Výsledková listina turnaje
UŠO > Výsledková listina turnaje (1-50/116)
 NáhledTiskNahoru
RGP dvojice mixy - 1. kolo

19.2.2016| Drnovice Kulturní dům| Dvojice mixy| Rozhodčí: Uhříček Břetislav| Dvojic: 116| Žebříčků: 5

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
1.Bartošová Monika CZE035130CDo roka a do dne J.Hradec
Horák Jan CZE023812ADart Shooters Hospříz
2.Čapková Martina CZE011716Stařeč
Mrva Aleš CZE000162Adamov
3.Gregůrková Alena CZE000011AŠK Republika Úpice
Dlab Josef CZE000097(Čerti na Ještědu)
3.Ondová Andrea CZE035383Vysoké Mýto
Ondo Michal CZE001787ASoliter Chrudim
5.Blažková Jarmila CZE047935BDC Vandals Blansko
Chladil Vlastislav CZE000074ADC Mustang Brno
5.Dvořáková Šárka CZE020882Jindřichův Hradec
Křepelka Čestmír CZE000621AOlympia Tábor
5.Komorová Dagmar CZE000653AZippo team Štít
Záruba Daniel CZE000007ALožisková mafie Pšov
5.Otrubová Eva CZE029649Luleč
Popelka Marek CZE029651Vyškov
9.Baťhová Helena CZE000524Jirkov
Lacina Zdeněk CZE000798ADream Bar Jirkov
9.Knapová Lada CZE028317ADEXTEROUS Krásný Les
Popelka Martin CZE000373ADEXTEROUS Krásný Les
9.Kuchtová Renata CZE005743BZa Vodou Litomyšl
Kuchta Vladimír CZE001510ALitomyšl
9.Macurová Veronika CZE035660CŠC Iris Havířov
Stříbný Tomáš CZE015496ASupi Dolní Benešov
9.Rajmanová Marcela CZE032807AŠK Kyklop Praha
Klika Josef CZE012691ATruhles Hradec Králové
9.Rödlová Žaneta CZE002947AKanec Most
Peč Tomáš CZE002114APanoramix Klášterec nad Ohří
9.Uhříčková Lenka CZE000282Trutnov
Holík Jiří CZE001293A(TJ Sparta Úpice)
9.Vojtková Blanka CZE000027Želešice
Réda Martin CZE000437Adamov
17.Andrlová Barbora CZE044247Frýdek-Místek
Samec Pavel CZE045327BBilliard bar Ostrava
17.Bělobrádková Hana CZE021115AHradec Králové
Šebesta Filip CZE035999ADevastators Brno
17.Cihelková Martina CZE024118ASedmá rota Praha
Sobol Lukáš CZE004626DDC Triple X Letovice
17.Hálová Kateřina CZE020007Jirkov
Spálenský Josef CZE007623Pardubice
17.Hlavatá Eliška CZE045772(Vichřice z Ještědu)
Zárybnický Michal CZE028829APumáci Jablonec n/N.
17.Horská Lenka CZE015519ANikola Kraslice
Daněk Lukáš CZE000160Brno
17.Hruboňová Lenka CZE043561BZa Vodou Litomyšl
Hruboň Michal CZE027582BZa Vodou Litomyšl
17.Javorková Petra CZE039499CGrófky Dubičné
Grande Jan CZE041566AKlub 44 Liberec
17.Letková Miroslava CZE000381BBažina 4077 Praha
Dostálek Stanislav CZE008327AZákeřňáci DC Praha
17.Sedláčková Karolína CZE000234Červený Kostelec
Sedláček Karel CZE000119A40+ Trutnov
17.Spurná Vlasta CZE001052Olomouc
Holub Juraj CZE026733ADobří bobři Olomouc
17.Šebková Petra CZE000073BDC Máchalové Kladno
Slepička Petr CZE006403AZákeřňáci DC Praha
17.Šmídová Zuzana CZE024914CAlejak Sokec Boskovice
Bašný David CZE016236ADC Mustang Brno
17.Špringerová Zuzana CZE039648Kolín II
Moravec Jiří CZE008407ASgt. Pepik's Band Praha
17.Tererová Martina CZE053210Adamov
Šeba Martin CZE000559ADC Hurricane Adamov
17.Vašková Ivana CZE033508CAC Star-Arena Chodov
Novotný Filip CZE000033ATrefa "21" Chrudim
33.Antlová Jana CZE007213AKavárka Brno
Stoklasa Jan CZE002140ATajfun Darts Havlíčkův Brod
33.Bednaříková Radana CZE000186Zlín
Bednařík Jaromír CZE000189Zlín
33.Bedrníčková Gabriela CZE046681Havlíčkův Brod
Prokeš Petr CZE029988C(Ne) Chyba team Nová Včelnice
33.Begzadiová Jaroslava CZE045207
Jermář Marek CZE000315ABohnice Legends Praha
33.Časnochová Vlasta CZE010503Čadca
Antl Tomáš CZE002264AKavárka Brno
33.Danielková Lenka CZE039991Velký Třebešov
Dvořáček Jan CZE021684ADC Prima Česká Skalice
33.Filipíková Petra CZE047771CThe LegenDarts Praha
Kain Aleš CZE029605AKlub 44 Liberec
33.Gabrišková Bára CZE042201Karlovy Vary
Fiala Petr CZE030729ALožisková mafie Pšov
33.Hospodářská Barbora CZE045385AJen tak Slavošovice
Maňák Filip CZE039529ADC Mustang Brno
33.Ilenčíková Jana CZE000062AStrawberry Žatec
Bothe Evžen CZE029899ALožisková mafie Pšov
33.Jakoubková Ivana CZE043108ATragiherky Těmice
Bali Michal CZE007049ALožisková mafie Pšov
33.Jelínková Božena CZE039667Vsetínské štičky
Gerža David CZE035700AHošťálková
33.Jochová Ingrid CZE049516BStefanplus Brno
Balej Josef CZE038406BStefanplus Brno
33.Jořenková Lenka CZE043413Olomouc
Povolný Karel CZE000663A40+ Trutnov
33.Kočí Iveta CZE042197Šlapanice
Kočí Milan CZE041470Šlapanice
33.Korčáková Renáta CZE012799BSTS Moskovice Praha
Malý Petr CZE009023BDC Podlesáci Králův Dvůr
33.Kuchařová Iveta CZE047655Lipovec
Pala Lubomír CZE039497CAlejak Sokec Boskovice
33.Liptáková Lenka CZE000887ASlezští rytíři Karviná
Čečil Filip CZE033230Mariánské Lázně
 NáhledTiskNahoru

© 2005-2024 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2024 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2024 | Poslední synchronizace: 24.4.2024 06:06
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement

Vytištěno z © 2005-2024 Unie šipkových organizací dne 24.4.2024 08:40:48
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement