Výsledková listina turnaje
UŠO > Výsledková listina turnaje (1-50/73)
  Náhled Tisk Nahoru
MČR Cricket ženy (DKO)

11.11.2016 | Hostinné Techtex Sport | Jednotlivci ženy | Rozhodčí: Uhříček Břetislav | Hráček: 73 | Žebříčků: 5

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
1. Knapová Lada CZE028317 A DEXTEROUS Krásný Les
2. Vojtková Blanka CZE000027 A ŽL CATS Brno
3. Kuběnová Marcela CZE029709 A Big Crash Velká Kraš
4. Rödlová Žaneta CZE002947 A Kanec Most
5. Benešová Marika CZE006162 A Sport Bar Atláč Přerov
5. Šebková Petra CZE000073 A DC Máchalové Kladno
7. Pospíšilová Radka CZE006779 B Black schody Sadská
7. Sobotková Eva CZE035591 B Pohodáři z Knihovny Olomouc
9. Košťálová Eva CZE000210 A Fekobe Pilníkov
9. Michalková Ilona CZE001855 C ŠK Střelky Veltruby
9. Pelíšková Tereza CZE051191 A DC Vandals Blansko
9. Vašková Ivana CZE033508 A AC STAR-ARENA CHODOV
13. Korčáková Renáta CZE012799 B STS Moskovice Praha
13. Kosařová Pavlína CZE024451 Trutnov
13. Liptáková Lenka CZE000887 A Hamerské kladivo
13. Závorová Markéta CZE052749 A Zákeřňáci DC Praha
17. Bělobrádková Hana CZE021115 A ŠK Maséři Hradec Králové
17. Čapková Martina CZE011716 A DC Hurricane Adamov
17. Dvořáková Šárka CZE020882 A Jindřichův Hradec
17. Hálová Kateřina CZE020007 A Čertovi švagři Hradec Králové
17. Horská Lenka CZE015519 A DC ALEX SOKOLOV
17. Kovářová Jana CZE046805 B WFS Evaň
17. Kovářová Nikola CZE046808 B WFS Evaň
17. Mašková Magdaléna CZE046153 A Úletáři Hradec Králové
25. Bartošová Monika CZE035130 A Do roka a do dne J.Hradec
25. Baťhová Helena CZE000524 Jirkov
25. Letková Miroslava CZE000381 B Bažina 4077 Praha
25. Mairichová Barbora CZE041094 A ŠK Bořeň Bílina
25. Moravcová Jana CZE048433 A ŠK Sušice
25. Nová Tereza CZE000770 A BRILLIANT DARTS Praha
25. Peterková Petra CZE046923 A OGGY A ŠKODÍCI OSTROV
25. Troníčková Eva CZE050014 A VSB Bolevec Plzeň
33. Bartošová Michaela CZE051145 D Poděbrady
33. Gabrišková Bára CZE042201 B Průšvih Karlovy Vary
33. Hergetová Monika CZE031649 A Proti proudu Praha
33. Hospodářská Barbora CZE045385 A Jen tak Slavošovice
33. Hruboňová Lenka CZE043561 A Za Vodou Litomyšl
33. Jakoubková Ivana CZE043108 A Black Death Jindřichův Hradec
33. Kočí Iveta CZE042197 C Mistři netrénujou B
33. Kothánková Simona CZE024680 A ŽL CATS Brno
33. Michalíková Andrea CZE045654 C Sporťáci s.r.o. Jirkov
33. Prokopcová Martina CZE046509 D Prosečné
33. Rollo Marie CZE047230 C Frnďáci Žernovka
33. Strunzová Jitka CZE046181 A Torzo Bílina
33. Ščudlová Šárka CZE040891 C Mistři netrénujou Šlapanice
33. Štroblová Veronika CZE046043 A Průšvih Karlovy Vary
33. Uhříčková Lenka CZE000282 B (TJ Baník Žacléř)
33. Venclová Ludmila CZE000778 ŠK AJETO Praha
49. Bedrníčková Gabriela CZE046681 A Ježkovy Voči Větrný Jeníkov
49. Bělohlávková Anna CZE046655 C Greenhorn's Praha
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2020 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2020 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2020 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 19.2.2020 19:01

Vytištěno z http://www.sipky.org © 2005-2020 Unie šipkových organizací dne 19.2.2020 19:11:20