Výsledková listina turnaje
UŠO > Výsledková listina turnaje (1-50/73)
 NáhledTiskNahoru
MČR Cricket ženy (DKO)

11.11.2016| Hostinné Techtex Sport| Jednotlivci ženy| Rozhodčí: Uhříček Břetislav| Hráček: 73| Žebříčků: 5

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
1.Knapová Lada CZE028317ADEXTEROUS Krásný Les
2.Vojtková Blanka CZE000027AŽL CATS Brno
3.Kuběnová Marcela CZE029709ABig Crash Velká Kraš
4.Rödlová Žaneta CZE002947AKanec Most
5.Benešová Marika CZE006162ASport Bar Atláč Přerov
5.Šebková Petra CZE000073ADC Máchalové Kladno
7.Pospíšilová Radka CZE006779BBlack schody Sadská
7.Sobotková Eva CZE035591BKlikaři Litovel
9.Košťálová Eva CZE000210AFekobe Pilníkov
9.Michalková Ilona CZE001855CŠK Střelky Veltruby
9.Pelíšková Tereza CZE051191ADC Vandals Blansko B
9.Vašková Ivana CZE033508AAC Star-Arena Chodov
13.Korčáková Renáta CZE012799BSTS Moskovice Praha
13.Kosařová Pavlína CZE024451Trutnov
13.Liptáková Lenka CZE000887AHamerské kladivo
13.Závorová Markéta CZE052749AZákeřňáci DC Praha
17.Bělobrádková Hana CZE021115AŠK Maséři Hradec Králové
17.Čapková Martina CZE011716ADC Hurricane Adamov
17.Dvořáková Šárka CZE020882AJindřichův Hradec
17.Hálová Kateřina CZE020007AČertovi švagři Hradec Králové
17.Horská Lenka CZE015519ADC Alex Sokolov
17.Kovářová Jana CZE046805BWFS Evaň
17.Kovářová Nikola CZE046808BWFS Evaň
17.Mašková Magdaléna CZE046153AÚletáři Hradec Králové
25.Bartošová Monika CZE035130ADo roka a do dne J.Hradec
25.Baťhová Helena CZE000524Jirkov
25.Letková Miroslava CZE000381BBažina 4077 Praha
25.Mairichová Barbora CZE041094ABořeň Bílina
25.Moravcová Jana CZE048433AŠK Sušice
25.Nová Tereza CZE000770ABRILLIANT DARTS Praha
25.Peterková Petra CZE046923AOggy a Škodíci Ostrov
25.Troníčková Eva CZE050014AVSB Bolevec Plzeň
33.Gabrišková Bára CZE042201BKarlovy Vary
33.Hergetová Monika CZE031649AI am 180 Praha
33.Hospodářská Barbora CZE045385AJen tak Slavošovice
33.Hruboňová Lenka CZE043561AZa Vodou Litomyšl
33.Jakoubková Ivana CZE043108ATragiherky Těmice
33.Kočí Iveta CZE042197CŠlapanice
33.Kothánková Simona CZE024680AŽL CATS Brno
33.Michalíková Andrea CZE045654CSporťáci s.r.o. Jirkov
33.Němcová Michaela CZE051145DPoděbrady
33.Prokopcová Martina CZE046509DHaFani Trutnov
33.Rollo Marie CZE047230CŠestajovice
33.Strunzová Jitka CZE046181ATorzo Bílina
33.Ščudlová Šárka CZE040891CMistři netrénujou Šlapanice
33.Štroblová Veronika CZE046043APrůšvih Karlovy Vary
33.Uhříčková Lenka CZE000282BTrutnov
33.Venclová Ludmila CZE000778ŠK AJETO Praha
49.Bedrníčková Gabriela CZE046681AJežkovy Voči Větrný Jeníkov
49.Bělohlávková Anna CZE046655CGreenhorn's Praha
 NáhledTiskNahoru

© 2005-2020 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2020 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2020 | Poslední synchronizace: 5.12.2020 06:06
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement

Vytištěno z © 2005-2020 Unie šipkových organizací dne 5.12.2020 07:25:26
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement