Výsledková listina turnaje
UŠO > Výsledková listina turnaje (1-50/70)
 NáhledTiskNahoru
RGP dvojice ženy - 1. kolo

25.2.2017| Žďár nad Sázavou Dům kultury| Dvojice ženy| Rozhodčí: Uhříček Břetislav| Dvojic: 70| Žebříčků: 5

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
1.Rajmanová Marcela CZE032807AŠK Kyklop Praha
Gregůrková Alena CZE000011AŠK Republika Úpice
2.Rödlová Žaneta CZE002947AKanec Most
Mairichová Barbora CZE041094ABořeň Bílina
3.Letková Miroslava CZE000381BBažina 4077 Praha
Nová Tereza CZE000770ABRILLIANT DARTS Praha
3.Vojtková Blanka CZE000027AŽL CATS Brno
Roháčková Markéta CZE000088BBraStr Kohoutovice
5.Dvořáková Šárka CZE020882AJindřichův Hradec
Knapová Lada CZE028317ADEXTEROUS Krásný Les
5.Nagyová Katarína SVK100185Povážská Bystrica
Sulovská Martina SVK100596Piešťany
5.Přidalová Šárka CZE056054BŽulová
Kuběnová Marcela CZE029709ABig Crash Velká Kraš
5.Šebková Petra CZE000073ADC Máchalové Kladno
Venclová Ludmila CZE000778ŠK AJETO Praha
9.Chudá Martina CZE000056BGrácie Brno
Mrňková Markéta CZE000111BOlomoučtí orli
9.Kopecká Aneta CZE052881AHavlíčkův Brod
Mikešová Lenka CZE037383AZezulkárna Jihlava
9.Moravcová Jana CZE048433AŠK Sušice
Štroblová Veronika CZE046043APrůšvih Karlovy Vary
9.Rážová Zuzana CZE050312ARebel Olomouc
Koncerová Markéta CZE041847CVsetín
9.Rozkovcová Lucie CZE052579CDC Los Číčos Praha
Závorová Markéta CZE052749AZákeřňáci DC Praha
9.Schmidtová Jana CZE011313CPeckaři Kokonín
Horáčková Irena CZE033864CPeckaři Kokonín
9.Sedláčková Jana CZE047936ADC Bejvávalo U Kolečka
Pelíšková Tereza CZE051191ADC Vandals Blansko B
9.Sukupová Jana CZE036070BŠK Střelky Veltruby
Michalková Ilona CZE001855CŠK Střelky Veltruby
17.Bělobrádková Hana CZE021115AŠK Maséři Hradec Králové
Císařová Jitka CZE002445ABystřice nad Pernštejnem
17.Coufalová Kateřina CZE000136ŠK AJETO Praha
Malinovská Hana CZE041573BPohodáři Praha
17.Hruboňová Lenka CZE043561AZa Vodou Litomyšl
Smejkalová Petra CZE052598AZa Vodou Litomyšl
17.Husárová Petra CZE054081BKlatovy
Hessová Eva CZE055462DŠK Hrášci Klatovy
17.Javorková Petra CZE039499AJen tak Slavošovice
Hospodářská Barbora CZE045385AJen tak Slavošovice
17.Jelínková Marta CZE048464CStrašidla Okřínek
Votavová Anna CZE054375A(Jen Tak Libín)
17.Jindrová Kateřina CZE033128CHrozen Ploskovice
Kolářová Jiřina CZE024578DKopeček Děčín
17.Kovářová Jana CZE046805BWFS Evaň
Kovářová Nikola CZE046808BWFS Evaň
17.Liptáková Lenka CZE000887AHamerské kladivo
Kočí Iveta CZE042197CŠlapanice
17.Michalíková Andrea CZE045654CSporťáci s.r.o. Jirkov
Strunzová Jitka CZE046181ATorzo Bílina
17.Nehasilová Diana CZE002930AAC Star-Arena Chodov
Vašková Ivana CZE033508AAC Star-Arena Chodov
17.Samlerová Michaela CZE048405BDragonflies Liberec
Matiášková Lenka CZE003508CAsterix Nový Bor
17.Sobotková Eva CZE035591BKlikaři Litovel
Benešová Marika CZE006162ASport Bar Atláč Přerov
17.Spurná Vlasta CZE001052COlomoučtí vlci
Turoňová Michaela CZE036341BOlomouc
17.Tabáková Alexandra CZE033087Praha 8
Stloukalová Alena CZE054076Praha 8
17.Válková Kamila CZE001071AVsetín
Pinkavová Marcela CZE002939AClub Monako v Besedě
33.Antlová Jana CZE007213CBrno
Roik Natalia CZE050972CGrácie Brno
33.Barešová Lucie CZE030955Světlá nad Sázavou
Balnohová Petra CZE027572Humpolec
33.Baťhová Helena CZE000524Jirkov
Hálová Kateřina CZE020007AČertovi švagři Hradec Králové
33.Bedrníčková Gabriela CZE046681AJežkovy Voči Větrný Jeníkov
Tůmová Petra CZE034926BPomatenci Hranice
33.Bělohlávková Anna CZE046655CGreenhorn's Praha
Dlesková Helena CZE014975CDC Barbar's Praha
33.Benešová Karolína CZE054471CHerna Bar Hrbová
Vrajová Milena CZE002964CRangers Vsetín
33.Blažková Jarmila CZE047935CDC Vandals Blansko B
Jonáková Slávka CZE052339DSvitavy
33.Brejchová Nikol CZE039656BVSB Bolevec Plzeň
Fleišmanová Markéta CZE001085AÚlet Křimice
33.Danielková Lenka CZE039991BVelký Třebešov
Kothánková Simona CZE024680AŽL CATS Brno
33.Domáčková Karolína CZE054453COggy a Škodíci Ostrov
Ščudlová Šárka CZE040891CMistři netrénujou Šlapanice
33.Gabrišková Bára CZE042201BKarlovy Vary
Ledvinová Pavla CZE030107BRacek B52 Karlovy Vary
33.Hergetová Monika CZE031649AI am 180 Praha
Cihelková Martina CZE024118AZelená Laguna DC Stránčice
33.Hlavatá Eliška CZE045772B(Vichřice z Ještědu)
Strnádková Radka CZE044989D(Vichřice z Ještědu)
33.Jakoubková Ivana CZE043108ATragiherky Těmice
Bartošová Monika CZE035130ADo roka a do dne J.Hradec
33.Janouškovcová Jana CZE041975AÚlet Křimice
Bolek Miluše CZE052325BVSB Bolevec Plzeň
33.Klašková Lenka CZE009962DČajda Kuřim
Ráčková Kristýna CZE052154DČajda Kuřim
33.Kosařová Pavlína CZE024451Trutnov
Uhříčková Lenka CZE000282BTrutnov
33.Kozlová Michaela CZE000070ŠK AJETO Praha
Michálková Michaela CZE052185DTwenty 6 Praha
 NáhledTiskNahoru

© 2005-2020 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2020 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2020 | Poslední synchronizace: 2.12.2020 16:48
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement

Vytištěno z © 2005-2020 Unie šipkových organizací dne 2.12.2020 19:12:08
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement