Výsledková listina turnaje
UŠO > Výsledková listina turnaje (1-50/374)
 NáhledTiskNahoru
MČR muži (DKO)

14.11.2015| Hostinné Techtex Sport| Jednotlivci muži| Rozhodčí: Uhříček Břetislav| Hráčů: 374| Žebříčků: 5

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
1.Drtil Pavel CZE000003A(Čerti na Ještědu)
2.Bali Michal CZE007049AOlympia Tábor
3.Prokýšek Karel CZE000100ASgt. Pepik's Band Praha
4.Ondo Michal CZE001787AOlympia Tábor
5.Čarnecký Jan CZE000804ASpolek Neratovických Šipkařů
5.Jirkal Pavel CZE000154AZákeřňáci DC Praha
7.Hoffmann Martin CZE000022ASgt. Pepik's Band Praha
7.Moravec Jiří CZE008407ASgt. Pepik's Band Praha
9.Hradecký David CZE000006ADream Bar Jirkov
9.Kuchta Vladimír CZE001510ATrosky Litomyšl
9.Stoklasa Jan CZE002140ATajfun Darts Havlíčkův Brod
9.Záruba Daniel CZE000007ALožisková mafie Pšov
13.Barbořák Daniel CZE015819AGerlich Fulnek
13.Brejcha Jiří CZE000268AŠK OKO Plzeň
13.Kočík Michal CZE001176ADC Mustang Bar
13.Popelka Martin CZE000373ADEXTEROUS Krásný Les
17.Daněk Lukáš CZE000160ADC HORNETS Adamov
17.Davídek Antonín CZE020062A40+ Trutnov
17.Drobík Aleš CZE010545ASupi Dolní Benešov
17.Holub Juraj CZE026733ADobří bobři Olomouc
17.Maňák Filip CZE039529ADC Mustang Bar
17.Písek David CZE046265ADC Mustang Bar
17.Souček Petr CZE010229AStará Sparta Loučovice
17.Vinárek René CZE009173ASupi Dolní Benešov
25.Grande Jan CZE041566ADEXTEROUS Krásný Les
25.Hynčica Petr CZE000080AGerlich Fulnek
25.Klika Josef CZE012691AŠK Maséři Hradec Králové
25.Král Vratislav CZE038786AAC Star-Arena Chodov
25.Křepelka Čestmír CZE000621AOlympia Tábor
25.Pašta Petr CZE000041AŠK Maséři Hradec Králové
25.Pech Jaroslav CZE000331AFormani Duchcov
25.Stříbný Tomáš CZE015496ASupi Dolní Benešov
33.Dlab Josef CZE000097A(Čerti na Ještědu)
33.Helis Petr CZE006585BKroměříž
33.Humpula František CZE040919AGerlich Fulnek
33.Komora Martin CZE007077AZippo team Štít
33.Křivka Petr CZE019417ANikola Kraslice
33.Krtička Luboš CZE000257APlzeň
33.Lacina Zdeněk CZE000798AFofr Duchcov
33.Linhart David CZE000099AFofr Duchcov
33.Mrva Aleš CZE000162ADC HORNETS Adamov
33.Sedláček Karel CZE000119A40+ Trutnov
33.Spálenský Josef CZE007623AŠK Maséři Hradec Králové
33.Svoboda Libor CZE026803BTrutnov
33.Šebesta Filip CZE035999AGerlich Fulnek
33.Šildberger Michal CZE040063AŠK Maséři Hradec Králové
33.Šmejda Michal CZE001960ATrosky Litomyšl
33.Voznica Vlastimil CZE003784APumáci Jablonec n/N.
49.Andráško Milan CZE032103ADC Žíla Chodov
49.Antl Tomáš CZE002264ADC HORNETS Adamov
 NáhledTiskNahoru

© 2005-2020 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2020 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2020 | Poslední synchronizace: 28.11.2020 03:54
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement

Vytištěno z © 2005-2020 Unie šipkových organizací dne 28.11.2020 09:06:59
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement