Výsledková listina turnaje
UŠO > Výsledková listina turnaje (1-50/374)
  Náhled Tisk Nahoru
MČR muži (DKO)

14.11.2015 | Hostinné Techtex Sport | Jednotlivci muži | Rozhodčí: Uhříček Břetislav | Hráčů: 374 | Žebříčků: 5

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
193. Abadžiev Richard CZE000702 A Rakol Brno
129. Adámek Aleš CZE024414 B Tornádo Trutnov
49. Andráško Milan CZE032103 A DC ŽÍLA CHODOV
49. Antl Tomáš CZE002264 A DC HORNETS Adamov
65. Babuka Lukáš CZE030381 A Šipkový klub Ludvíkov
2. Bali Michal CZE007049 A Jindřichův Hradec
13. Barbořák Daniel CZE015819 A Gerlich Fulnek
129. Bárta Petr CZE001392 Plzeň
257. Bárta Stanislav CZE037719 A Dream Bar
193. Bašný David CZE016236 A DC Mustang Bar
193. Bátovský Dominik CZE004327 A Trefa "21" Chrudim
257. Bauer Lukáš CZE030051 A Průšvih Karlovy Vary
257. Bazika Tomáš CZE037493 B Mendosino Praha
193. Benecký Roman CZE036936 A 40+ Trutnov
257. Benkovský Michal CZE047923 B Trabanti České Budějovice
193. Bernard Slavomír CZE020205 A Řezníci Dobronín
193. Bjelka Milan CZE029481 A Kobry od Soudku Arnultovice
257. Blahník Pavel CZE006374 C Pacienti z Berušky Praha
193. Bocko Petr CZE023664 A DC Brooklyn Havířov
129. Boček Jiří CZE016428 B Kozlíci Dolní Bukovsko
65. Bordáč Jan CZE000329 B Torres Team Rožmitál
193. Borski Zbyněk CZE034545 A Pumáci Jablonec n/N.
257. Brandtl Petr CZE046087 C Nikola Kraslice
13. Brejcha Jiří CZE000268 A Scorpions Plzeň
129. Brejcha Milan CZE043036 A Prevíti Praha
193. Budáč Radoslav CZE005273 C Psáry
193. Buka Karel CZE041849 A Diesláci Proboštov
97. Buřič Jan CZE000639 A ŠK Plzeňka Praha
129. Chladil Vlastislav CZE000074 A DC Mustang Bar
193. Chvála Tomáš CZE000478 A Asgard's Pardubice
257. Cikánek Luboš CZE048885 B DC Speed Flies Kostelec nad Labem
129. Čábelka Jan CZE005285 A ŠK Těmice
97. Čáp Tomáš CZE024596 B Ostré hroty Svémyslice
5. Čarnecký Jan CZE000804 A Spolek Neratovických Šipkařů
193. Černohorský Aleš CZE021801 A Pumáci Jablonec n/N.
257. Černý Milan CZE015453 A Sgt. Pepik's Band Praha
257. Červenka Jaromír CZE031118 B Las Vegas Jablonec n/N.
257. Červinka Pavel CZE002976 A TJ Viktoria Radim
49. Danda Jiří CZE000196 A Formani Duchcov
17. Daněk Lukáš CZE000160 A DC HORNETS Adamov
65. Daneš Martin CZE042678 A Korunky Kolín
17. Davídek Antonín CZE020062 A 40+ Trutnov
33. Dlab Josef CZE000097 A (Čerti na Ještědu)
65. Dobrovolný Miroslav CZE025635 A DC Hurricane Adamov
257. Dobšíček Jan CZE021441 A DC Roveň
129. Dočekal Hynek CZE010533 A DC Prima Česká Skalice
49. Doležal Michal CZE001016 A ŠK Maséři Hradec Králové
193. Dorociak Pavel CZE024349 A Tazman Jr. Ostrava
257. Dostál Jan CZE031626 B Šipkový klub Ludvíkov
97. Dostálek Stanislav CZE008327 A Zákeřňáci DC Praha
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2020 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2020 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2020 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 9.7.2020 13:31

Vytištěno z http://www.sipky.org © 2005-2020 Unie šipkových organizací dne 9.7.2020 13:47:55