Výsledková listina turnaje
UŠO > Výsledková listina turnaje (1-50/413)
 NáhledTiskNahoru
MČR muži (DKO)

12.11.2016| Hostinné Techtex Sport| Jednotlivci muži| Rozhodčí: Uhříček Břetislav| Hráčů: 413| Žebříčků: 5

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
1.Brejcha Jiří CZE000268AŠK OKO Plzeň
2.Humpula František CZE040919AGerlich Fulnek
3.Lacina Zdeněk CZE000798AFofr Duchcov
4.Sedláček Karel CZE000119A40+ Trutnov
5.Hoffmann Martin CZE000022ASgt. Pepik's Band Praha
5.Spálenský Josef CZE007623AŠK Maséři Hradec Králové
7.Kuchta Vladimír CZE001510ATrosky Litomyšl
7.Popelka Martin CZE000373ADEXTEROUS Krásný Les
9.Davídek Antonín CZE020062A40+ Trutnov
9.Hájek Tomáš CZE036305AWFS Evaň
9.Holub Juraj CZE026733ADobří bobři Olomouc
9.Písek David CZE046265ADC Mustang Bar
13.Hamrozi Tomáš CZE023441AŠK OKO Plzeň
13.Holík Jiří CZE001293ATJ Sparta Úpice
13.Ondo Michal CZE001787AOlympia Tábor
13.Réda Martin CZE000437ADC HORNETS Adamov
17.Benecký Roman CZE036936A40+ Trutnov
17.Chomout Jaroslav CZE003446AOlympia Tábor
17.Drtil Pavel 1973CZE000003A(Čerti na Ještědu)
17.Křivka Petr CZE019417ANikola Kraslice
17.Moravec Jiří CZE008407ASgt. Pepik's Band Praha
17.Mrva Aleš CZE000162ADC HORNETS Adamov
17.Pecina Petr CZE018982ATrosky Litomyšl
17.Vodrážka Stanislav CZE000519AOlympia Tábor
25.Jaroš Václav CZE000051ARed Hornets Litoměřice
25.Konopáč Jaroslav CZE017845ADC Šipkaři Bistro Stvolová
25.Luštinec Daniel CZE000602ADC Prima Česká Skalice
25.Půža Pavel CZE001223AJihlava
25.Šebesta Filip CZE035999AGerlich Fulnek
25.Šinfelt Jiří CZE000172ARed Hornets Litoměřice
25.Tomáš Zdeněk CZE007633ATJ Viktoria Radim
25.Záruba Daniel CZE000007ALožisková mafie Pšov
33.Barbořák Daniel CZE015819AGerlich Fulnek
33.Dlab Josef CZE000097A(Čerti na Ještědu)
33.Hájek Zdeněk CZE000284ARed Hornets Litoměřice
33.Horák Jan CZE023812ARůžek team J. Hradec
33.Jarolímek Josef CZE039490AČeské Budějovice
33.Kain Aleš CZE029605AKlub 44 Liberec
33.Kodera Pavel CZE000029ASpolek Neratovických Šipkařů
33.Kuric Robert CZE000016A40+ Trutnov
33.Kysilka Ondřej CZE003828A40+ Trutnov
33.Maňák Filip CZE039529ADC Mustang Bar
33.Mňuk Miroslav CZE000695ANotorklub Sopotnice
33.Papežík Karel CZE024621AVáclavák Černčice
33.Pokorný Jaromír CZE037531AŠK Rebelové Myštěves
33.Poráň David CZE051226AŠK Modřice
33.Šildberger Michal CZE040063AŠK Maséři Hradec Králové
33.Zápotocký Jiří CZE001982ASgt. Pepik's Band Praha
49.Běťák Ondřej CZE021597AOutsiders Vsetín
49.Bordáč Jan CZE000329BDC Rožmitál na Šumavě
 NáhledTiskNahoru

© 2005-2020 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2020 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2020 | Poslední synchronizace: 3.12.2020 06:06
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement

Vytištěno z © 2005-2020 Unie šipkových organizací dne 3.12.2020 08:17:27
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement