Výsledková listina turnaje
UŠO > Výsledková listina turnaje (1-50/120)
 NáhledTiskNahoru
RGP dvojice muži - 3. kolo

1.10.2016| Králíky Kulturní dům| Dvojice muži| Rozhodčí: Uhříček Břetislav| Dvojic: 120| Žebříčků: 4

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
1.Drtil Pavel CZE000003A(Čerti na Ještědu)
Sedláček Karel CZE000119A40+ Trutnov
2.Lacina Zdeněk CZE000798ADream Bar Jirkov
Davídek Antonín CZE020062A40+ Trutnov
3.Abadžiev Richard CZE000702Brno
Kočík Michal CZE001176ADC Mustang Brno
3.Vodrážka Stanislav CZE000519Kardašova Řečice
Bali Michal CZE007049ALožisková mafie Pšov
5.Hruša Jaromír CZE003619ATrefa "21" Chrudim
Novotný Filip CZE000033ATrefa "21" Chrudim
5.Lutišan Štefan CZE039047ALegie Praha
Červinka Pavel CZE002976ALegie Praha
5.Mašek Alexander CZE016972A40+ Trutnov
Doležal Michal CZE001016AÚjezd
5.Schieferdecker Václav 1991CZE000255ALožisková mafie Pšov
Zýka Dušan CZE023318BVáclavák Černčice
9.Čarnecký Jan CZE000804Brandýs nad Labem
Pokorný Ladislav CZE006654APlechovky Pečky
9.Dudáš Milan SVK100186Povážská Bystrica
Zmelík Oto SVK100467Bratislava
9.Hájek Zdeněk CZE000284AKališníci Litoměřice
Jaroš Václav CZE000051AKališníci Litoměřice
9.Křivka Petr CZE019417AOlympia Tábor
Fridrich Vladan CZE015650AOlympia Tábor
9.Malý Petr 1981CZE001633ADEXTEROUS Krásný Les
Šír Vlastimil CZE044554AEX Liberec
9.Šebesta Filip CZE035999ADevastators Brno
Maňák Filip CZE039529ADC Mustang Brno
9.Šmejda Michal CZE001960AZa Vodou Litomyšl
Ondo Michal CZE001787ASoliter Chrudim
9.Tomáš Zdeněk CZE007633Kutná Hora
Hradský Pavel CZE000493BSgt. Pepik's Band Praha
17.Barbořák Daniel CZE015819ADC Mustang Brno
Humpula František CZE040919Krnov
17.Bělina Petr CZE000376ADiesel Proboštov
Salfický Marek CZE034659ATorzo Bílina
17.Brejcha Jiří CZE000268AŠK OKO Plzeň
Krtička Luboš CZE000257BDC Kameňák Plzeň
17.Danda Jiří CZE000196Litoměřice
Pech Jaroslav CZE000331BFormani Duchcov
17.Dobrovolný Miroslav CZE025635ADC Hurricane Adamov
Šeba Martin CZE000559ADC Hurricane Adamov
17.Kokeš Václav CZE017617CHrobaři Charvatce
Macháček Petr CZE017551ABest of Litoměřice
17.Kopecký Michal CZE040274Beroun
Pitor Jiří CZE039222BŠipkařský klub Jince
17.Kuric Robert CZE000016A40+ Trutnov
Grande Jan CZE041566AKlub 44 Liberec
17.Melichar Jan CZE038837ATJ Sparta Úpice
Holík Jiří CZE001293A(TJ Sparta Úpice)
17.Pejcha Martin CZE028534ADC 180 Chemik Polabec
Horký Zdeněk CZE007476BStrašidla Okřínek
17.Račický Josef CZE000340Prušánky
Procházka Michal CZE011249Kyjov
17.Réda Martin CZE000437Adamov
Mrva Aleš CZE000162Adamov
17.Stříbný Tomáš CZE015496ASupi Dolní Benešov
Mesiarik Josef CZE005959ADC Hornets Bohumín
17.Štěpánek Ondřej CZE033095ALudgeřovice D.C.
Harviš Kamil CZE024365AWindson Ostrava
17.XXXKysilka Ondřej
Moravec Jiří CZE008407ASgt. Pepik's Band Praha
17.Zápotocký Jiří CZE001982Veltruby
Černý Milan CZE015453BSgt. Pepik's Band Praha
33.Antl Tomáš CZE002264AKavárka Brno
Konečný Bedřich CZE035519Konice
33.Bátovský Dominik CZE004327ATrefa "21" Chrudim
Kasl Václav CZE000642ATrefa "21" Chrudim
33.Daněk Lukáš CZE000160Brno
Zukal Tomáš CZE039537AMistři netrénujou Šlapanice
33.Dlab Josef CZE000097(Čerti na Ještědu)
Popelka Martin CZE000373ADEXTEROUS Krásný Les
33.Dobřichovský Josef CZE014979Choťovice
Bradna Filip CZE040067AZippo team Štít
33.Dostál Petr CZE052889ATulipán Žatec
Schieferdecker Václav 1964CZE000469CLožisková mafie Pšov
33.Drtil Karel CZE000840Vrbno pod Pradědem
Kneblík Ladislav CZE002531CŠumperk
33.Flegl Daniel CZE000772BŠK Rebelové Myštěves
Mňuk Miroslav CZE000695A40+ Trutnov
33.Hoffmann Martin CZE000022ASgt. Pepik's Band Praha
Lexa Petr CZE023169ASgt. Pepik's Band Praha
33.Horák Jan CZE023812ADart Shooters Hospříz
Boček Jiří CZE016428BDart Shooters Hospříz
33.Houžvička Zdeněk CZE009335BPátecká sportovní z.s.
Komora Martin CZE007077AZippo team Štít
33.Hrach Zdeněk CZE027405CŠK Hrášci Klatovy
Hrach Filip CZE036481CŠK Hrášci Klatovy
33.Jarolímek Josef CZE039490České Budějovice
Škůrek Zdeněk CZE000188ACrazy České Budějovice
33.Kain Roman CZE029614BKlub 44 Liberec
Kain Aleš CZE029605AKlub 44 Liberec
33.Konopáč Jaroslav CZE017845Svitavy
Chladil Vlastislav CZE000074ADC Mustang Brno
33.Kuchta Vladimír CZE001510ALitomyšl
Kohut Vlastimil CZE016987ALiga Vyjímečných Svitavy
33.Kunert Daniel CZE052470CLanškroun
XXXKrsek Květoslav
33.Magula Marian CZE038878ADarts Bohumín
Veselý Roman CZE022338ADarts Bohumín
 NáhledTiskNahoru

© 2005-2024 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2024 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2024 | Poslední synchronizace: 24.4.2024 14:06
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement

Vytištěno z © 2005-2024 Unie šipkových organizací dne 24.4.2024 14:58:01
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement