Výsledková listina turnaje
UŠO > Výsledková listina turnaje (1-50/103)
 NáhledTiskNahoru
RGP dvojice mixy - 2. kolo

22.4.2016| Most KD Repre| Dvojice mixy| Rozhodčí: Uhříček Břetislav| Dvojic: 103| Žebříčků: 5

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
1.Bartošová Monika CZE035130CDo roka a do dne J.Hradec
Horák Jan CZE023812ARůžek team J. Hradec
2.Sedláčková Karolína CZE000234Červený Kostelec
Sedláček Karel CZE000119A40+ Trutnov
3.Dvořáková Šárka CZE020882AJindřichův Hradec
Křepelka Čestmír CZE000621AOlympia Tábor
3.Knapová Lada CZE028317ADEXTEROUS Krásný Les
Popelka Martin CZE000373ADEXTEROUS Krásný Les
5.Baťhová Helena CZE000524Jirkov
Lacina Zdeněk CZE000798AFofr Duchcov
5.Komorová Dagmar CZE000653AZippo team Štít
Záruba Daniel CZE000007ALožisková mafie Pšov
5.Rödlová Žaneta CZE002947AKanec Most
Davídek Antonín CZE020062A40+ Trutnov
5.Vojtková Blanka CZE000027AŽL CATS Brno
Réda Martin CZE000437ADC HORNETS Adamov
9.Blažková Jarmila CZE047935CDC Vandals Blansko
Chladil Vlastislav CZE000074ADC Mustang Bar
9.Čapková Martina CZE011716ADC Hurricane Adamov
Mrva Aleš CZE000162ADC HORNETS Adamov
9.Gregůrková Alena CZE000011AŠK Republika Úpice
Dlab Josef CZE000097A(Čerti na Ještědu)
9.Hálová Kateřina CZE020007AČertovi švagři Hradec Králové
Spálenský Josef CZE007623AŠK Maséři Hradec Králové
9.Hospodářská Barbora CZE045385CJen tak Slavošovice
Maňák Filip CZE039529ADC Mustang Bar
9.Jakoubková Ivana CZE043108ATragiherky Těmice
Bali Michal CZE007049AOlympia Tábor
9.Rajmanová Marcela CZE032807AŠK Kyklop Praha
Klika Josef CZE012691AŠK Maséři Hradec Králové
9.Šebková Petra CZE000073ADC Máchalové Kladno
Slepička Petr CZE006403AZákeřňáci DC Praha
17.Bedrníčková Gabriela CZE046681AJežkovy Voči Větrný Jeníkov
Prokeš Petr CZE029988BTajfun Darts Havlíčkův Brod
17.Chmelíková Hana CZE032935Jaroměř
Šmejda Michal CZE001960ATrosky Litomyšl
17.Chudá Martina CZE000056BGrácie Brno
Kočík Michal CZE001176ADC Mustang Bar
17.Danielková Lenka CZE039991Velký Třebešov
Dvořáček Jan CZE021684ADC Prima Česká Skalice
17.Gabrišková Bára CZE042201Karlovy Vary
Fiala Petr CZE030729ALožisková mafie Pšov
17.Horská Lenka CZE015519ADC Alex Sokolov
Daněk Lukáš CZE000160ADC HORNETS Adamov
17.Macurová Veronika CZE035660BLeninovci Havířov
Stříbný Tomáš CZE015496ASupi Dolní Benešov
17.Moravcová Jana CZE048433AŠK Sušice
Černý Lubomír CZE008121BRacek B52 Karlovy Vary
17.Nagyová Katarína SVK100185Povážská Bystrica
Dudáš Milan SVK100186Povážská Bystrica
17.Ondová Andrea CZE035383Vysoké Mýto
Ondo Michal CZE001787AOlympia Tábor
17.Radová Karla CZE000873AMostecký Most
Engel Jan CZE001158BMostecký Most
17.Stratilová Alena CZE047610Jarohněvice
Helis Petr CZE006585Kroměříž
17.Špringerová Zuzana CZE039648Kolín II
Moravec Jiří CZE008407ASgt. Pepik's Band Praha
17.Uhříčková Lenka CZE000282BTrutnov
Holík Jiří CZE001293ATJ Sparta Úpice
17.Vašková Ivana CZE033508AAC Star-Arena Chodov
Novotný Filip CZE000033ATrefa "21" Chrudim
17.Venclová Ludmila CZE000778Klub AJETO z.s. Praha
Skupin Martin CZE034344ATJ Viktoria Radim
33.Antlová Jana CZE007213Brno
Stoklasa Jan CZE002140ATajfun Darts Havlíčkův Brod
33.Begzadiová Jaroslava CZE045207
Jermář Marek CZE000315CBohnice Legends Praha
33.Bělobrádková Hana CZE021115AŠK Maséři Hradec Králové
Šebesta Filip CZE035999AGerlich Fulnek
33.Coufalová Kateřina CZE000136Klub AJETO z.s. Praha
Hoffmann Martin CZE000022ASgt. Pepik's Band Praha
33.Černá Marcela CZE025779CTJ Baník Žacléř
Adámek Aleš CZE024414BTornádo Trutnov
33.Dolejší Dana CZE003188BSplašený Koně Most
Pšád Jan CZE037226Most
33.Dvorská Klára CZE039296DC Žíla Chodov
Dvorský Bronislav CZE029180AAC Star-Arena Chodov
33.Hlavatá Eliška CZE045772(Vichřice z Ještědu)
Zárybnický Michal CZE028829APumáci Jablonec n/N.
33.Hraničková Alice CZE048082COrli Trutnov
Svoboda Libor CZE026803BTrutnov
33.Katuščáková Petra CZE049192Děčín
Rothbauer Petr CZE049191DBlack Benešov n/P.
33.Koháková Ivana CZE027892Praha
Dvořák Jiří CZE004155AZákeřňáci DC Praha
33.Korčáková Renáta CZE012799BSTS Moskovice Praha
Malý Petr CZE009023BDC Podlesáci Králův Dvůr
33.Kosařová Pavlína CZE024451Trutnov
Melichar Jan CZE038837ATJ Sparta Úpice
33.Kovářová Jana CZE046805BWFS Evaň
Hájek Tomáš CZE036305ARock Klub Lovosice
33.Kozlová Michaela CZE000070Klub AJETO z.s. Praha
Šebek Ladislav CZE000109Kladno
33.Kubíková Pavla CZE030187CEKS - Neuděláš nic Most
Kubík Petr CZE002084CEKS - Neuděláš nic Most
33.Letková Miroslava CZE000381BBažina 4077 Praha
Dostálek Stanislav CZE008327AZákeřňáci DC Praha
33.Mairichová Barbora CZE041094ABořeň Bílina
Krejčí Jan CZE046641BBořeň Bílina
 NáhledTiskNahoru

© 2005-2021 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2021 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2021 | Poslední synchronizace: 15.5.2021 09:36
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement

Vytištěno z © 2005-2021 Unie šipkových organizací dne 15.5.2021 14:12:30
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement