Výsledková listina turnaje
UŠO > Výsledková listina turnaje (1-50/118)
  Náhled Tisk Nahoru
MČR ženy (DKO)

14.11.2015 | Hostinné Techtex Sport | Jednotlivci ženy | Rozhodčí: Uhříček Břetislav | Hráček: 118 | Žebříčků: 5

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
1. Čapková Martina CZE011716 A DC Hurricane Adamov
2. Knapová Lada CZE028317 A DEXTEROUS Krásný Les
3. Roháčková Markéta CZE000088 B BraStr Kohoutovice
4. Jakoubková Ivana CZE043108 A Black Death Jindřichův Hradec
5. Bartošová Monika CZE035130 A Do roka a do dne J.Hradec
5. Bělobrádková Hana CZE021115 A ŠK Maséři Hradec Králové
7. Císařová Jitka CZE002445 A Bystřice nad Pernštejnem
7. Macurová Veronika CZE035660 A Leninovci Havířov
9. Dvořáková Šárka CZE020882 A Jindřichův Hradec
9. Rajmanová Marcela CZE032807 A ŠK Kyklop Praha
9. Sobotková Eva CZE035591 B Pohodáři z Knihovny Olomouc
9. Šebková Petra CZE000073 A DC Máchalové Kladno
13. Gregůrková Alena CZE000011 A ŠK Republika Úpice
13. Jurtíková Marcela CZE015147 Kroměříž 1
13. Komorová Dagmar CZE000653 A Zippo team Štít
13. Liptáková Lenka CZE000887 A Hamerské kladivo
17. Hospodářská Barbora CZE045385 A Jen tak Slavošovice
17. Nečasová Veronika CZE038755 C Grácie Brno
17. Nehasilová Diana CZE002930 A AC STAR-ARENA CHODOV
17. Nová Tereza CZE000770 A BRILLIANT DARTS Praha
17. Sukupová Jana CZE036070 B ŠK Střelky Veltruby
17. Ščudlová Šárka CZE040891 C Mistři netrénujou Šlapanice
17. Šinfeltová Andrea CZE000120 A Profi Tytan Písty
17. Vašková Ivana CZE033508 A AC STAR-ARENA CHODOV
25. Hlavatá Eliška CZE045772 B (Vichřice z Ještědu)
25. Horská Lenka CZE015519 A DC ALEX SOKOLOV
25. Mairichová Barbora CZE041094 A ŠK Bořeň Bílina
25. Minaříková Klára CZE036437 A RACEK B52 K.VARY
25. Prokýšková Eva CZE000023 ŠK AJETO Praha
25. Rödlová Žaneta CZE002947 A Kanec Most
25. Stratilová Alena CZE047610 Jarohněvice
25. Zatloukalová Ilona CZE025533 C Rytíři Ostrava
33. Antlová Jana CZE007213 C Brno
33. Baťhová Helena CZE000524 Jirkov
33. Březinová Petra CZE008314 B ŠK Střelky Veltruby
33. Cihelková Martina CZE024118 A Zelená Laguna DC Stránčice
33. Černá Marcela CZE025779 C TJ Baník Žacléř
33. Danielková Lenka CZE039991 B Velký Třebešov
33. Filoušová Petra CZE039523 C Grácie Brno
33. Gabrišková Bára CZE042201 B Průšvih Karlovy Vary
33. Hraničková Alice CZE048082 C Orli Trutnov
33. Kosařová Pavlína CZE024451 Trutnov
33. Košťálová Eva CZE000210 A Fekobe Pilníkov
33. Prokopcová Martina CZE046509 D Prosečné
33. Sedláčková Karolína CZE000234 A Sokolíci Červený Kostelec
33. Špringerová Zuzana CZE039648 DC Kecky Praha
33. Vojtková Blanka CZE000027 A ŽL CATS Brno
33. Zálabská Iva CZE000095 Mladé Buky
49. Bartošová Michaela CZE051145 D Poděbrady
49. Chudá Martina CZE000056 B Grácie Brno
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2020 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2020 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2020 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 31.5.2020 03:59

Vytištěno z http://www.sipky.org © 2005-2020 Unie šipkových organizací dne 31.5.2020 04:36:59