Výsledková listina turnaje
UŠO > Výsledková listina turnaje (1-50/205)
 NáhledTiskNahoru
RGP dvojice muži - 1. kolo

25.2.2017| Žďár nad Sázavou Dům kultury| Dvojice muži| Rozhodčí: Uhříček Břetislav| Dvojic: 205| Žebříčků: 5

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
1.Dlab Josef CZE000097A(Čerti na Ještědu)
Popelka Martin CZE000373ADEXTEROUS Krásný Les
2.Dudáš Milan SVK100186Povážská Bystrica
Zmelík Oto SVK100467Bratislava
3.Frankel Benjamin CZE036525ALožisková mafie Pšov
Lorenc Martin CZE008396CŠK Střelky Veltruby
3.Kuric Robert CZE000016A40+ Trutnov
Benecký Roman CZE036936A40+ Trutnov
5.Chladil Vlastislav CZE000074ADC Mustang Bar
Pecina Petr CZE018982ATrosky Litomyšl
5.Hradecký David CZE000006ADream Bar Jirkov
Kropáček Jindřich CZE001624AFofr Duchcov
5.Sedláček Karel CZE000119A40+ Trutnov
Drtil Pavel CZE000003A(Čerti na Ještědu)
5.Zajíc Jan CZE051481CMagistři Duo Most
Papežík Karel CZE024621ABlack Cat Výškov
9.Bednařík Jaromír CZE000189ADC HORNETS Adamov
Kořínek Stanislav CZE024440ADC HORNETS Adamov
9.Humpula František CZE040919AGerlich Fulnek
Barbořák Daniel CZE015819AGerlich Fulnek
9.Klika Josef CZE012691AŠK Maséři Hradec Králové
Pašta Petr CZE000041AŠK Maséři Hradec Králové
9.Mráz Jaromír CZE000555CDC Milénium Bystřice n P.
Šikula Martin CZE000383BDC Domanín
9.Ševčík Radovan CZE000675BMrška od Koníka Č. Budějovice
Trachta Jiří CZE001139BMrška od Koníka Č. Budějovice
9.Tomáš Zdeněk CZE007633ATJ Viktoria Radim
Hradský Pavel CZE000493CSgt. Pepik's Band Praha
9.Trnka Jiří 1982CZE032649AAC Star-Arena Chodov
Zmrzlý Lukáš CZE019502ANikola Kraslice
9.Vodrážka Stanislav CZE000519AOlympia Tábor
Bali Michal CZE007049AOlympia Tábor
17.Buka Karel CZE041849AFofr Duchcov
Beňka Martin CZE008103AFofr Duchcov
17.Fridrich Vladan CZE015650AFofr Duchcov
Křivka Petr CZE019417ANikola Kraslice
17.Hájek Zdeněk CZE000284ARed Hornets Litoměřice
Jaroš Václav CZE000051ARed Hornets Litoměřice
17.Horák Jan CZE023812ARůžek team J. Hradec
Jarolímek Josef CZE039490České Budějovice
17.Král Marek CZE053282ABrno
Šťavík David CZE045603Ratíškovice
17.Mandys Jakub CZE036133AManíci Frýdek-Místek
Krol Miroslav CZE008384AManíci Frýdek-Místek
17.Mašek Alexander CZE016972A40+ Trutnov
Doležal Michal CZE001016AŠK Maséři Hradec Králové
17.Moravec Jiří CZE008407ASgt. Pepik's Band Praha
Kysilka Ondřej CZE003828A40+ Trutnov
17.Mrva Aleš CZE000162ADC HORNETS Adamov
Réda Martin CZE000437ADC HORNETS Adamov
17.Novotný Filip CZE000033ATrefa "21" Chrudim
Hruša Jaromír CZE003619ATrefa "21" Chrudim
17.Procházka Jaroslav CZE000025AZelená Laguna DC Stránčice
Stárek Stanislav CZE050905AZelená Laguna DC Stránčice
17.Stoklasa Jan CZE002140ATajfun Darts Havlíčkův Brod
Veverka František CZE003157ATajfun Darts Havlíčkův Brod
17.Šťastný Jan CZE045954BPaper Club Cheb
Maciarz Karel CZE045916Cheb
17.Vnuk Rastislav SVK100163Bratislava
Pivarč Ľuboš SVK100460Bratislava
17.Voznica Vlastimil CZE003784APumáci Jablonec n/N.
Zárybnický Michal CZE028829APumáci Jablonec n/N.
17.Wacker Pavel CZE044773AŠK Bar 66 Holýšov
Kuška Martin CZE038547AŠK Bar 66 Holýšov
33.Badín Jaroslav CZE000008ADC Bunda Starý Klíčov
Hrach Filip CZE036481BŠK Hrášci Klatovy
33.Bártl David CZE001696ATajfun Darts Havlíčkův Brod
Brůna Jiří CZE002020ATajfun Darts Havlíčkův Brod
33.Bártů Jiří CZE011736Kardašova Řečice
Vodička Petr CZE018201Kardašova Řečice
33.Benda Lukáš CZE026430AJežkovy Voči Větrný Jeníkov
Vala Jindřich CZE035114AJežkovy Voči Větrný Jeníkov
33.Brejcha Jiří CZE000268AŠK OKO Plzeň
Krtička Luboš CZE000257APlzeň
33.Brejcha Milan CZE043036APrevíti Praha
Fiala Stanislav CZE045099ANepřátelé bobří hráze Praha
33.Brůžek Jan CZE052173AŠK Popovice
Augustýn Jiří CZE041554CDesperados Brno
33.Chládek Kamil CZE038059AŠK OKO Plzeň
Zahradník Michal CZE011627AŠK OKO Plzeň
33.Chomout Jaroslav CZE003446AOlympia Tábor
Palka Ján CZE000522BDC Cannabis Tábor
33.Daneš Martin CZE042678BKorunky Kolín
Pluhař Jiří CZE026017BKorunky Kolín
33.Flégl Jan CZE035176AŠK Sušice
Kopa Pavel CZE053837AŠK Sušice
33.Gerža David CZE035700AOutsiders Vsetín
Vlha Martin CZE050625AŽraloci Vsetín
33.Holík Jiří CZE001293ATJ Sparta Úpice
Melichar Jan CZE038837ATJ Sparta Úpice
33.Jakubiak Grzegorz POLDS0204Kowary
Rybka Tadeusz POLDS0207Jelenia Gora
33.Jašek Vlastimil CZE010749ABuď a nebo Huslenky
Žárský Radovan CZE027020AOutsiders Vsetín
33.Kodera Pavel CZE000029ASpolek Neratovických Šipkařů
Rokos Petr CZE013631CKostelec nad Labem
33.Koudelka Lukáš CZE038084Olomouc
Šroubek Pavel CZE000047ABuldok Unčovice
33.Krejčí Jan CZE046641BBořeň Bílina
Pech Jaroslav CZE000331BFormani Duchcov
 NáhledTiskNahoru

© 2005-2021 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2021 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2021 | Poslední synchronizace: 17.5.2021 11:48
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement

Vytištěno z © 2005-2021 Unie šipkových organizací dne 17.5.2021 15:53:08
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement