Výsledková listina turnaje
UŠO > Výsledková listina turnaje (1-50/121)
 NáhledTiskNahoru
Nominační RGP ženy (DKO) - 1. kolo

20.2.2016| Drnovice Kulturní dům| Jednotlivci ženy| Rozhodčí: Uhříček Břetislav| Hráček: 121| Žebříčků: 5

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
1.Gregůrková Alena CZE000011AŠK Republika Úpice
2.Nagyová Katarína SVK100185Považská Bystrica
3.Císařová Jitka CZE002445ABystřice nad Pernštejnem
4.Bělobrádková Hana CZE021115AHradec Králové
5.Sedláčková Jana CZE047936Brno
5.Šebková Petra CZE000073BDC Máchalové Kladno
7.Chudárková Zdeňka CZE003195Tsunami Incinity Vsetín
7.Liptáková Lenka CZE000887ASlezští rytíři Karviná
9.Javorková Petra CZE039499CGrófky Dubičné
9.Pilnáčková Kateřina CZE039323BStrawberry Žatec
9.Rödlová Žaneta CZE002947AKanec Most
9.Sedláčková Karolína CZE000234Červený Kostelec
13.Hospodářská Barbora CZE045385AJen tak Slavošovice
13.Malinovská Markéta CZE032293Klub Ajeto z.s. Praha
13.Mrňková Markéta CZE000111Olomouc
13.Peterková Petra CZE046923ALvi Karlovy Vary
17.Cihelková Martina CZE024118ASedmá rota Praha
17.Komorová Dagmar CZE000653AZippo team Štít
17.Koncerová Kateřina CZE022502Slavičín
17.Kozlová Michaela CZE000070Klub Ajeto z.s. Praha
17.Letková Miroslava CZE000381BBažina 4077 Praha
17.Sulovská Martina SVK100596Piešťany
17.Uhříčková Lenka CZE000282Trutnov
17.Zatloukalová Ilona CZE025533DKovárna na Bazaru Ostrava
25.Baťhová Helena CZE000524Jirkov
25.Dvorská Klára CZE039296ADC Žíla Chodov
25.Hálová Kateřina CZE020007Jirkov
25.Hruboňová Lenka CZE043561BZa Vodou Litomyšl
25.Korčáková Renáta CZE012799BSTS Moskovice Praha
25.Kovářová Jana CZE046805BWFS Evaň
25.Nečasová Veronika CZE038755Brno
25.Stratilová Alena CZE047610Jarohněvice
33.Bartošová Monika CZE035130CDo roka a do dne J.Hradec
33.Bednaříková Radana CZE000186Zlín
33.Bedrníčková Gabriela CZE046681Havlíčkův Brod
33.Chvístková Kateřina CZE017680AMusic Club Lapač
33.Jakoubková Ivana CZE043108ATragiherky Těmice
33.Kagelová Renáta CZE002927Oldřichov
33.Macurová Veronika CZE035660CŠC Iris Havířov
33.Mairichová Barbora CZE041094ATorzo Bílina
33.Matiášková Lenka CZE003508Nový Bor
33.Seidlová Petra CZE042170
33.Sobotková Eva CZE035591APohodáři Olomouc
33.Soukalová Dagmar CZE032837Troubsko
33.Štroblová Veronika CZE046043Nejdek
33.Turoňová Michaela CZE036341ASharks Olomouc
33.Venclová Ludmila CZE000778Klub Ajeto z.s. Praha
33.Vráblová Gabriela CZE025797BKlub Karolinka
49.Antlová Jana CZE007213AKavárka Brno
49.Chmelíková Hana CZE032935Jaroměř
 NáhledTiskNahoru

© 2005-2024 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2024 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2024 | Poslední synchronizace: 25.5.2024 23:36
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement

Vytištěno z © 2005-2024 Unie šipkových organizací dne 26.5.2024 01:23:17
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement