy
33.Kozáková Linda CZE052819CSázavská pivnice
Černý Milan CZE015453ASgt. Pepik's Band Praha
 NáhledTiskNahoru

© 2005-2020 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2020 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2020 | Poslední synchronizace: 3.12.2020 06:06
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement

Vytištěno z © 2005-2020 Unie šipkových organizací dne 3.12.2020 08:06:14
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement