Výsledková listina turnaje
UŠO > Výsledková listina turnaje (1-47/47)
  Náhled Tisk Nahoru
MČR dvojice ženy (DKO)

15.11.2015 | Hostinné Techtex Sport | Dvojice ženy | Rozhodčí: Uhříček Břetislav | Dvojic: 47 | Žebříčků: 4

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
1. Roháčková Markéta CZE000088 A BraStr Kohoutovice
Vojtková Blanka CZE000027 A ŽL CATS Brno
2. Rödlová Žaneta CZE002947 A Kanec Most
Mairichová Barbora CZE041094 A ŠK Bořeň Bílina
3. Letková Miroslava CZE000381 B Bažina 4077 Praha
Nová Tereza CZE000770 A BRILLIANT DARTS Praha
4. Horská Lenka CZE015519 A DC ALEX SOKOLOV
Jurtíková Marcela CZE015147 B Kroměříž 1
5. Čapková Martina CZE011716 A DC Hurricane Adamov
Ščudlová Šárka CZE040891 B Mistři netrénujou Šlapanice
5. Dvořáková Šárka CZE020882 A Jindřichův Hradec
Knapová Lada CZE028317 A DEXTEROUS Krásný Les
7. Gregůrková Alena CZE000011 A ŠK Republika Úpice
Rajmanová Marcela CZE032807 A ŠK Kyklop Praha
7. Komorová Dagmar CZE000653 A Zippo team Štít
Sedláčková Karolína CZE000234 A Sokolíci Červený Kostelec
9. Chudá Martina CZE000056 C Grácie Brno
Antlová Jana CZE007213 C Brno
9. Hlavatá Eliška CZE045772 B (Vichřice z Ještědu)
Strnádková Radka CZE044989 D (Vichřice z Ještědu)
9. Korčáková Renáta CZE012799 B STS Moskovice Praha
Kozlová Michaela CZE000070 A ŠK AJETO Praha
9. Minaříková Klára CZE036437 A RACEK B52 K.VARY
Ledvinová Jiřina CZE025806 A Průšvih Karlovy Vary
13. Jakoubková Ivana CZE043108 A Black Death Jindřichův Hradec
Bartošová Monika CZE035130 A Do roka a do dne J.Hradec
13. Kosařová Pavlína CZE024451 C Trutnov
Uhříčková Lenka CZE000282 A (TJ Baník Žacléř)
13. Sukupová Jana CZE036070 A Kosako Konárovice
Sobotková Eva CZE035591 A Pohodáři z Knihovny Olomouc
13. Zatloukalová Ilona CZE025533 C Rytíři Ostrava
Macurová Veronika CZE035660 A Leninovci Havířov
17. Baťhová Helena CZE000524 A Jirkov
Hruboňová Lenka CZE043561 A Za Vodou Litomyšl
17. Bělobrádková Hana CZE021115 A ŠK Maséři Hradec Králové
Ondová Andrea CZE035383 Vysoké Mýto
17. Císařová Jitka CZE002445 A Bystřice nad Pernštejnem
Hálová Kateřina CZE020007 A Čertovi švagři Hradec Králové
17. Dusilová Nikola CZE030041 C DC Los Číčos Praha
Koyšová Klára CZE041289 B DC Los Číčos Praha
17. Hraničková Alice CZE048082 C Orli Trutnov
Marksová Blanka CZE003507 C ŠK Gambáč Mělník
17. Novotná Petra CZE035971 D Popelka Team
Blažková Jarmila CZE047935 C DC Vandals Blansko B
17. Peterková Petra CZE046923 B OGGY A ŠKODÍCI OSTROV
Hergethová Jana CZE025805 Karlovy Vary
17. Šebková Petra CZE000073 A DC Máchalové Kladno
Venclová Ludmila CZE000778 ŠK AJETO Praha
25. Díková Lenka CZE001567 C ŠC Iris Havířov
Nesnídalová Michaela CZE042112 D DC Štěstí Brno
25. Filoušová Petra CZE039523 C Grácie Brno
Nečasová Veronika CZE038755 C Grácie Brno
25. Gabrišková Bára CZE042201 B Průšvih Karlovy Vary
Ledvinová Pavla CZE030107 B RACEK B52 K.VARY
25. Jořenková Lenka CZE043413 D Olomouc
Spurná Vlasta CZE001052 C Olomoučtí vlci
25. Lacinová Dagmar CZE009006 C Sporťáci s.r.o. Jirkov
Lacinová Blanka CZE047321 D Jirkov
25. Nejedlá Hana CZE037495 B DC Fontána Praha
Vacínková Jana CZE014214 Praha 7
25. Prokýšková Eva CZE000023 A ŠK AJETO Praha
Coufalová Kateřina CZE000136 ŠK AJETO Praha
25. Skořepová Eva CZE014253 B Rally bar Vrchlabí
Prokopcová Martina CZE046509 D Prosečné
33. Bělohlávková Anna CZE046655 C Greenhorn's Praha
Holičová Linda CZE046878 D Praha 3
33. Danielková Lenka CZE039991 A Velký Třebešov
Chmelíková Hana CZE032935 Jaroměř
33. Hamerská Lucie CZE043688 A ŠK Koldín
Dvořáková Miroslava CZE035932 Kunžak
33. Horáčková Irena CZE033864 C Peckaři Kokonín
Schmidtová Jana CZE011313 C Peckaři Kokonín
33. Jelínková Marta CZE048464 C Strašidla Okřínek
Kovářová Nikola CZE046808 B WFS Evaň
33. Katuščáková Petra CZE049192 D Děčín
Kolářová Jiřina CZE024578 D DC Kopeček Děčín
33. Kejíková Marie CZE048535 D Sokolov
Dvorská Klára CZE039296 C DC ŽÍLA CHODOV
33. Kuběnová Marcela CZE029709 A Big Crash Velká Kraš
Zálabská Iva CZE000095 Mladé Buky
33. Michalíková Andrea CZE045654 C Sporťáci s.r.o. Jirkov
Plívová Kamila CZE051844 C Lučany nad Nisou
33. Nečasová Kristýna CZE039263 C DC Easy Game B
Zemanová Ingrid CZE038789 C Boskovice
33. Nehasilová Diana CZE002930 B AC STAR-ARENA CHODOV
Vašková Ivana CZE033508 A AC STAR-ARENA CHODOV
33. Němcová Tereza CZE028638 B Kocouři Moravany
Zápotocká Beáta CZE031613 Veltruby
33. Stratilová Alena CZE047610 Jarohněvice
Kovářová Jana CZE046805 B WFS Evaň
33. Teichnerová Kateřina CZE045221 C No stress Praha
Vlachopulosová Daniela CZE032509 C ŠK AJETO Praha
33. Zenková Pavla CZE000375 C Asterix Nový Bor
Matiášková Lenka CZE003508 C Asterix Nový Bor
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2019 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2019 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2019 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 15.12.2019 03:56

Vytištěno z http://www.sipky.org © 2005-2019 Unie šipkových organizací dne 15.12.2019 03:56:27