Výsledková listina turnaje
UŠO > Výsledková listina turnaje (1-50/99)
 NáhledTiskNahoru
MČR dvojice mixy (DKO)

13.11.2015| Hostinné Techtex Sport| Dvojice mixy| Rozhodčí: Uhříček Břetislav| Dvojic: 99| Žebříčků: 5

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
1.Bartošová Monika CZE035130CDo roka a do dne J.Hradec
Horák Jan CZE023812ARůžek team J. Hradec
2.Bělobrádková Hana CZE021115AŠK Maséři Hradec Králové
Dlab Josef CZE000097A(Čerti na Ještědu)
3.Dvořáková Šárka CZE020882AJindřichův Hradec
Křepelka Čestmír CZE000621AOlympia Tábor
4.Sedláčková Karolína CZE000234Červený Kostelec
Sedláček Karel CZE000119A40+ Trutnov
5.Mairichová Barbora CZE041094ABořeň Bílina
Davídek Antonín CZE020062A40+ Trutnov
5.Ondová Andrea CZE035383Vysoké Mýto
Ondo Michal CZE001787AOlympia Tábor
7.Baťhová Helena CZE000524Jirkov
Lacina Zdeněk CZE000798AFofr Duchcov
7.Blažková Jarmila CZE047935CDC Vandals Blansko
Chladil Vlastislav CZE000074ADC Mustang Bar
9.Chudá Martina CZE000056BGrácie Brno
Trnka Jiří CZE000700ADobří bobři Olomouc
9.Horská Lenka CZE015519ADC Alex Sokolov
Šeba Martin CZE000559ADC Hurricane Adamov
9.Macurová Veronika CZE035660BLeninovci Havířov
Stříbný Tomáš CZE015496ASupi Dolní Benešov
9.Rajmanová Marcela CZE032807AŠK Kyklop Praha
Klika Josef CZE012691AŠK Maséři Hradec Králové
13.Chmelíková Hana CZE032935Jaroměř
Šmejda Michal CZE001960ATrosky Litomyšl
13.Císařová Jitka CZE002445Bystřice nad Pernštejnem
Maňák Filip CZE039529ADC Mustang Bar
13.Jurtíková Marcela CZE015147Kroměříž 1
Daněk Lukáš CZE000160ADC HORNETS Adamov
13.Vojtková Blanka CZE000027AŽL CATS Brno
Réda Martin CZE000437ADC HORNETS Adamov
17.Coufalová Kateřina CZE000136Klub AJETO z.s. Praha
Hoffmann Martin CZE000022ASgt. Pepik's Band Praha
17.Hlavatá Eliška CZE045772(Vichřice z Ještědu)
Zárybnický Michal CZE028829APumáci Jablonec n/N.
17.Komorová Dagmar CZE000653AZippo team Štít
Záruba Daniel CZE000007ALožisková mafie Pšov
17.Ledvinová Pavla CZE030107BRacek B52 Karlovy Vary
Šroubek Pavel CZE000047ABuldok Unčovice
17.Mašková Magdaléna CZE046153BÚletáři Hradec Králové
Pašta Petr CZE000041AŠK Maséři Hradec Králové
17.Pospíšilová Radka CZE006779CBlack schody Sadská
Zápotocký Jiří CZE001982ASgt. Pepik's Band Praha
17.Sobotková Eva CZE035591CKlikaři Litovel
Hynčica Petr CZE000080AGerlich Fulnek
17.Zatloukalová Ilona CZE025533CRytíři Ostrava
Mesiarik Josef CZE005959BŘízci z Výškovic
25.Hruboňová Lenka CZE043561AZa Vodou Litomyšl
Hruboň Michal CZE027582AZa Vodou Litomyšl
25.Pohanková Lenka CZE019019Plzeň
Hránek Pavel CZE019815AŠK OKO Plzeň
25.Prokýšková Eva CZE000023Klub AJETO z.s. Praha
Prokýšek Karel CZE000100ASgt. Pepik's Band Praha
25.Rödlová Žaneta CZE002947AKanec Most
Danda Jiří CZE000196Litoměřice
25.Spurná Vlasta CZE001052COlomoučtí vlci
Holub Juraj CZE026733ADobří bobři Olomouc
25.Ševčíková Petra CZE047663Vysočany
Kolínek Tomáš CZE041488CLaziwood Lazinov
25.Vašková Ivana CZE033508AAC Star-Arena Chodov
Novotný Filip CZE000033ATrefa "21" Chrudim
25.Venclová Ludmila CZE000778Klub AJETO z.s. Praha
Skupin Martin CZE034344ATJ Viktoria Radim
33.Andrášková Klára CZE036437ARacek B52 Karlovy Vary
Andráško Milan CZE032103ADC Žíla Chodov
33.Čapková Martina CZE011716ADC Hurricane Adamov
Mrva Aleš CZE000162ADC HORNETS Adamov
33.Hálová Kateřina CZE020007AČertovi švagři Hradec Králové
Doležal Michal CZE001016AŠK Maséři Hradec Králové
33.Hospodářská Jana CZE042277CJen tak Slavošovice
Jarolímek Josef CZE039490České Budějovice
33.Hraničková Alice CZE048082COrli Trutnov
Svoboda Libor CZE026803BTrutnov
33.Kejíková Marie CZE048535Sokolov
Otradovský Zdeněk CZE032104AZa Vodou Litomyšl
33.Knapová Lada CZE028317ADEXTEROUS Krásný Les
Král Vratislav CZE038786AAC Star-Arena Chodov
33.Kočí Iveta CZE042197Šlapanice
Kočí Milan CZE041470Šlapanice
33.Kovářová Jana CZE046805BWFS Evaň
Jelínek Patrik CZE035852ATJ Viktoria Radim
33.Letková Miroslava CZE000381BBažina 4077 Praha
Dostálek Stanislav CZE008327AZákeřňáci DC Praha
33.Malinovská Markéta CZE032293BPohodáři Praha
Páša Jiří CZE013417BPohodáři Praha
33.Nová Tereza CZE000770BBrilliant Darts Praha
Grande Jan CZE041566ADEXTEROUS Krásný Les
33.Prokopcová Martina CZE046509DHaFani Trutnov
Turek Richard CZE032316BŠtíři od Soudku Arnultovice
33.Špringerová Zuzana CZE039648Kolín II
Moravec Jiří CZE008407ASgt. Pepik's Band Praha
33.Zálabská Iva CZE000095Mladé Buky
Kuric Robert CZE000016A40+ Trutnov
33.Zemanová Ingrid CZE038789Boskovice
Bašný David CZE016236ADC Mustang Bar
49.Danielková Lenka CZE039991Velký Třebešov
Dočekal Hynek CZE010533ADC Prima Česká Skalice
49.Díková Lenka CZE001567CŠC Iris Havířov
Zbavitel Jakub CZE035832CŠC Iris Havířov
 NáhledTiskNahoru

© 2005-2021 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2021 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2021 | Poslední synchronizace: 13.5.2021 06:06
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement

Vytištěno z © 2005-2021 Unie šipkových organizací dne 13.5.2021 10:21:24
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement