Výsledková listina turnaje
UŠO > Výsledková listina turnaje (1-50/142)
 NáhledTiskNahoru
MČR dvojice muži (DKO)

15.11.2015| Hostinné Techtex Sport| Dvojice muži| Rozhodčí: Uhříček Břetislav| Dvojic: 142| Žebříčků: 4

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
1.Humpula František CZE040919AGerlich Fulnek
Vinárek René CZE009173ASupi Dolní Benešov
2.Dlab Josef CZE000097A(Čerti na Ještědu)
Ondo Michal CZE001787AOlympia Tábor
3.Šmejda Michal CZE001960ATrosky Litomyšl
Kuchta Vladimír CZE001510ATrosky Litomyšl
4.Drtil Pavel CZE000003A(Čerti na Ještědu)
Sedláček Karel CZE000119A40+ Trutnov
5.Genik Michal CZE000092AŠK Maséři Hradec Králové
Nejman Jiří CZE000300AŠK Maséři Hradec Králové
5.Luštinec Daniel CZE000602ADC Prima Česká Skalice
Dufka Martin CZE000232AKobry od Soudku Arnultovice
7.Barbořák Daniel CZE015819AGerlich Fulnek
Drobík Aleš CZE010545ASupi Dolní Benešov
7.Brejcha Jiří CZE000268AŠK OKO Plzeň
Krtička Luboš CZE000257APlzeň
9.Hradecký David CZE000006ADream Bar Jirkov
Linhart David CZE000099AFofr Duchcov
9.Kysilka Ondřej CZE003828A40+ Trutnov
Zápotocký Jiří CZE001982ASgt. Pepik's Band Praha
9.Melichar Jan CZE038837ATJ Sparta Úpice
Holík Jiří CZE001293ATJ Sparta Úpice
9.Spálenský Josef CZE007623AŠK Maséři Hradec Králové
Pašta Petr CZE000041AŠK Maséři Hradec Králové
13.Davídek Antonín CZE020062A40+ Trutnov
Danda Jiří CZE000196Litoměřice
13.Dočekal Hynek CZE010533ADC Prima Česká Skalice
Lieser Jiří CZE025412BNámořníci z Paluby Dvůr Králové
13.Král Vratislav CZE038786AAC Star-Arena Chodov
Andráško Milan CZE032103ADC Žíla Chodov
13.Mňuk Miroslav CZE000695ANotorklub Sopotnice
Flégl Daniel CZE000772AŠK Rebelové Myštěves
17.Hájek Zdeněk CZE000284ARed Hornets Litoměřice
Jaroš Václav CZE000051ARed Hornets Litoměřice
17.Křepelka Čestmír CZE000621AOlympia Tábor
Bali Michal CZE007049AOlympia Tábor
17.Macháček Petr CZE017551BHrobaři Charvatce
Rámeš Roman CZE007730BProfi Tytan Písty
17.Moravec Jiří CZE008407ASgt. Pepik's Band Praha
Jelínek Patrik CZE035852ATJ Viktoria Radim
17.Prokýšek Karel CZE000100ASgt. Pepik's Band Praha
Hoffmann Martin CZE000022ASgt. Pepik's Band Praha
17.Stříbný Tomáš CZE015496ASupi Dolní Benešov
Povolný Karel CZE000663A40+ Trutnov
17.Šmrha Jan CZE000448AŠK OKO Plzeň
Hamrozi Tomáš CZE023441AŠK OKO Plzeň
17.Záruba Daniel CZE000007ALožisková mafie Pšov
Géring Pavel CZE001093AŠK Maséři Hradec Králové
25.Drdlík Martin CZE045565BFaraon Hlinsko
Podroužek Vít CZE004209BFaraon Hlinsko
25.Hruša Jaromír CZE003619ATrefa "21" Chrudim
Novotný Filip CZE000033ATrefa "21" Chrudim
25.Křivka Petr CZE019417ANikola Kraslice
Duna Roman CZE049637Nikola Kraslice
25.Malach Petr CZE010053AŠK Maséři Hradec Králové
Havelka Pavel CZE000551ALucky Darts Jičín
25.Popelka Martin CZE000373ADEXTEROUS Krásný Les
Malý Petr 1981CZE001633ADEXTEROUS Krásný Les
25.Pospíšil Pavel CZE009539Jablonec nad Nisou
Harcuba Václav CZE000424AŠK Nola Vilémov
25.Réda Martin CZE000437ADC HORNETS Adamov
Mrva Aleš CZE000162ADC HORNETS Adamov
25.Volkmann Rudolf CZE006141CŠK Hroch Český Těšín
Weissmann Vladimír CZE000251CSlezští rytíři Karviná
33.Antl Tomáš CZE002264ADC HORNETS Adamov
Konečný Bedřich CZE035519ADC HORNETS Adamov
33.Černohorský Aleš CZE021801APumáci Jablonec n/N.
Reczai Miroslav CZE001536ALas Vegas Jablonec n/N.
33.Doležal Michal CZE001016AŠK Maséři Hradec Králové
Mašek Alexander CZE016972A40+ Trutnov
33.Dorociak Pavel CZE024349ATazman Jr. Ostrava
Mesiarik Josef CZE005959BŘízci z Výškovic
33.Drápela Broňa CZE033987ATrosky Litomyšl
Konopáč Jaroslav CZE017845ADC Šipkaři Bistro Stvolová
33.Dudík Milan CZE034520ADC Hurricane Adamov
Šeba Martin CZE000559ADC Hurricane Adamov
33.Dvořáček Jan CZE021684ADC Prima Česká Skalice
Ulrich Michal CZE045078ADC Prima Česká Skalice
33.Helis Petr CZE006585Kroměříž
Klika Josef CZE012691AŠK Maséři Hradec Králové
33.Holub Juraj CZE026733ADobří bobři Olomouc
Šroubek Pavel CZE000047ABuldok Unčovice
33.Jarolímek Josef CZE039490České Budějovice
Stoklasa Jan CZE002140ATajfun Darts Havlíčkův Brod
33.Kopecký Michal CZE040274BŠipkařský klub Jince
Pitor Jiří CZE039222BŠipkařský klub Jince
33.Malinovský Zdeněk CZE000487BPohodáři Praha
Páša Jiří CZE013417BPohodáři Praha
33.Pokorný Jaroslav CZE010163ADream Bar Jirkov
Bárta Stanislav CZE037719BDream Bar Jirkov
33.Vincenc Lukáš CZE001316AŠK Republika Úpice
Mach Miloš CZE002095AŠK Republika Úpice
33.Zahradník Michal CZE011627AŠK OKO Plzeň
Bárta Petr CZE001392Plzeň
33.Zárybnický Michal CZE028829APumáci Jablonec n/N.
Voznica Vlastimil CZE003784APumáci Jablonec n/N.
49.Fiala Petr CZE030729ALožisková mafie Pšov
Tunkiv Štepan CZE050379BPrůšvih Karlovy Vary
49.Hlavatý Tomáš CZE000782ASgt. Pepik's Band Praha
Boledovič Martin CZE027386CSgt. Pepik's Band Praha
 NáhledTiskNahoru

© 2005-2021 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2021 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2021 | Poslední synchronizace: 7.5.2021 06:06
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement

Vytištěno z © 2005-2021 Unie šipkových organizací dne 7.5.2021 07:19:07
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement