Výsledková listina turnaje
UŠO > Výsledková listina turnaje (1-50/112)
 NáhledTiskNahoru
Nominační RGP ženy (DKO) - 2. kolo

23.4.2016| Most KD Repre| Jednotlivci ženy| Rozhodčí: Uhříček Břetislav| Hráček: 112| Žebříčků: 5

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
1.Knapová Lada CZE028317ADEXTEROUS Krásný Les
2.Sulovská Martina SVK100596Piešťany
3.Vojtková Blanka CZE000027Želešice
4.Liptáková Lenka CZE000887ASlezští rytíři Karviná
5.Hevkánová Věra CZE026781Chodov
5.Prokýšková Eva CZE000023Klub Ajeto z.s. Praha
7.Goldmannová Anna CZE039588CKlikaři z Podskalky Úpice
7.Sedláčková Jana CZE047936Brno
9.Horská Lenka CZE015519ANikola Kraslice
9.Komorová Dagmar CZE000653AZippo team Štít
9.Kovářová Jana CZE046805BWFS Evaň
9.Mairichová Barbora CZE041094ATorzo Bílina
13.Bartošová Monika CZE035130CDo roka a do dne J.Hradec
13.Moravcová Jana CZE048433CŠK Kolinec
13.Pilnáčková Kateřina CZE039323BStrawberry Žatec
13.Zatloukalová Ilona CZE025533DKovárna na Bazaru Ostrava
17.Baťhová Helena CZE000524Jirkov
17.Horáčková Irena CZE033864BU Péci Jablonec nad Nisou
17.Nová Tereza CZE000770ABrilliant Darts Praha
17.Peterková Petra CZE046923ALvi Karlovy Vary
17.Rödlová Žaneta CZE002947AKanec Most
17.Stratilová Alena CZE047610Jarohněvice
17.Štroblová Veronika CZE046043Nejdek
17.Uhříčková Lenka CZE000282Trutnov
25.Bauerová Jiřina CZE025806Racek B52 Karlovy Vary
25.Bedrníčková Gabriela CZE046681Havlíčkův Brod
25.Hlavatá Eliška CZE045772(Vichřice z Ještědu)
25.Jakoubková Ivana CZE043108ATragiherky Těmice
25.Javorková Petra CZE039499CGrófky Dubičné
25.Kočí Iveta CZE042197Šlapanice
25.Vašková Ivana CZE033508CAC Star-Arena Chodov
25.Zemanová Ingrid CZE038789Boskovice
33.Blažková Jarmila CZE047935BDC Vandals Blansko
33.Bůžková Bohumila CZE000209DC Žíla Chodov
33.Chmelíková Hana CZE032935Jaroměř
33.Chudá Martina CZE000056BGrácie Brno
33.Cihelková Martina CZE024118ASedmá rota Praha
33.Hospodářská Barbora CZE045385AJen tak Slavošovice
33.Kovářová Nikola CZE046808BWFS Evaň
33.Kozlová Michaela CZE000070Klub Ajeto z.s. Praha
33.Lipská Martina CZE029100Ostrava
33.Luhanová Vladimíra CZE046702DGarážníci Cheb
33.Menšlová Kristýna CZE054447Hradec Králové
33.Moravcová Eliška CZE022455Cerhenice
33.Novotná Hana CZE013337CWorm Gang Praha
33.Radová Karla CZE000873AMostecký Most
33.Solnařová Martina CZE036655ABest of Litoměřice
33.Šinfeltová Andrea CZE000120AKališníci Litoměřice
49.Dvorská Klára CZE039296ADC Žíla Chodov
49.Gabrišková Bára CZE042201Karlovy Vary
 NáhledTiskNahoru

© 2005-2024 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2024 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2024 | Poslední synchronizace: 12.6.2024 23:48
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement

Vytištěno z © 2005-2024 Unie šipkových organizací dne 12.6.2024 23:53:43
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement