Výsledková listina turnaje
UŠO > Výsledková listina turnaje (1-50/157)
 NáhledTiskNahoru
RGP dvojice muži - 2. kolo

23.4.2016| Most KD Repre| Dvojice muži| Rozhodčí: Uhříček Břetislav| Dvojic: 157| Žebříčků: 4

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
1.Sedláček Karel CZE000119A40+ Trutnov
Drtil Pavel CZE000003A(Čerti na Ještědu)
2.Šmejda Michal CZE001960ATrosky Litomyšl
Ondo Michal CZE001787AOlympia Tábor
3.Hynčica Petr CZE000080AGerlich Fulnek
Humpula František CZE040919AGerlich Fulnek
3.Křivka Petr CZE019417ANikola Kraslice
Fridrich Vladan CZE015650AFofr Duchcov
5.Beňka Martin CZE008103AFofr Duchcov
Buka Karel CZE041849AFofr Duchcov
5.Davídek Antonín CZE020062A40+ Trutnov
Lacina Zdeněk CZE000798AFofr Duchcov
5.Spálenský Josef CZE007623AŠK Maséři Hradec Králové
Pašta Petr CZE000041AŠK Maséři Hradec Králové
5.Šildberger Michal CZE040063AŠK Maséři Hradec Králové
Klika Josef CZE012691AŠK Maséři Hradec Králové
9.Ceral Milan CZE039238ASavci Hlinsko
Severýn Pavel CZE000203ASavci Hlinsko
9.Dostálek Stanislav CZE008327AZákeřňáci DC Praha
Skupin Martin CZE034344ATJ Viktoria Radim
9.Hájek Zdeněk CZE000284ARed Hornets Litoměřice
Jaroš Václav CZE000051ARed Hornets Litoměřice
9.Magula Marian CZE038878BSportdarts Ostrava
Veselý Roman CZE022338CBingo Bohumín
9.Melichar Jan CZE038837ATJ Sparta Úpice
Holík Jiří CZE001293ATJ Sparta Úpice
9.Mňuk Miroslav CZE000695ANotorklub Sopotnice
Flégl Daniel CZE000772AŠK Rebelové Myštěves
9.Popelka Martin CZE000373ADEXTEROUS Krásný Les
Dlab Josef CZE000097A(Čerti na Ještědu)
9.Schieferdecker Václav 1991CZE000255ALožisková mafie Pšov
Zýka Dušan CZE023318AŠipkový spolek Žatec
17.Antl Tomáš CZE002264ADC HORNETS Adamov
Konečný Bedřich CZE035519ADC HORNETS Adamov
17.Barbořák Daniel CZE015819AGerlich Fulnek
Drobík Aleš CZE010545ASupi Dolní Benešov
17.Bělina Petr CZE000376AFofr Duchcov
Salfický Marek CZE034659BTorzo Bílina
17.Brejcha Jiří CZE000268AŠK OKO Plzeň
Krtička Luboš CZE000257APlzeň
17.Dudáš Milan SVK100186Povážská Bystrica
Štefaňák Milan SVK100207Prešov
17.Dvořáček Jan CZE021684ADC Prima Česká Skalice
Ulrich Michal CZE045078ADC Prima Česká Skalice
17.Fuchs Pavel 1964CZE010594ADC Žíla Chodov
Fuchs Pavel 1989CZE015611ADC Žíla Chodov
17.Hruša Jaromír CZE003619ATrefa "21" Chrudim
Novotný Filip CZE000033ATrefa "21" Chrudim
17.Kolář Petr CZE012749AKupec Tážaly
Holub Juraj CZE026733ADobří bobři Olomouc
17.Lexa Petr CZE023169ATJ Viktoria Radim
Jelínek Patrik CZE035852ATJ Viktoria Radim
17.Lipš Adam CZE051480Sokolov
Král Vratislav CZE038786AAC Star-Arena Chodov
17.Pártl Martin CZE005007BDC Alex Sokolov
Komárek Bohumil CZE001505AFedor Sokolov
17.Pokorný Vlastimil CZE000823ARed Hornets Litoměřice
Rouč Petr CZE000891Jirkov
17.Pospíchal Marek CZE029829AOrli Zátiší Orlová
Saj Martin CZE006161AOrli Zátiší Orlová
17.Zahradník Michal CZE011627AŠK OKO Plzeň
Bárta Petr CZE001392Plzeň
17.Zmrzlý Lukáš CZE019502ANikola Kraslice
Kantor Jaroslav CZE009375ANikola Kraslice
33.Bachár Miloslav CZE000432BŠipková Růže Jirkov
Bárta Stanislav CZE037719BDream Bar Jirkov
33.Beneš Zdeněk CZE048468ABowling club & bar Frýdlant
Závůrka Vojtěch CZE050960ABowling club & bar Frýdlant
33.Boldiš Karel CZE000031Sokolov
Sienko Milan CZE001656ADC Žíla Chodov
33.Brandtl Petr CZE046087DNikola Kraslice
Duna Roman CZE049637Nikola Kraslice
33.Doležal Michal CZE001016AŠK Maséři Hradec Králové
Mašek Alexander CZE016972A40+ Trutnov
33.Fiala Petr CZE030729ALožisková mafie Pšov
Loučim René CZE038671BOggy a Škodíci Ostrov
33.Harviš Kamil CZE024365ATazman Jr. Ostrava
Štěpánek Ondřej CZE033095ALudgeřovice D.C.
33.Koběrský Radek CZE045826CRytíři Ostrava
Sobotka Marek CZE035692CRytíři Ostrava
33.Kokeš Václav CZE017617BHrobaři Charvatce
Macháček Petr CZE017551BHrobaři Charvatce
33.Koňařík Petr CZE036991AŠK OKO Plzeň
Sládek Petr CZE024496AŠK OKO Plzeň
33.Krudenc Pavel CZE005918BDC Alex Sokolov
Toupal Jiří CZE011513AFedor Sokolov
33.Kuric Robert CZE000016A40+ Trutnov
Grande Jan CZE041566ADEXTEROUS Krásný Les
33.Kysela Roman CZE000004AŠK OKO Plzeň
Šimandl Kamil CZE008755AŠK OKO Plzeň
33.Malár David CZE045837ASokolové Želenky
Šašek Martin CZE011412Krupka
33.Maňák Filip CZE039529ADC Mustang Bar
Šebesta Filip CZE035999AGerlich Fulnek
33.Moravec Jiří CZE008407ASgt. Pepik's Band Praha
Kysilka Ondřej CZE003828A40+ Trutnov
33.Nejedlý Daniel CZE031721CDC Fontána Praha
Landa Vladimír CZE045015BŠK Plzeňka Praha
33.Ondráček Martin CZE013375ASavci Hlinsko
Malinský Josef CZE001347ASavci Hlinsko
 NáhledTiskNahoru

© 2005-2021 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2021 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2021 | Poslední synchronizace: 15.5.2021 09:36
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement

Vytištěno z © 2005-2021 Unie šipkových organizací dne 15.5.2021 14:10:30
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement