Výsledková listina turnaje
UŠO > Výsledková listina turnaje (1-50/139)
 NáhledTiskNahoru
MČR dvojice muži (DKO)

13.11.2016| Hostinné Techtex Sport| Dvojice muži| Rozhodčí: Uhříček Břetislav| Dvojic: 139| Žebříčků: 4

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
1.Humpula František CZE040919AGerlich Fulnek
Barbořák Daniel CZE015819AGerlich Fulnek
2.Beňka Martin CZE008103AFofr Duchcov
Buka Karel CZE041849AFofr Duchcov
3.Stříbný Tomáš CZE015496ASupi Dolní Benešov
Mesiarik Josef CZE005959BŘízci z Výškovic
4.Kohut Vlastimil CZE016987ATrosky Litomyšl
Kuchta Vladimír CZE001510ATrosky Litomyšl
5.Doležal Michal CZE001016AŠK Maséři Hradec Králové
Mašek Alexander CZE016972A40+ Trutnov
5.Novotný Filip CZE000033ATrefa "21" Chrudim
Hruša Jaromír CZE003619ATrefa "21" Chrudim
7.Davídek Antonín CZE020062A40+ Trutnov
Lacina Zdeněk CZE000798AFofr Duchcov
7.Holub Juraj CZE026733ADobří bobři Olomouc
Trnka Jiří 1980CZE000700ADobří bobři Olomouc
9.Hájek Zdeněk CZE000284ARed Hornets Litoměřice
Jaroš Václav CZE000051ARed Hornets Litoměřice
9.Horák Jan CZE023812ARůžek team J. Hradec
Pavlů David CZE049477BRůžek team J. Hradec
9.Křepelka Čestmír CZE000621AOlympia Tábor
Chomout Jaroslav CZE003446AOlympia Tábor
9.Kuric Robert CZE000016A40+ Trutnov
Holík Jiří CZE001293ATJ Sparta Úpice
13.Křivka Petr CZE019417ANikola Kraslice
Fridrich Vladan CZE015650AFofr Duchcov
13.Linhart David CZE000099AFofr Duchcov
Valenta Petr CZE006691AFofr Duchcov
13.Mrva Aleš CZE000162ADC HORNETS Adamov
Réda Martin CZE000437ADC HORNETS Adamov
13.Ondo Michal CZE001787AOlympia Tábor
Šmejda Michal CZE001960ATrosky Litomyšl
17.Borski Zbyněk CZE034545APumáci Jablonec n/N.
Mlynek Jiří CZE045608APumáci Jablonec n/N.
17.Černý Milan CZE015453CSgt. Pepik's Band Praha
Zápotocký Jiří CZE001982ASgt. Pepik's Band Praha
17.Drtil Pavel CZE000003A(Čerti na Ještědu)
Sedláček Karel CZE000119A40+ Trutnov
17.Hoffmann Martin CZE000022ASgt. Pepik's Band Praha
Slepička Petr CZE006403AZákeřňáci DC Praha
17.Moravec Jiří CZE008407ASgt. Pepik's Band Praha
Kysilka Ondřej CZE003828A40+ Trutnov
17.Šebesta Filip CZE035999AGerlich Fulnek
Maňák Filip CZE039529ADC Mustang Bar
17.Šildberger Michal CZE040063AŠK Maséři Hradec Králové
Klika Josef CZE012691AŠK Maséři Hradec Králové
17.Větrovský Stanislav CZE000440AŠK PAST Nezvěstice
Louda Petr CZE006905AŠK PAST Nezvěstice
25.Dlab Josef CZE000097A(Čerti na Ještědu)
Popelka Martin CZE000373ADEXTEROUS Krásný Les
25.Kočík Michal CZE001176ADC Mustang Bar
Abadžiev Richard CZE000702ARakol Brno
25.Písek David CZE046265ADC Mustang Bar
Ščudla Pavel CZE044609ADC Knajp Riders Letovice
25.Škůrek Zdeněk CZE000188ACrazy České Budějovice
Jarolímek Josef CZE039490České Budějovice
25.Tomáš Zdeněk CZE007633ATJ Viktoria Radim
Hradský Pavel CZE000493CSgt. Pepik's Band Praha
25.Ulrich Michal CZE045078ADC Prima Česká Skalice
Vaisar Zdeněk CZE014228APivaři Habřina
25.Vinárek René CZE009173ASupi Dolní Benešov
Povolný Karel CZE000663A40+ Trutnov
25.Zahradník Michal CZE011627AŠK OKO Plzeň
Chládek Kamil CZE038059AŠK OKO Plzeň
33.Bali Michal CZE007049AOlympia Tábor
Vodrážka Stanislav CZE000519AOlympia Tábor
33.Brejcha Jiří CZE000268AŠK OKO Plzeň
Krtička Luboš CZE000257APlzeň
33.Dobrovolný Miroslav CZE025635ADC Hurricane Adamov
Šeba Martin CZE000559ADC Hurricane Adamov
33.Dostálek Stanislav CZE008327AZákeřňáci DC Praha
Skupin Martin CZE034344ATJ Viktoria Radim
33.Genik Michal CZE000092AŠK Maséři Hradec Králové
Pěnkava Zdeněk CZE018989AŠK Rebelové Myštěves
33.Hamrozi Tomáš CZE023441AŠK OKO Plzeň
Šmrha Jan CZE000448AŠK OKO Plzeň
33.Harviš Kamil CZE024365ATazman Jr. Ostrava
Magula Marian CZE038878BSportdarts Ostrava
33.Kolínek Tomáš CZE041488CLaziwood Lazinov
Suchý Jakub CZE039301ADC Knajp Riders Letovice
33.Konopáč Jaroslav CZE017845ADC Šipkaři Bistro Stvolová
Chladil Vlastislav CZE000074ADC Mustang Bar
33.Landa Vladimír CZE045015BŠK Plzeňka Praha
Nejedlý Daniel CZE031721CDC Fontána Praha
33.Pašta Petr CZE000041AŠK Maséři Hradec Králové
Spálenský Josef CZE007623AŠK Maséři Hradec Králové
33.Sládek Petr CZE024496AŠK OKO Plzeň
Meiner Daniel CZE052326AŠK OKO Plzeň
33.Svoboda Libor CZE026803BTrutnov
Hendrych Daniel CZE042296AJičín
33.Šilar David CZE001122ATJ Baník Žacléř
Vokřál Pavel CZE011598BLoco Trutnov
33.Záruba Daniel CZE000007ALožisková mafie Pšov
Daneš Martin CZE042678BKorunky Kolín
33.Zárybnický Michal CZE028829APumáci Jablonec n/N.
Voznica Vlastimil CZE003784APumáci Jablonec n/N.
49.Benda Lukáš CZE026430AJežkovy Voči Větrný Jeníkov
Prokeš Petr CZE029988BTajfun Darts Havlíčkův Brod
49.Benecký Roman CZE036936A40+ Trutnov
Štefl Dominik CZE030844AČerný Sup Starý Rokytník
 NáhledTiskNahoru

© 2005-2021 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2021 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2021 | Poslední synchronizace: 15.5.2021 06:06
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement

Vytištěno z © 2005-2021 Unie šipkových organizací dne 15.5.2021 09:26:37
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement