Výsledková listina turnaje
UŠO > Výsledková listina turnaje (1-50/106)
 NáhledTiskNahoru
RGP dvojice muži - 3. kolo

26.9.2015| Most KD Repre| Dvojice muži| Rozhodčí: Uhříček Břetislav| Dvojic: 106| Žebříčků: 4

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
1.Hradecký David CZE000006ADream Bar Jirkov
Linhart David CZE000099ALožisková mafie Pšov
2.Dlab Josef CZE000097(Čerti na Ještědu)
Ondo Michal CZE001787ASoliter Chrudim
3.Holík Jiří CZE001293A(TJ Sparta Úpice)
Melichar Jan CZE038837ATJ Sparta Úpice
3.Šmejda Michal CZE001960AZa Vodou Litomyšl
Kuchta Vladimír CZE001510ALitomyšl
5.Drtil Pavel CZE000003A(Čerti na Ještědu)
Sedláček Karel CZE000119A40+ Trutnov
5.Frankel Benjamin CZE036525ALožisková mafie Pšov
Grande Jan CZE041566AKlub 44 Liberec
5.Géring Pavel CZE001093Truhles Hradec Králové
Záruba Daniel CZE000007ALožisková mafie Pšov
5.Klika Josef CZE012691ATruhles Hradec Králové
Helis Petr CZE006585BDouble-Trouble II. Ivanovice na Hané
9.Bárta Petr CZE001392Plzeň
Zahradník Michal CZE011627AŠK OKO Plzeň
9.Dobrovolný Miroslav CZE025635ADC Hurricane Adamov
Šeba Martin CZE000559ADC Hurricane Adamov
9.Fuchs Pavel 1964CZE010594BDC Žíla Chodov
Fuchs Pavel 1989CZE015611ADC Žíla Chodov
9.Glogovský František ml. CZE000085AMostecký Most
Engel Jan CZE001158AMostecký Most
9.Mašek Alexander CZE016972A40+ Trutnov
Doležal Michal CZE001016AÚjezd
9.Popelka Martin CZE000373ADEXTEROUS Krásný Les
Malý Petr 1981CZE001633ADEXTEROUS Krásný Les
9.Stříbný Tomáš CZE015496ASupi Dolní Benešov
Povolný Karel CZE000663A40+ Trutnov
9.Šebesta Filip CZE035999ADevastators Brno
Maňák Filip CZE039529ADC Mustang Brno
17.Antl Tomáš CZE002264AKavárka Brno
Konečný Bedřich CZE035519Konice
17.Bali Michal CZE007049ALožisková mafie Pšov
Křepelka Čestmír CZE000621AOlympia Tábor
17.Boledovič Martin CZE027386ASgt. Pepik's Band Praha
Hlavatý Tomáš CZE000782ASgt. Pepik's Band Praha
17.Brejcha Jiří CZE000268AŠK OKO Plzeň
Krtička Luboš CZE000257BDC Kameňák Plzeň
17.Brejcha Milan CZE043036APrevíti Praha
Fiala Stanislav CZE045099BNepřátelé bobří hráze Praha
17.Dočekal Hynek CZE010533ADC Prima Česká Skalice
Jirků Josef CZE022247Velký Třebešov
17.Hamrozi Tomáš CZE023441AŠK OKO Plzeň
Šmrha Jan CZE000448AŠK OKO Plzeň
17.Horák Jan CZE023812ADart Shooters Hospříz
Čábelka Jan CZE005285AŠK Těmice
17.Hynčica Petr CZE000080Hranice 1
Humpula František CZE032125Krnov
17.Kočík Michal CZE001176ADC Mustang Brno
Abadžiev Richard CZE000702Brno
17.Komora Martin CZE007077AZippo team Štít
Houžvička Zdeněk CZE009335BPátecká sportovní z.s.
17.Král Vratislav CZE038786ADC Gepardi Karlovy Vary
Andráško Milan CZE032103ADC Žíla Chodov
17.Magula Marian CZE038878ADarts Bohumín
Mesiarik Josef CZE005959ADC Hornets Bohumín
17.Moravec Jiří CZE008407ASgt. Pepik's Band Praha
Jelínek Patrik CZE035852BStrašidla Okřínek
17.Průcha Josef CZE005025AŠK Nezvěstice
Louda Petr CZE006905Přeštice
17.Stoklasa Jan CZE002140ATajfun Darts Havlíčkův Brod
Bareš Ondřej CZE029631Světlá nad Sázavou
33.Bašus Pavel CZE009705ADC 180 Chemik Polabec
Strych Jiří CZE032795ADC 180 Chemik Polabec
33.Bělina Petr CZE000376ADiesel Proboštov
Salfický Marek CZE034659ATorzo Bílina
33.Boldiš Karel CZE000031BDC Alex Sokolov
Sienko Milan CZE001656ADC Žíla Chodov
33.Buřič Jan CZE000639AŠK Plzeňka Praha
Marek Jakub CZE020723APrevíti Praha
33.Chladil Vlastislav CZE000074ADC Mustang Brno
Bašný David CZE016236ADC Mustang Brno
33.Danda Jiří CZE000196Litoměřice
Davídek Antonín CZE020062A40+ Trutnov
33.Daněk Lukáš CZE000160Brno
Kořínek Stanislav CZE024440Ostrovačice
33.Dvorský Bronislav CZE029180ADC Rybičky Chodov
Wisniewski Tomáš CZE021152CDevil Dogs Chodov
33.Hájek Zdeněk CZE000284AKališníci Litoměřice
Malecha Miroslav CZE037831BManiac darts Rakovník
33.Hendrych Daniel CZE042296CJičín
Svoboda Libor CZE026803ATrutnov
33.Holub Juraj CZE026733ADobří bobři Olomouc
Šroubek Pavel CZE000047ABarracudy Olomouc
33.Hruša Jaromír CZE003619ATrefa "21" Chrudim
Novotný Filip CZE000033ATrefa "21" Chrudim
33.Huml Jiří CZE037149ABest of Litoměřice
Hájek Tomáš CZE036305AKališníci Litoměřice
33.Konopáč Jaroslav CZE017845Svitavy
Drápela Broňa CZE033987Koclířov
33.Lacina Zdeněk CZE000798ADream Bar Jirkov
Šulc Václav CZE000245BKorbel Most
33.Lorenc Martin CZE008396ŠK Střelky Veltruby
Spálenský Josef CZE007623Pardubice
33.Macháček Petr CZE017551ABest of Litoměřice
Kokeš Václav CZE017617CHrobaři Charvatce
33.Mrva Aleš CZE000162Adamov
Réda Martin CZE000437Adamov
 NáhledTiskNahoru

© 2005-2024 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2024 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2024 | Poslední synchronizace: 24.4.2024 06:06
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement

Vytištěno z © 2005-2024 Unie šipkových organizací dne 24.4.2024 08:38:54
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement