Výsledková listina turnaje
UŠO > Výsledková listina turnaje (1-50/374)
 NáhledTiskNahoru
MČR muži (DKO)

14.11.2015| Hostinné Techtex Sport| Jednotlivci muži| Rozhodčí: Uhříček Břetislav| Hráčů: 374| Žebříčků: 5

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
1.Drtil Pavel CZE000003A(Čerti na Ještědu)
2.Bali Michal CZE007049ALožisková mafie Pšov
3.Prokýšek Karel CZE000100ASgt. Pepik's Band Praha
4.Ondo Michal CZE001787ASoliter Chrudim
5.Čarnecký Jan CZE000804Brandýs nad Labem
5.Jirkal Pavel CZE000154Praha 7
7.Hoffmann Martin CZE000022ASgt. Pepik's Band Praha
7.Moravec Jiří CZE008407ASgt. Pepik's Band Praha
9.Hradecký David CZE000006ADream Bar Jirkov
9.Kuchta Vladimír CZE001510ALitomyšl
9.Stoklasa Jan CZE002140ATajfun Darts Havlíčkův Brod
9.Záruba Daniel CZE000007ALožisková mafie Pšov
13.Barbořák Daniel CZE015819ADC Mustang Brno
13.Brejcha Jiří CZE000268AŠK OKO Plzeň
13.Kočík Michal CZE001176ADC Mustang Brno
13.Popelka Martin CZE000373ADEXTEROUS Krásný Les
17.Daněk Lukáš CZE000160Brno
17.Davídek Antonín CZE020062A40+ Trutnov
17.Drobík Aleš CZE010545Ludgeřovice
17.Holub Juraj CZE026733ADobří bobři Olomouc
17.Maňák Filip CZE039529ADC Mustang Brno
17.Písek David CZE046265ADC Mustang Brno
17.Souček Petr CZE010229BDC Rožmitál na Šumavě
17.Vinárek René CZE009173ASupi Dolní Benešov
25.Grande Jan CZE041566AKlub 44 Liberec
25.Hynčica Petr CZE000080Hranice 1
25.Klika Josef CZE012691ATruhles Hradec Králové
25.Král Vratislav CZE038786ADC Gepardi Karlovy Vary
25.Křepelka Čestmír CZE000621AOlympia Tábor
25.Pašta Petr CZE000041A40+ Trutnov
25.Pech Jaroslav CZE000331BFormani Duchcov
25.Stříbný Tomáš CZE015496ASupi Dolní Benešov
33.Dlab Josef CZE000097(Čerti na Ještědu)
33.Helis Petr CZE006585BDouble-Trouble II. Ivanovice na Hané
33.Humpula František CZE040919Krnov
33.Komora Martin CZE007077AZippo team Štít
33.Křivka Petr CZE019417AOlympia Tábor
33.Krtička Luboš CZE000257BDC Kameňák Plzeň
33.Lacina Zdeněk CZE000798ADream Bar Jirkov
33.Linhart David CZE000099ALožisková mafie Pšov
33.Mrva Aleš CZE000162Adamov
33.Sedláček Karel CZE000119A40+ Trutnov
33.Spálenský Josef CZE007623Pardubice
33.Svoboda Libor CZE026803ATrutnov
33.Šebesta Filip CZE035999ADevastators Brno
33.Šildberger Michal CZE040063AZippo team Štít
33.Šmejda Michal CZE001960AZa Vodou Litomyšl
33.Voznica Vlastimil CZE003784APumáci Jablonec n/N.
49.Andráško Milan CZE032103ADC Žíla Chodov
49.Antl Tomáš CZE002264AKavárka Brno
 NáhledTiskNahoru

© 2005-2024 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2024 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2024 | Poslední synchronizace: 1.3.2024 03:54
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement

Vytištěno z © 2005-2024 Unie šipkových organizací dne 1.3.2024 05:51:43
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement