Výsledková listina turnaje
UŠO > Výsledková listina turnaje (1-50/135)
 NáhledTiskNahoru
RGP dvojice mixy - 1. kolo

24.2.2017| Žďár nad Sázavou Dům kultury| Dvojice mixy| Rozhodčí: Uhříček Břetislav| Dvojic: 135| Žebříčků: 6

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
1.Fridrich Vladan CZE015650AFofr Duchcov
Benešová Marika CZE006162ASport Bar Atláč Přerov
2.Kuběnová Marcela CZE029709ABig Crash Velká Kraš
Holub Juraj CZE026733ADobří bobři Olomouc
3.Sulovská Martina SVK100596Piešťany
Štefaňák Milan SVK100207Prešov
3.Vojtková Blanka CZE000027AŽL CATS Brno
Réda Martin CZE000437ADC HORNETS Adamov
5.Blažková Jarmila CZE047935CDC Vandals Blansko B
Chladil Vlastislav CZE000074ADC Mustang Bar
5.Gregůrková Alena CZE000011AŠK Republika Úpice
Dlab Josef CZE000097A(Čerti na Ještědu)
5.Knapová Lada CZE028317ADEXTEROUS Krásný Les
Popelka Martin CZE000373ADEXTEROUS Krásný Les
5.Kozlová Michaela CZE000070ŠK AJETO Praha
Hájek Zdeněk CZE000284ARed Hornets Litoměřice
9.Bartošová Monika CZE035130ADo roka a do dne J.Hradec
Horák Jan CZE023812ARůžek team J. Hradec
9.Baťhová Helena CZE000524Jirkov
Lacina Zdeněk CZE000798AFofr Duchcov
9.Bělobrádková Hana CZE021115AŠK Maséři Hradec Králové
Křivka Petr CZE019417ANikola Kraslice
9.Hergetová Monika CZE031649AI am 180 Praha
Lutišan Štefan CZE039047AZlatý Barbaři Praha
9.Nagyová Katarína SVK100185Povážská Bystrica
Dudáš Milan SVK100186Povážská Bystrica
9.Rödlová Žaneta CZE002947AKanec Most
Davídek Antonín CZE020062A40+ Trutnov
9.Sedláčková Jana CZE047936ADC Bejvávalo U Kolečka
Bašný David CZE016236ADC Mustang Bar
9.Svoboda Filip CZE036684BPizzerie Olis Olomouc
Sobotková Eva CZE035591BKlikaři Litovel
17.Bílková Iveta CZE040582BPohodáři Praha
Šabata Pavel CZE040300BPohodáři Praha
17.Dlesková Helena CZE014975CDC Barbar's Praha
Taraba Josef CZE034293CGreenhorn's Praha
17.Hlavatá Eliška CZE045772B(Vichřice z Ještědu)
Zárybnický Michal CZE028829APumáci Jablonec n/N.
17.Knapová Anita SVK100789Bernolakovo
Pivarč Ľuboš SVK100460Bratislava
17.Kovářová Jana CZE046805BWFS Evaň
Sládek Martin CZE017374AProfi Tytan Písty
17.Křepelková Simona CZE048773Super Ženy České Budějovice
Křepelka Čestmír CZE000621AOlympia Tábor
17.Kysilka Ondřej CZE003828A40+ Trutnov
Nová Tereza CZE000770ABRILLIANT DARTS Praha
17.Letková Miroslava CZE000381BBažina 4077 Praha
Červinka Pavel CZE002976ATJ Viktoria Radim
17.Mašková Magdaléna CZE046153AÚletáři Hradec Králové
Mašek Alexander CZE016972A40+ Trutnov
17.Matiášková Lenka CZE003508CAsterix Nový Bor
Ungermann Petr CZE016194AŠK Těmice
17.Pelíšková Tereza CZE051191ADC Vandals Blansko B
Cerhák Erik CZE046266ADC Orli Ráječko
17.Pinkavová Marcela CZE002939AClub Monako v Besedě
Pinkava Roman CZE001527AClub Monako v Besedě
17.Šinfeltová Andrea CZE000120ARed Hornets Litoměřice
Šinfelt Jiří CZE000172ARed Hornets Litoměřice
17.Štroblová Veronika CZE046043APrůšvih Karlovy Vary
Mrenica Jan CZE032271BOggy a Škodíci Ostrov
17.Turoňová Michaela CZE036341BOlomouc
Trnka Jiří 1980CZE000700ADobří bobři Olomouc
17.Závorová Markéta CZE052749AZákeřňáci DC Praha
Čipera Radek CZE034376BNepřátelé bobří hráze Praha
33.Antlová Jana CZE007213CBrno
Stoklasa Jan CZE002140ATajfun Darts Havlíčkův Brod
33.Barešová Lucie CZE030955Světlá nad Sázavou
Bareš Ondřej CZE029631ASvětlá nad Sázavou
33.Bedrníčková Gabriela CZE046681AJežkovy Voči Větrný Jeníkov
Benda Lukáš CZE026430AJežkovy Voči Větrný Jeníkov
33.Cihelková Martina CZE024118AZelená Laguna DC Stránčice
Zápotocký Jiří CZE001982ASgt. Pepik's Band Praha
33.Čapková Martina CZE011716ADC Hurricane Adamov
Mrva Aleš CZE000162ADC HORNETS Adamov
33.Hálová Kateřina CZE020007AČertovi švagři Hradec Králové
Pašta Petr CZE000041AŠK Maséři Hradec Králové
33.Hospodářská Barbora CZE045385AJen tak Slavošovice
Maňák Filip CZE039529ADC Mustang Bar
33.Jakoubková Ivana CZE043108ATragiherky Těmice
Jarolímek Josef CZE039490AČeské Budějovice
33.Jašková Dana CZE028898ABuď a nebo Huslenky
Jašek Vlastimil CZE010749ABuď a nebo Huslenky
33.Jonáková Slávka CZE052339DSvitavy
Mesik Lukáš CZE051521ASvitavy
33.Kolářová Jiřina CZE024578DKopeček Děčín
Kolář Libor CZE024498DKopeček Děčín
33.Koncerová Kateřina CZE022502ASlavičín
Buček Tomáš CZE043277AA jaj Huslenky
33.Kosařová Pavlína CZE024451Trutnov
Melichar Jan CZE038837ATJ Sparta Úpice
33.Kuchařová Iveta CZE047655DPopelka Team
Záboj Roman CZE027633CDC Šipkaři Bistro Stvolová
33.Macurová Veronika CZE035660ALeninovci Havířov
Zámečník Adam CZE042995AHavířov
33.Michalková Ilona CZE001855CŠK Střelky Veltruby
Pluhař Jiří CZE026017AKorunky Kolín
33.Michálková Michaela CZE052185DTwenty 6 Praha
Lukavský Martin CZE000688BNepřátelé bobří hráze Praha
33.Moravec Jiří CZE008407ASgt. Pepik's Band Praha
Špringerová Zuzana CZE039648Kolín II
 NáhledTiskNahoru

© 2005-2020 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2020 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2020 | Poslední synchronizace: 1.12.2020 03:54
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement

Vytištěno z © 2005-2020 Unie šipkových organizací dne 1.12.2020 22:51:21
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement