Výsledková listina turnaje
UŠO > Výsledková listina turnaje (1-50/89)
 NáhledTiskNahoru
RGP dvojice mixy

30.9.2016| Králíky Kulturní dům| Dvojice mixy| Rozhodčí: Uhříček Břetislav| Dvojic: 89| Žebříčků: 5

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
1.Bělobrádková Hana CZE021115AŠK Maséři Hradec Králové
Křivka Petr CZE019417ANikola Kraslice
2.Sulovská Martina SVK100596Piešťany
Štefaňák Milan SVK100207Prešov
3.Čapková Martina CZE011716ADC Hurricane Adamov
Mrva Aleš CZE000162ADC HORNETS Adamov
3.Gregůrková Alena CZE000011AŠK Republika Úpice
Dlab Josef CZE000097A(Čerti na Ještědu)
5.Horská Lenka CZE015519ADC Alex Sokolov
Daněk Lukáš CZE000160ADC HORNETS Adamov
5.Ondová Andrea CZE035383Vysoké Mýto
Ondo Michal CZE001787AOlympia Tábor
5.Rödlová Žaneta CZE002947AKanec Most
Davídek Antonín CZE020062A40+ Trutnov
5.Vašková Ivana CZE033508AAC Star-Arena Chodov
Novotný Filip CZE000033ATrefa "21" Chrudim
9.Baťhová Helena CZE000524Jirkov
Lacina Zdeněk CZE000798AFofr Duchcov
9.Blažková Jarmila CZE047935CDC Vandals Blansko
Chladil Vlastislav CZE000074ADC Mustang Bar
9.Coufalová Kateřina CZE000136Klub AJETO z.s. Praha
Hoffmann Martin CZE000022ASgt. Pepik's Band Praha
9.Dvořáková Šárka CZE020882AJindřichův Hradec
Křepelka Čestmír CZE000621AOlympia Tábor
9.Hálová Kateřina CZE020007AČertovi švagři Hradec Králové
Spálenský Josef CZE007623AŠK Maséři Hradec Králové
9.Hospodářská Barbora CZE045385CJen tak Slavošovice
Maňák Filip CZE039529ADC Mustang Bar
9.Němcová Helena CZE047616BGerlich Fulnek
Barbořák Daniel CZE015819AGerlich Fulnek
9.Uhříčková Lenka CZE000282BTrutnov
Holík Jiří CZE001293ATJ Sparta Úpice
17.Bartošová Monika CZE035130CDo roka a do dne J.Hradec
Horák Jan CZE023812ARůžek team J. Hradec
17.Chudá Martina CZE000056BGrácie Brno
Kočík Michal CZE001176ADC Mustang Bar
17.Danielková Lenka CZE039991Velký Třebešov
Dvořáček Jan CZE021684ADC Prima Česká Skalice
17.Javorková Petra CZE039499CJen tak Slavošovice
Grande Jan CZE041566ADEXTEROUS Krásný Les
17.Knapová Lada CZE028317ADEXTEROUS Krásný Les
Popelka Martin CZE000373ADEXTEROUS Krásný Les
17.Komorová Dagmar CZE000653AZippo team Štít
Záruba Daniel CZE000007ALožisková mafie Pšov
17.Korčáková Renáta CZE012799BSTS Moskovice Praha
Malý Petr CZE009023BDC Podlesáci Králův Dvůr
17.Letková Miroslava CZE000381BBažina 4077 Praha
Dostálek Stanislav CZE008327AZákeřňáci DC Praha
17.Nagyová Katarína SVK100185Povážská Bystrica
Dudáš Milan SVK100186Povážská Bystrica
17.Pospíšilová Radka CZE006779CBlack schody Sadská
Zápotocký Jiří CZE001982ASgt. Pepik's Band Praha
17.Pošepná Marie CZE046105BDC No Score Kosice
Patočka Jiří CZE001202BDC No Score Kosice
17.Rajmanová Marcela CZE032807AŠK Kyklop Praha
Klika Josef CZE012691AŠK Maséři Hradec Králové
17.Šinfeltová Andrea CZE000120ARed Hornets Litoměřice
Šinfelt Jiří CZE000172ARed Hornets Litoměřice
17.Špringerová Zuzana CZE039648Kolín II
Moravec Jiří CZE008407ASgt. Pepik's Band Praha
17.Vojtková Blanka CZE000027AŽL CATS Brno
Réda Martin CZE000437ADC HORNETS Adamov
17.Zatloukalová Ilona CZE025533CRytíři Ostrava
Magula Marian CZE038878BSportdarts Ostrava
33.Bedrníčková Gabriela CZE046681AJežkovy Voči Větrný Jeníkov
Prokeš Petr CZE029988BTajfun Darts Havlíčkův Brod
33.Bělohlávková Anna CZE046655CGreenhorn's Praha
Volf Tomáš CZE047045CGreenhorn's Praha
33.Dvorská Klára CZE039296DC Žíla Chodov
Dvorský Bronislav CZE029180AAC Star-Arena Chodov
33.Fafláková Zdeňka CZE041613ASokolové Želenky
Malár David CZE045837ASokolové Želenky
33.Gabrišková Bára CZE042201Karlovy Vary
Fiala Petr CZE030729ALožisková mafie Pšov
33.Hlavatá Eliška CZE045772(Vichřice z Ještědu)
Pošík Martin CZE035261DShadow Darts Pardubice
33.Hraničková Alice CZE048082COrli Trutnov
Svoboda Libor CZE026803BTrutnov
33.Jakoubková Ivana CZE043108ATragiherky Těmice
Boček Jiří CZE016428Jindřichův Hradec
33.Jonáková Slávka CZE052339Svitavy
Mesik Lukáš CZE051521Svitavy
33.Kočí Iveta CZE042197Šlapanice
Kočí Milan CZE041470Šlapanice
33.Koháková Ivana CZE027892Praha
Slabý Erik CZE001309AZákeřňáci DC Praha
33.Kolářová Jiřina CZE024578DKopeček Děčín
Kolář Libor CZE024498DKopeček Děčín
33.Kopecká Aneta CZE052881Havlíčkův Brod
Benda Lukáš CZE026430AJežkovy Voči Větrný Jeníkov
33.Kovářová Nikola CZE046808BWFS Evaň
Šebesta Filip CZE035999AGerlich Fulnek
33.Lipská Martina CZE029100CSportdarts Ostrava
Dorociak Pavel CZE024349ATazman Jr. Ostrava
33.Liptáková Lenka CZE000887AHamerské kladivo
Slezáček Pavel CZE053185ADC Orli Ráječko
33.Mairichová Barbora CZE041094ABořeň Bílina
Jaroš Václav CZE000051ARed Hornets Litoměřice
33.Marksová Blanka CZE003507DŠK Gambáč Mělník
Hendrych Daniel CZE042296AJičín
 NáhledTiskNahoru

© 2005-2021 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2021 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2021 | Poslední synchronizace: 17.5.2021 11:48
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement

Vytištěno z © 2005-2021 Unie šipkových organizací dne 17.5.2021 15:32:06
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement