Výsledková listina turnaje
UŠO > Výsledková listina turnaje (1-50/115)
 NáhledTiskNahoru
MČR dvojice mixy (DKO)

11.11.2016| Hostinné Techtex Sport| Dvojice mixy| Rozhodčí: Uhříček Břetislav| Dvojic: 115| Žebříčků: 5

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
1.Knapová Lada CZE028317ADEXTEROUS Krásný Les
Popelka Martin CZE000373ADEXTEROUS Krásný Les
2.Dvořáková Šárka CZE020882AJindřichův Hradec
Křepelka Čestmír CZE000621AOlympia Tábor
3.Bartošová Monika CZE035130CDo roka a do dne J.Hradec
Horák Jan CZE023812ARůžek team J. Hradec
4.Císařová Jitka CZE002445Bystřice nad Pernštejnem
Kuchta Vladimír CZE001510ATrosky Litomyšl
5.Ondová Andrea CZE035383Vysoké Mýto
Ondo Michal CZE001787AOlympia Tábor
5.Pospíšilová Radka CZE006779CBlack schody Sadská
Zápotocký Jiří CZE001982ASgt. Pepik's Band Praha
7.Čapková Martina CZE011716ADC Hurricane Adamov
Mrva Aleš CZE000162ADC HORNETS Adamov
7.Vojtková Blanka CZE000027AŽL CATS Brno
Réda Martin CZE000437ADC HORNETS Adamov
9.Hálová Kateřina CZE020007AČertovi švagři Hradec Králové
Spálenský Josef CZE007623AŠK Maséři Hradec Králové
9.Komorová Dagmar CZE000653AZippo team Štít
Záruba Daniel CZE000007ALožisková mafie Pšov
9.Košťálová Eva CZE000210AFekobe Pilníkov
Košťál Robert CZE000552AFekobe Pilníkov
9.Vašková Ivana CZE033508AAC Star-Arena Chodov
Novotný Filip CZE000033ATrefa "21" Chrudim
13.Benešová Marika CZE006162ASport Bar Atláč Přerov
Fridrich Vladan CZE015650AFofr Duchcov
13.Křepelková Simona CZE048773CSuper Ženy České Budějovice
Mráz Zdeněk CZE029516ADC 90210 Prachatice
13.Mašková Magdaléna CZE046153BÚletáři Hradec Králové
Pašta Petr CZE000041AŠK Maséři Hradec Králové
13.Rödlová Žaneta CZE002947AKanec Most
Davídek Antonín CZE020062A40+ Trutnov
17.Baťhová Helena CZE000524Jirkov
Lacina Zdeněk CZE000798AFofr Duchcov
17.Bělobrádková Hana CZE021115AŠK Maséři Hradec Králové
Křivka Petr CZE019417ANikola Kraslice
17.Blažková Jarmila CZE047935CDC Vandals Blansko
Chladil Vlastislav CZE000074ADC Mustang Bar
17.Hospodářská Barbora CZE045385CJen tak Slavošovice
Maňák Filip CZE039529ADC Mustang Bar
17.Kuběnová Marcela CZE029709ABig Crash Velká Kraš
Sedláček Jaromír CZE000129Šumvald
17.Němcová Michaela CZE051145Poděbrady
Jelínek Patrik CZE035852ATJ Viktoria Radim
17.Rajmanová Marcela CZE032807AŠK Kyklop Praha
Klika Josef CZE012691AŠK Maséři Hradec Králové
17.Venclová Ludmila CZE000778Klub AJETO z.s. Praha
Skupin Martin CZE034344ATJ Viktoria Radim
25.Chmelíková Hana CZE032935Jaroměř
Šmejda Michal CZE001960ATrosky Litomyšl
25.Macurová Veronika CZE035660BLeninovci Havířov
Zámečník Adam CZE042995Havířov
25.Mairichová Barbora CZE041094ABořeň Bílina
Šmejc Miroslav CZE002866AKanec Most
25.Matiášková Lenka CZE003508CAsterix Nový Bor
Jarolímek Josef CZE039490České Budějovice
25.Michalíková Andrea CZE045654CSporťáci s.r.o. Jirkov
Pech Jaroslav CZE000331BFormani Duchcov
25.Rollo Marie CZE047230Šestajovice
Lukavský Martin CZE000688ANepřátelé bobří hráze Praha
25.Uhříčková Lenka CZE000282BTrutnov
Holík Jiří CZE001293ATJ Sparta Úpice
25.Zatloukalová Ilona CZE025533CRytíři Ostrava
Magula Marian CZE038878BSportdarts Ostrava
33.Bedrníčková Gabriela CZE046681AJežkovy Voči Větrný Jeníkov
Prokeš Petr CZE029988BTajfun Darts Havlíčkův Brod
33.Coufalová Kateřina CZE000136Klub AJETO z.s. Praha
Hoffmann Martin CZE000022ASgt. Pepik's Band Praha
33.Gabrišková Bára CZE042201Karlovy Vary
Fiala Petr CZE030729ALožisková mafie Pšov
33.Hlavatá Eliška CZE045772(Vichřice z Ještědu)
Zárybnický Michal CZE028829APumáci Jablonec n/N.
33.Javorková Petra CZE039499CJen tak Slavošovice
Grande Jan CZE041566ADEXTEROUS Krásný Les
33.Koháková Ivana CZE027892Praha
Kysilka Ondřej CZE003828A40+ Trutnov
33.Kosařová Pavlína CZE024451Trutnov
Frinta Radek CZE045424Trutnov
33.Koyšová Klára CZE041289CDC Los Číčos Praha
Fiala Stanislav CZE045099ANepřátelé bobří hráze Praha
33.Kozlová Michaela CZE000070Klub AJETO z.s. Praha
Šebek Ladislav CZE000109Kladno
33.Letková Miroslava CZE000381BBažina 4077 Praha
Dostálek Stanislav CZE008327AZákeřňáci DC Praha
33.Michalková Ilona CZE001855DŠK Střelky Veltruby
Černý Milan CZE015453CSgt. Pepik's Band Praha
33.Pelíšková Tereza CZE051191ADC Vandals Blansko
Cerhák Erik CZE046266ADC Orli Ráječko
33.Stuchlíková Nikola CZE050744BSportdarts Ostrava
Harviš Kamil CZE024365ATazman Jr. Ostrava
33.Ščudlová Šárka CZE040891CMistři netrénujou Šlapanice
Zukal Tomáš CZE039537CMistři netrénujou Šlapanice
33.Šebková Petra CZE000073ADC Máchalové Kladno
Slepička Petr CZE006403AZákeřňáci DC Praha
33.Špringerová Zuzana CZE039648Kolín II
Moravec Jiří CZE008407ASgt. Pepik's Band Praha
49.Březinová Petra CZE008314CŠK Střelky Veltruby
Daneš Martin CZE042678BKorunky Kolín
49.Cihelková Martina CZE024118AZelená Laguna DC Stránčice
Novák Vladimír CZE036995BAmatéři Písnice
 NáhledTiskNahoru

© 2005-2021 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2021 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2021 | Poslední synchronizace: 13.5.2021 06:06
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement

Vytištěno z © 2005-2021 Unie šipkových organizací dne 13.5.2021 11:19:19
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement