Výsledková listina turnaje
UŠO > Výsledková listina turnaje (1-50/374)
  Náhled Tisk Nahoru
MČR muži (DKO)

14.11.2015 | Hostinné Techtex Sport | Jednotlivci muži | Rozhodčí: Uhříček Břetislav | Hráčů: 374 | Žebříčků: 5

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
257. Bárta Stanislav CZE037719 A Dream Bar
257. Bauer Lukáš CZE030051 A Průšvih Karlovy Vary
257. Bazika Tomáš CZE037493 B Mendosino Praha
257. Benkovský Michal CZE047923 B Trabanti České Budějovice
257. Blahník Pavel CZE006374 C Pacienti z Berušky Praha
257. Brandtl Petr CZE046087 C Nikola Kraslice
257. Cikánek Luboš CZE048885 B DC Speed Flies Kostelec nad Labem
257. Černý Milan CZE015453 A Sgt. Pepik's Band Praha
257. Červenka Jaromír CZE031118 B Las Vegas Jablonec n/N.
257. Červinka Pavel CZE002976 A TJ Viktoria Radim
257. Dobšíček Jan CZE021441 A Avengers Dašice
257. Dostál Jan CZE031626 B Šipkový klub Ludvíkov
257. Drahotský Jaroslav CZE048553 B Pilníkov
257. Drdlík Martin CZE045565 B Faraon Hlinsko
257. Dubovič Lukáš CZE034671
257. Dufka Martin CZE000232 A Kobry od Soudku Arnultovice
257. Dvořák Martin CZE038305 B ŠK Poláky
257. Dvořák Tomáš CZE050609 C Ložisková mafie Pšov
257. Erban Miroslav CZE034262 A Štíři od Soudku Arnultovice
257. Fiala Stanislav CZE045099 B Nepřátelé bobří hráze Praha
257. Fronc Jaroslav CZE019872 C TJ Baník Žacléř
257. Gönnerth Lukáš CZE048621 Jablonec nad Nisou
257. Gönnerth Miroslav CZE034331 C Jablonec nad Nisou
257. Görner Vít CZE001596 C TJ Baník Žacléř
257. Gregůrek Michal CZE010614 B Zlatí Bažanti Velké Poříčí
257. Hák Daniel CZE041600 A Za Vodou Litomyšl
257. Haris Marek CZE043546 A Ostré hroty Svémyslice
257. Hasoň Jiří CZE050729 C DC Pivárna Sloup A
257. Havlan Václav CZE041064 B Milli a její tygři ČB
257. Heřman Ondřej CZE016873 A ŠK Nezvěstice
257. Hlaváček Antonín CZE050815 D ATF Kostelní Hlavno z.s.
257. Hloušek Petr CZE027874 D Laziwood Lazinov
257. Horáček Josef CZE000113 A Štíři od Soudku Arnultovice
257. Hrnčíř David CZE025948 A Trosky Litomyšl
257. Hruboň Michal CZE027582 A Za Vodou Litomyšl
257. Husák Ladislav CZE030886 B Praha
257. Janáček Ondřej CZE002050 B Vo tečku Vítězná
257. Jankovský Pavel CZE000220 A Darts Club Holoubkov
257. Jankovský Tomáš CZE003627 A Darts Club Holoubkov
257. Jára Tomáš CZE041653 B
257. Jeřala Petr CZE001749 B Plechovky Pečky
257. Jiroušek Petr CZE007384 A Prevíti Praha
257. Kaderka Pavel CZE044021 D Trabl Stvolová
257. Kadrmas Pavel CZE012615 A 40+ Trutnov
257. Kain Aleš CZE029605 A Klub 44 Liberec
257. Kain Roman CZE029614 A Klub 44 Liberec
257. Kašpar Ivan CZE029824 Šumvald
257. Kašpar Jakub CZE008157 A Kaspec Libina
257. Kišner Antonín CZE028616 A DC Hurricane Adamov
257. Koběrský Radek CZE045826 C Rytíři Ostrava
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2020 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2020 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2020 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 16.7.2020 14:01

Vytištěno z http://www.sipky.org © 2005-2020 Unie šipkových organizací dne 16.7.2020 14:36:19