Výsledková listina turnaje
UŠO > Výsledková listina turnaje (1-50/129)
  Náhled Tisk Nahoru
MČR ženy (DKO)

12.11.2016 | Hostinné Techtex Sport | Jednotlivci ženy | Rozhodčí: Uhříček Břetislav | Hráček: 129 | Žebříčků: 5

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
1. Liptáková Lenka CZE000887 A Hamerské kladivo
2. Bartošová Monika CZE035130 A Do roka a do dne J.Hradec
3. Gregůrková Alena CZE000011 A ŠK Republika Úpice
4. Nová Tereza CZE000770 A BRILLIANT DARTS Praha
5. Komorová Dagmar CZE000653 A Zippo team Štít
5. Rödlová Žaneta CZE002947 A Kanec Most
7. Dvořáková Šárka CZE020882 A Jindřichův Hradec
7. Šebková Petra CZE000073 A DC Máchalové Kladno
9. Benešová Marika CZE006162 A Sport Bar Atláč Přerov
9. Roháčková Markéta CZE000088 B BraStr Kohoutovice
9. Šinfeltová Andrea CZE000120 A Profi Tytan Písty
9. Vojtková Blanka CZE000027 A ŽL CATS Brno
13. Císařová Jitka CZE002445 A Bystřice nad Pernštejnem
13. Kuběnová Marcela CZE029709 A Big Crash Velká Kraš
13. Sobotková Eva CZE035591 B Pohodáři z Knihovny Olomouc
13. Troníčková Eva CZE050014 A VSB Bolevec Plzeň
17. Chudá Martina CZE000056 B Grácie Brno
17. Knapová Lada CZE028317 A DEXTEROUS Krásný Les
17. Letková Miroslava CZE000381 B Bažina 4077 Praha
17. Mašková Magdaléna CZE046153 A Úletáři Hradec Králové
17. Michalková Ilona CZE001855 C ŠK Střelky Veltruby
17. Mrňková Markéta CZE000111 B Olomoučtí orli
17. Peterková Petra CZE046923 A OGGY A ŠKODÍCI OSTROV
17. Vašková Ivana CZE033508 A AC STAR-ARENA CHODOV
25. Chudárková Zdeňka CZE003195 B Tsunami Vsetín
25. Čapková Martina CZE011716 A DC Hurricane Adamov
25. Košťálová Eva CZE000210 A Fekobe Pilníkov
25. Kozlová Michaela CZE000070 ŠK AJETO Praha
25. Rajmanová Marcela CZE032807 A ŠK Kyklop Praha
25. Samlerová Michaela CZE048405 B Dragonflies
25. Štroblová Veronika CZE046043 A Průšvih Karlovy Vary
25. Teichnerová Kateřina CZE045221 B No stress Praha
33. Benešová Karolína CZE054471 C Herna Bar Hrbová
33. Goldmannová Anna CZE039588 D Klikaři z Podskalky Úpice
33. Hergetová Monika CZE031649 A Proti proudu Praha
33. Horská Lenka CZE015519 A DC ALEX SOKOLOV
33. Jakoubková Ivana CZE043108 A Black Death Jindřichův Hradec
33. Korčáková Renáta CZE012799 B STS Moskovice Praha
33. Kosařová Pavlína CZE024451 Trutnov
33. Mairichová Barbora CZE041094 A ŠK Bořeň Bílina
33. Makarová Lucie CZE031664 A Liga Vyjímečných Svitavy
33. Matiášková Lenka CZE003508 C Asterix Nový Bor
33. Pelíšková Tereza CZE051191 A DC Vandals Blansko
33. Schmidtová Jana CZE011313 C Peckaři Kokonín
33. Strunzová Jitka CZE046181 A Torzo Bílina
33. Venclová Ludmila CZE000778 ŠK AJETO Praha
33. Vojtěchová Markéta CZE047931
33. Zatloukalová Ilona CZE025533 C Rytíři Ostrava
49. Bělobrádková Hana CZE021115 A ŠK Maséři Hradec Králové
49. Hlavatá Eliška CZE045772 B (Vichřice z Ještědu)
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2020 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2020 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2020 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 31.5.2020 06:01

Vytištěno z http://www.sipky.org © 2005-2020 Unie šipkových organizací dne 31.5.2020 06:30:23