Výsledková listina turnaje
UŠO > Výsledková listina turnaje (1-50/93)
 NáhledTiskNahoru
RGP dvojice mixy - 3. kolo

25.9.2015| Most KD Repre| Dvojice mixy| Rozhodčí: Uhříček Břetislav| Dvojic: 93| Žebříčků: 5

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
1.Bělobrádková Hana CZE021115AŠK Maséři Hradec Králové
Dlab Josef CZE000097A(Čerti na Ještědu)
2.Vašková Ivana CZE033508AAC Star-Arena Chodov
Novotný Filip CZE000033ATrefa "21" Chrudim
3.Horská Lenka CZE015519ADC Alex Sokolov
Šeba Martin CZE000559ADC Hurricane Adamov
3.Komorová Dagmar CZE000653AZippo team Štít
Záruba Daniel CZE000007ALožisková mafie Pšov
5.Čapková Martina CZE011716ADC Hurricane Adamov
Mrva Aleš CZE000162ADC HORNETS Adamov
5.Mairichová Barbora CZE041094ABořeň Bílina
Davídek Antonín CZE020062A40+ Trutnov
5.Rödlová Žaneta CZE002947AKanec Most
Danda Jiří CZE000196Litoměřice
5.Venturová Karolína CZE028028Praha 3
Reil David CZE000020APrevíti Praha
9.Bartošová Monika CZE035130CDo roka a do dne J.Hradec
Horák Jan CZE023812ARůžek team J. Hradec
9.Coufalová Kateřina CZE000136Klub AJETO z.s. Praha
Hoffmann Martin CZE000022ASgt. Pepik's Band Praha
9.Dvořáková Šárka CZE020882AJindřichův Hradec
Křepelka Čestmír CZE000621AOlympia Tábor
9.Jakoubková Ivana CZE043108ATragiherky Těmice
Čábelka Jan CZE005285AŠK Těmice
9.Rajmanová Marcela CZE032807AŠK Kyklop Praha
Daněk Lukáš CZE000160ADC HORNETS Adamov
9.Semencová Jana CZE026980CPijonýři Litvínov
Minařík Jiří CZE017519BPijonýři Litvínov
9.Špringerová Zuzana CZE039648Kolín II
Moravec Jiří CZE008407ASgt. Pepik's Band Praha
9.Zatloukalová Ilona CZE025533CRytíři Ostrava
Mesiarik Josef CZE005959BŘízci z Výškovic
17.Antlová Jana CZE007213Brno
Šebesta Filip CZE035999AGerlich Fulnek
17.Bžochová Vladislava CZE001687DŠutráci Oldřichov
Pech Jaroslav CZE000331BFormani Duchcov
17.Chudá Martina CZE000056BGrácie Brno
Kočík Michal CZE001176ADC Mustang Bar
17.Hraničková Alice CZE048082COrli Trutnov
Svoboda Libor CZE026803BTrutnov
17.Hruboňová Lenka CZE043561AZa Vodou Litomyšl
Hruboň Michal CZE027582AZa Vodou Litomyšl
17.Jořenková Lenka CZE043413Olomouc
Povolný Karel CZE000663A40+ Trutnov
17.Kosařová Pavlína CZE024451Trutnov
Melichar Jan CZE038837ATJ Sparta Úpice
17.Letková Miroslava CZE000381BBažina 4077 Praha
Dostálek Stanislav CZE008327AZákeřňáci DC Praha
17.Pospíšilová Radka CZE006779CBlack schody Sadská
Zápotocký Jiří CZE001982ASgt. Pepik's Band Praha
17.Prokýšková Eva CZE000023Klub AJETO z.s. Praha
Prokýšek Karel CZE000100ASgt. Pepik's Band Praha
17.Sedláčková Karolína CZE000234Červený Kostelec
Sedláček Karel CZE000119A40+ Trutnov
17.Slavíková Lucie CZE013416DSkrblíci Bítozeves
Ledl Tomáš CZE033132ABlack Cat Výškov
17.Spurná Vlasta CZE001052COlomoučtí vlci
Holub Juraj CZE026733ADobří bobři Olomouc
17.Šebková Petra CZE000073ADC Máchalové Kladno
Slepička Petr CZE006403AZákeřňáci DC Praha
17.Uhříčková Lenka CZE000282BTrutnov
Holík Jiří CZE001293ATJ Sparta Úpice
17.Venclová Ludmila CZE000778Klub AJETO z.s. Praha
Skupin Martin CZE034344ATJ Viktoria Radim
33.Andrášková Klára CZE036437ARacek B52 Karlovy Vary
Andráško Milan CZE032103ADC Žíla Chodov
33.Barešová Lucie CZE030955Světlá nad Sázavou
Stoklasa Jan CZE002140ATajfun Darts Havlíčkův Brod
33.Císařová Jitka CZE002445Bystřice nad Pernštejnem
Maňák Filip CZE039529ADC Mustang Bar
33.Časnochová Vlasta CZE010503Čadca
Antl Tomáš CZE002264ADC HORNETS Adamov
33.Dvorská Klára CZE039296DC Žíla Chodov
Dvorský Bronislav CZE029180AAC Star-Arena Chodov
33.Filipíková Petra CZE047771CŠK Panapr Praha
Vaisar Zdeněk CZE014228APivaři Habřina
33.Gabrišková Bára CZE042201Karlovy Vary
Fiala Petr CZE030729ALožisková mafie Pšov
33.Goldmannová Anna CZE039588CKlikaři z Podskalky Úpice
Adámek Aleš CZE024414BTornádo Trutnov
33.Hálová Kateřina CZE020007AČertovi švagři Hradec Králové
Linhart David CZE000099AFofr Duchcov
33.Hlavatá Eliška CZE045772(Vichřice z Ještědu)
Zárybnický Michal CZE028829APumáci Jablonec n/N.
33.Hospodářská Barbora CZE045385CJen tak Slavošovice
Gryč Miloslav CZE002746BPDC Hluboká u Borovan
33.Javorková Petra CZE039499CJen tak Slavošovice
Jarolímek Josef CZE039490České Budějovice
33.Jelínková Marta CZE048464CStrašidla Okřínek
Jelínek Patrik CZE035852ATJ Viktoria Radim
33.Jurtíková Marcela CZE015147Kroměříž 1
Jeníček Petr CZE015787ASport Bar Atláč Přerov
33.Kabourková Zdeňka CZE000086Teplice
Dočekal Hynek CZE010533ADC Prima Česká Skalice
33.Kejíková Marie CZE048535Sokolov
Otradovský Zdeněk CZE032104AZa Vodou Litomyšl
33.Korčáková Renáta CZE012799BSTS Moskovice Praha
Malý Petr CZE009023BDC Podlesáci Králův Dvůr
33.Kothánková Simona CZE024680BŽL CATS Brno
Šmejda Michal CZE001960ATrosky Litomyšl
 NáhledTiskNahoru

© 2005-2021 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2021 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2021 | Poslední synchronizace: 15.5.2021 09:36
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement

Vytištěno z © 2005-2021 Unie šipkových organizací dne 15.5.2021 13:48:48
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement