Výsledková listina turnaje
UŠO > Výsledková listina turnaje (1-50/167)
 NáhledTiskNahoru
RGP dvojice muži - 1. kolo

20.2.2016| Drnovice Kulturní dům| Dvojice muži| Rozhodčí: Uhříček Břetislav| Dvojic: 167| Žebříčků: 4

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
1.Drtil Pavel CZE000003A(Čerti na Ještědu)
Sedláček Karel CZE000119A40+ Trutnov
2.Doležal Michal CZE001016AŠK Maséři Hradec Králové
Mašek Alexander CZE016972A40+ Trutnov
3.Dlab Josef CZE000097A(Čerti na Ještědu)
Popelka Martin CZE000373ADEXTEROUS Krásný Les
3.Povolný Karel CZE000663A40+ Trutnov
Humpula František CZE040919AGerlich Fulnek
5.Davídek Antonín CZE020062A40+ Trutnov
Lacina Zdeněk CZE000798AFofr Duchcov
5.Krtička Luboš CZE000257APlzeň
Brejcha Jiří CZE000268AŠK OKO Plzeň
5.Šebesta Filip CZE035999AGerlich Fulnek
Maňák Filip CZE039529ADC Mustang Bar
5.Zmelík Oto SVK100467Bratislava
Dudáš Milan SVK100186Povážská Bystrica
9.Barbořák Daniel CZE015819AGerlich Fulnek
Drobík Aleš CZE010545ASupi Dolní Benešov
9.Fridrich Vladan CZE015650AFofr Duchcov
Křivka Petr CZE019417ANikola Kraslice
9.Kuchta Vladimír CZE001510ATrosky Litomyšl
Kohut Vlastimil CZE016987ATrosky Litomyšl
9.Mňuk Miroslav CZE000695ANotorklub Sopotnice
Flégl Daniel CZE000772AŠK Rebelové Myštěves
9.Přibyl Václav CZE021915BDarts Club Holoubkov
Fürst Václav CZE005826AŠK PAST Nezvěstice
9.Réda Martin CZE000437ADC HORNETS Adamov
Mrva Aleš CZE000162ADC HORNETS Adamov
9.Stoklasa Jan CZE002140ATajfun Darts Havlíčkův Brod
Fišara Vladimír CZE001724Světlá nad Sázavou
9.Šmejda Michal CZE001960ATrosky Litomyšl
Ondo Michal CZE001787AOlympia Tábor
17.Dostálek Stanislav CZE008327AZákeřňáci DC Praha
Skupin Martin CZE034344ATJ Viktoria Radim
17.Genik Michal CZE000092AŠK Maséři Hradec Králové
Nejman Jiří CZE000300AŠK Maséři Hradec Králové
17.Hájek Zdeněk CZE000284ARed Hornets Litoměřice
Jaroš Václav CZE000051ARed Hornets Litoměřice
17.Hradecký David CZE000006ADream Bar Jirkov
Linhart David CZE000099AFofr Duchcov
17.Hradský Pavel CZE000493CSgt. Pepik's Band Praha
Tomáš Zdeněk CZE007633ATJ Viktoria Radim
17.Hránek Pavel CZE019815AŠK OKO Plzeň
Svoboda Miroslav CZE011392AŠK OKO Plzeň
17.Jeníček Petr CZE015787ASport Bar Atláč Přerov
Malíšek Jiří CZE027350AJedlička Prostějov
17.Kouba Milan CZE044765CŠK Pojbuky
Čábelka Jan CZE005285AŠK Těmice
17.Malach Petr CZE010053AŠK Maséři Hradec Králové
Havelka Pavel CZE000551ALucky Darts Jičín
17.Malý Petr CZE009023BDC Podlesáci Králův Dvůr
Kain Aleš CZE029605AKlub 44 Liberec
17.Písek David CZE046265ADC Mustang Bar
Ščudla Pavel CZE044609ADC Knajp Riders Letovice
17.Pouchlý Miroslav CZE000071CPivní Komando M 13
Wisman Ondřej CZE045227Brno
17.Spálenský Josef CZE007623AŠK Maséři Hradec Králové
Záruba Daniel CZE000007ALožisková mafie Pšov
17.Trnka Jiří CZE000700ADobří bobři Olomouc
Beníšek Karel CZE027317ADobří bobři Olomouc
17.Veselý Roman 1972CZE022338CBingo Bohumín
Magula Marian CZE038878BSportdarts Ostrava
17.Zárybnický Michal CZE028829APumáci Jablonec n/N.
Voznica Vlastimil CZE003784APumáci Jablonec n/N.
33.Bárta Petr CZE001392Plzeň
Zahradník Michal CZE011627AŠK OKO Plzeň
33.Boček Jiří CZE016428Jindřichův Hradec
Horák Jan CZE023812ARůžek team J. Hradec
33.Brejcha Milan CZE043036APrevíti Praha
Fiala Stanislav CZE045099ANepřátelé bobří hráze Praha
33.Chládek Kamil CZE038059AŠK OKO Plzeň
Valachovič Tomáš CZE041551BVSB Bolevec Plzeň
33.Dorociak Pavel CZE024349ATazman Jr. Ostrava
Duda Pavel CZE031908AOrli Zátiší Orlová
33.Drápela Broňa CZE033987ATrosky Litomyšl
Konopáč Jaroslav CZE017845ADC Šipkaři Bistro Stvolová
33.Grande Jan CZE041566ADEXTEROUS Krásný Les
Kuric Robert CZE000016A40+ Trutnov
33.Gregor Richard CZE035518ATa tam byla Brno
Hovorka Dušan CZE003818Brno
33.Hendrych Daniel CZE042296AJičín
Svoboda Libor CZE026803BTrutnov
33.Hoffmann Martin CZE000022ASgt. Pepik's Band Praha
Prokýšek Karel CZE000100ASgt. Pepik's Band Praha
33.Hruša Jaromír CZE003619ATrefa "21" Chrudim
Novotný Filip CZE000033ATrefa "21" Chrudim
33.Jakubis Peter SVK100206Nováky
Pivarč Ľuboš SVK100460Bratislava
33.Jarolímek Josef CZE039490České Budějovice
Škůrek Zdeněk CZE000188ACrazy České Budějovice
33.Kočička Václav CZE025647AKlášterní Mniši Slatiňany
Plítek Ondřej CZE004207AKlášterní Mniši Slatiňany
33.Král Jaroslav CZE039459AElita Jičín
Otruba Michal CZE042335AElita Jičín
33.Křepelka Čestmír CZE000621AOlympia Tábor
Bali Michal CZE007049AOlympia Tábor
33.Křimský Pavel CZE017810Ostrava
Kubánek Josef CZE000822AJestřábi Ostrava
33.Lexa Petr CZE023169ATJ Viktoria Radim
Jelínek Patrik CZE035852ATJ Viktoria Radim
 NáhledTiskNahoru

© 2005-2021 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2021 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2021 | Poslední synchronizace: 15.5.2021 09:36
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement

Vytištěno z © 2005-2021 Unie šipkových organizací dne 15.5.2021 13:42:47
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement