Výsledková listina turnaje
UŠO > Výsledková listina turnaje (1-50/120)
 NáhledTiskNahoru
RGP dvojice muži - 3. kolo

1.10.2016| Králíky Kulturní dům| Dvojice muži| Rozhodčí: Uhříček Břetislav| Dvojic: 120| Žebříčků: 4

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
1.Drtil Pavel CZE000003A(Čerti na Ještědu)
Sedláček Karel CZE000119A40+ Trutnov
2.Lacina Zdeněk CZE000798AFofr Duchcov
Davídek Antonín CZE020062A40+ Trutnov
3.Abadžiev Richard CZE000702ARakol Brno
Kočík Michal CZE001176ADC Mustang Bar
3.Vodrážka Stanislav CZE000519AOlympia Tábor
Bali Michal CZE007049AOlympia Tábor
5.Hruša Jaromír CZE003619ATrefa "21" Chrudim
Novotný Filip CZE000033ATrefa "21" Chrudim
5.Lutišan Štefan CZE039047AZlatý Barbaři Praha
Červinka Pavel CZE002976ATJ Viktoria Radim
5.Mašek Alexander CZE016972A40+ Trutnov
Doležal Michal CZE001016AŠK Maséři Hradec Králové
5.Schieferdecker Václav 1991CZE000255ALožisková mafie Pšov
Zýka Dušan CZE023318AŠipkový spolek Žatec
9.Čarnecký Jan CZE000804ASpolek Neratovických Šipkařů
Pokorný Ladislav CZE006654ATJ Viktoria Radim
9.Dudáš Milan SVK100186Povážská Bystrica
Zmelík Oto SVK100467Bratislava
9.Hájek Zdeněk CZE000284ARed Hornets Litoměřice
Jaroš Václav CZE000051ARed Hornets Litoměřice
9.Křivka Petr CZE019417ANikola Kraslice
Fridrich Vladan CZE015650AFofr Duchcov
9.Malý Petr 1981CZE001633ADEXTEROUS Krásný Les
Šír Vlastimil CZE044554ADEXTEROUS Krásný Les
9.Šebesta Filip CZE035999AGerlich Fulnek
Maňák Filip CZE039529ADC Mustang Bar
9.Šmejda Michal CZE001960ATrosky Litomyšl
Ondo Michal CZE001787AOlympia Tábor
9.Tomáš Zdeněk CZE007633ATJ Viktoria Radim
Hradský Pavel CZE000493CSgt. Pepik's Band Praha
17.Barbořák Daniel CZE015819AGerlich Fulnek
Humpula František CZE040919AGerlich Fulnek
17.Bělina Petr CZE000376AFofr Duchcov
Salfický Marek CZE034659BTorzo Bílina
17.Brejcha Jiří CZE000268AŠK OKO Plzeň
Krtička Luboš CZE000257APlzeň
17.Danda Jiří CZE000196Litoměřice
Pech Jaroslav CZE000331BFormani Duchcov
17.Dobrovolný Miroslav CZE025635ADC Hurricane Adamov
Šeba Martin CZE000559ADC Hurricane Adamov
17.Kokeš Václav CZE017617BHrobaři Charvatce
Macháček Petr CZE017551BHrobaři Charvatce
17.Kopecký Michal CZE040274BŠipkařský klub Jince
Pitor Jiří CZE039222BŠipkařský klub Jince
17.Kuric Robert CZE000016A40+ Trutnov
Grande Jan CZE041566ADEXTEROUS Krásný Les
17.Kysilka Ondřej CZE003828A40+ Trutnov
Moravec Jiří CZE008407ASgt. Pepik's Band Praha
17.Melichar Jan CZE038837ATJ Sparta Úpice
Holík Jiří CZE001293ATJ Sparta Úpice
17.Pejcha Martin CZE028534ADC 180 Chemik Polabec
Horký Zdeněk CZE007476CStrašidla Okřínek
17.Račický Josef CZE000340Prušánky
Procházka Michal CZE011249ADC Knajp Riders Letovice
17.Réda Martin CZE000437ADC HORNETS Adamov
Mrva Aleš CZE000162ADC HORNETS Adamov
17.Stříbný Tomáš CZE015496ASupi Dolní Benešov
Mesiarik Josef CZE005959BŘízci z Výškovic
17.Štěpánek Ondřej CZE033095ALudgeřovice D.C.
Harviš Kamil CZE024365ATazman Jr. Ostrava
17.Zápotocký Jiří CZE001982ASgt. Pepik's Band Praha
Černý Milan CZE015453CSgt. Pepik's Band Praha
33.Antl Tomáš CZE002264ADC HORNETS Adamov
Konečný Bedřich CZE035519ADC HORNETS Adamov
33.Bátovský Dominik CZE004327ATrefa "21" Chrudim
Kasl Václav CZE000642ATrefa "21" Chrudim
33.Daněk Lukáš CZE000160ADC HORNETS Adamov
Zukal Tomáš CZE039537CMistři netrénujou Šlapanice
33.Dlab Josef CZE000097A(Čerti na Ještědu)
Popelka Martin CZE000373ADEXTEROUS Krásný Les
33.Dobřichovský Josef CZE014979Choťovice
Bradna Filip CZE040067AZippo team Štít
33.Dostál Petr CZE052889ATrosky Litomyšl
Schieferdecker Václav 1964CZE000469BLožisková mafie Pšov
33.Drtil Karel CZE000840BSmolaři Komárov
Kneblík Ladislav CZE002531Šumperk
33.Flégl Daniel CZE000772AŠK Rebelové Myštěves
Mňuk Miroslav CZE000695ANotorklub Sopotnice
33.Hoffmann Martin CZE000022ASgt. Pepik's Band Praha
Lexa Petr CZE023169ATJ Viktoria Radim
33.Horák Jan CZE023812ARůžek team J. Hradec
Boček Jiří CZE016428Jindřichův Hradec
33.Houžvička Zdeněk CZE009335BPátecká sportovní z.s.
Komora Martin CZE007077AZippo team Štít
33.Hrach Zdeněk CZE027405BŠK Hrášci Klatovy
Hrach Filip CZE036481BŠK Hrášci Klatovy
33.Jarolímek Josef CZE039490České Budějovice
Škůrek Zdeněk CZE000188ACrazy České Budějovice
33.Kain Roman CZE029614AKlub 44 Liberec
Kain Aleš CZE029605AKlub 44 Liberec
33.Konopáč Jaroslav CZE017845ADC Šipkaři Bistro Stvolová
Chladil Vlastislav CZE000074ADC Mustang Bar
33.Kuchta Vladimír CZE001510ATrosky Litomyšl
Kohut Vlastimil CZE016987ATrosky Litomyšl
33.Kunert Daniel CZE052470DŠAK. Jelita Opatov
Krsek Květoslav ZEMŘELLuková
33.Magula Marian CZE038878BSportdarts Ostrava
Veselý Roman CZE022338CBingo Bohumín
 NáhledTiskNahoru

© 2005-2021 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2021 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2021 | Poslední synchronizace: 15.5.2021 09:36
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement

Vytištěno z © 2005-2021 Unie šipkových organizací dne 15.5.2021 13:39:48
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement