Výsledková listina turnaje
UŠO > Výsledková listina turnaje (1-50/167)
 NáhledTiskNahoru
RGP dvojice muži - 1. kolo

20.2.2016| Drnovice Kulturní dům| Dvojice muži| Rozhodčí: Uhříček Břetislav| Dvojic: 167| Žebříčků: 4

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
1.Drtil Pavel CZE000003A(Čerti na Ještědu)
Sedláček Karel CZE000119A40+ Trutnov
2.Doležal Michal CZE001016AÚjezd
Mašek Alexander CZE016972A40+ Trutnov
3.Dlab Josef CZE000097(Čerti na Ještědu)
Popelka Martin CZE000373ADEXTEROUS Krásný Les
3.Povolný Karel CZE000663A40+ Trutnov
Humpula František CZE040919Krnov
5.Davídek Antonín CZE020062A40+ Trutnov
Lacina Zdeněk CZE000798ADream Bar Jirkov
5.Krtička Luboš CZE000257BDC Kameňák Plzeň
Brejcha Jiří CZE000268AŠK OKO Plzeň
5.Šebesta Filip CZE035999ADevastators Brno
Maňák Filip CZE039529ADC Mustang Brno
5.Zmelík Oto SVK100467Bratislava
Dudáš Milan SVK100186Povážská Bystrica
9.Barbořák Daniel CZE015819ADC Mustang Brno
Drobík Aleš CZE010545Ludgeřovice
9.Fridrich Vladan CZE015650AOlympia Tábor
Křivka Petr CZE019417AOlympia Tábor
9.Kuchta Vladimír CZE001510ALitomyšl
Kohut Vlastimil CZE016987ALiga Vyjímečných Svitavy
9.Mňuk Miroslav CZE000695A40+ Trutnov
Flegl Daniel CZE000772BŠK Rebelové Myštěves
9.Přibyl Václav CZE021915AŠK OKO Plzeň
Fürst Václav CZE005826Holoubkov
9.Réda Martin CZE000437Adamov
Mrva Aleš CZE000162Adamov
9.Stoklasa Jan CZE002140ATajfun Darts Havlíčkův Brod
Fišara Vladimír CZE001724ATajfun Darts Havlíčkův Brod
9.Šmejda Michal CZE001960AZa Vodou Litomyšl
Ondo Michal CZE001787ASoliter Chrudim
17.Dostálek Stanislav CZE008327AZákeřňáci DC Praha
Skupin Martin CZE034344BBohemia Hearts Poděbrady
17.Genik Michal CZE000092ATruhles Hradec Králové
Nejman Jiří CZE000300ATruhles Hradec Králové
17.Hájek Zdeněk CZE000284AKališníci Litoměřice
Jaroš Václav CZE000051AKališníci Litoměřice
17.Hradecký David CZE000006ADream Bar Jirkov
Linhart David CZE000099ALožisková mafie Pšov
17.Hradský Pavel CZE000493BSgt. Pepik's Band Praha
Tomáš Zdeněk CZE007633Kutná Hora
17.Hránek Pavel CZE019815AŠK OKO Plzeň
Svoboda Miroslav CZE011392AŠK OKO Plzeň
17.Jeníček Petr CZE015787AMilenov
Malíšek Jiří CZE027350AJedlička Prostějov
17.Kouba Milan CZE044765Pacov
Čábelka Jan CZE005285AŠK Těmice
17.Malach Petr CZE010053ALucky Darts Jičín
Havelka Pavel CZE000551ALucky Darts Jičín
17.Malý Petr CZE009023BDC Podlesáci Králův Dvůr
Kain Aleš CZE029605AKlub 44 Liberec
17.Písek David CZE046265ADC Mustang Brno
Ščudla Pavel CZE044609CHoteliéři Usobrno
17.Pouchlý Miroslav CZE000071CSiga
Wisman Ondřej CZE045227Brno
17.Spálenský Josef CZE007623Pardubice
Záruba Daniel CZE000007ALožisková mafie Pšov
17.Trnka Jiří CZE000700ADobří bobři Olomouc
Beníšek Karel CZE027317ADobří bobři Olomouc
17.Veselý Roman 1972CZE022338ADarts Bohumín
Magula Marian CZE038878ADarts Bohumín
17.Zárybnický Michal CZE028829APumáci Jablonec n/N.
Voznica Vlastimil CZE003784APumáci Jablonec n/N.
33.Bárta Petr CZE001392Plzeň
Zahradník Michal CZE011627AŠK OKO Plzeň
33.Boček Jiří CZE016428BDart Shooters Hospříz
Horák Jan CZE023812ADart Shooters Hospříz
33.Brejcha Milan CZE043036APrevíti Praha
Fiala Stanislav CZE045099BNepřátelé bobří hráze Praha
33.Chládek Kamil CZE038059AŠK OKO Plzeň
Valachovič Tomáš CZE041551AJižani z 213 Praha
33.Dorociak Pavel CZE024349AŘízci z Výškovic
Duda Pavel CZE031908ADarts Bohumín
33.Drápela Broňa CZE033987Koclířov
Konopáč Jaroslav CZE017845Svitavy
33.Grande Jan CZE041566AKlub 44 Liberec
Kuric Robert CZE000016A40+ Trutnov
33.Gregor Richard CZE035518BTornádo Destroyers Brno
Hovorka Dušan CZE003818Brno
33.Hendrych Daniel CZE042296CJičín
Svoboda Libor CZE026803ATrutnov
33.Hoffmann Martin CZE000022ASgt. Pepik's Band Praha
Prokýšek Karel CZE000100ASgt. Pepik's Band Praha
33.Hruša Jaromír CZE003619ATrefa "21" Chrudim
Novotný Filip CZE000033ATrefa "21" Chrudim
33.Jakubis Peter SVK100206Nováky
Pivarč Ľuboš SVK100460Bratislava
33.Jarolímek Josef CZE039490České Budějovice
Škůrek Zdeněk CZE000188ACrazy České Budějovice
33.Kočička Václav CZE025647AShadow Darts Pardubice
Plítek Ondřej CZE004207AKlášterní Mniši Slatiňany
33.Král Jaroslav CZE039459AElita Jičín
Otruba Michal CZE042335BVo tečku Vítězná
33.Křepelka Čestmír CZE000621AOlympia Tábor
Bali Michal CZE007049ALožisková mafie Pšov
33.Křimský Pavel CZE017810Ostrava
Kubánek Josef CZE000822AJestřábi Ostrava
33.Lexa Petr CZE023169ASgt. Pepik's Band Praha
Jelínek Patrik CZE035852BStrašidla Okřínek
 NáhledTiskNahoru

© 2005-2024 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2024 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2024 | Poslední synchronizace: 24.4.2024 14:06
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement

Vytištěno z © 2005-2024 Unie šipkových organizací dne 24.4.2024 15:03:55
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement