Výsledková listina turnaje
UŠO > Výsledková listina turnaje (1-50/56)
 NáhledTiskNahoru
NEW EDU Ranking DYP

9.11.2019| Dortmund - Germany| Dvojice smíšené| Dvojic: 56| Žebříčků: 4

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
1.Váraljay Gabriel SVK100367Košice
Oddi Loris ITAP02566Italy
2.Sket Marjan SLO000445Slovenia
Farina Luca ITFR00572
3.Gucek Wilhelm AUTSB2395
Koneczny Rene LUX000101Luxembourgh
4.Koppler Stefan AUTHG4240
Maieron Randy LUX000237Luxembourgh
5.Dlab Josef CZE000097A(Čerti na Ještědu)
Ziman Martin SVK100051Brzotín
5.Köstner Kevin AUT999695
Tallig Heiko SUI300711
7.Aulich Marcel GERDA0548
Mesini Elisabetta ITFR00702
7.Bay Thomas FRA570007
Schlapbach Sylvia SUI290268Swiss
9.Horská Lenka CZE015519ADC Alex Sokolov
Bintz Joseph LUX000251Luxembourgh
9.Lustenberger Rene SUI301189Swiss
Hoor Sabrina LUX000029Luxembourgh
9.Smyk Alexander GERNW0258Germany
Weigel Georges LUX000161Luxembourgh
9.Varady Gyorgy HUN000337
Iten Andreas SUI990803Swiss
13.Brunhumer Thomas AUTAustria
Binder Herbert AUTHG2789
13.Gugger Martin SUI311186Swiss
Seyler Steve LUX000160Luxembourgh
13.Mašek Alexander CZE016972A40+ Trutnov
Montanaro Erika ITCH01488Italy
13.Schlapbach Roland SUI250146Swiss
Mirrione Manuela ITBZ00151Italy
17.Bruegger Yan SUI290652
Steinbach Elisabeth AUTHG0032Austria
17.Daetwyler Sharita SUI220672Swiss
Teixeira Jose LUX000013Luxembourgh
17.Janzekovic Matej SLO999433
Klein-Kemp Sonny LUX000035Luxembourgh
17.Knapová Lada CZE028317ADEXTEROUS Krásný Les
Dolinský Milan SVK100522Prešov
17.Marino Sandro ITItaly
Faiazza Giuseppe ITTE0218
17.Prenn Phillip AUTHG5809Austria
Kapalo Richard SVK100353Košice
17.Soethe Christian GERNW0259Germany
Yvan Nicol FRA210105
17.Von der Hyden Andreas GERDA0273
Godot Melanie FRA210053
25.Arpagaus Thierry SUI311175
Caviezel Arno SUI300970Swiss
25.Bruebach Sarah GERDA0480
Griessen Markus SUI250034Swiss
25.Dorazio Manuel ITA999257
Junk Marcel LUX000036Luxembourgh
25.Krebs Deborah SUI314082
Platter Andreas ITBZ06346Italy
25.Mayrhuber Gudrun AUTHG3777Austria
Hoffmann Yannick LUX000041Luxembourgh
25.Pulga Gionata ITMN01731
Luecke Simone LUX000093Luxembourgh
25.Štefaňák Milan SVK100207Prešov
Fickinger Guy LUX000098Luxembourgh
25.Von Allmen SUI270149Swiss
Púpalová Dominika SVK100036Lučenec
33.Adelsberger Franzi ITBZ00863Italy
Kopkášová Dominika SVK100766Košice
33.Antunovic Zdravko CRO320001Croatia
Flammang Maryse LUX000100Luxembourgh
33.Benetti Cristian ITItaly
Golay Dodo SUI300636Swiss
33.Bintz Nico LUX000055Luxembourgh
Najcer Antonio CRO012855Croatia
33.De Rose ITAAQ0180
Rodrigues Amanda FRA670379
33.Eder Roman SUI290460Swiss
Cserpes Agnes HUN000266
33.Forboteaux Fabrice FRA080012France
Waldy Manuela SUI316124
33.Gögele Daniel ITBZ00491Italy
Klein Mike LUX000034Luxembourgh
33.Klenencic Petra SLO001546Slovenia
Scheer Steve LUX000096Luxembourgh
33.Krebs Martin SUI999463
Zimmer Tania LUX000038Luxembourgh
33.Lintz Helene FRA080020France
Wolff Steve LUX000061Luxembourgh
33.Scherrer Michael SUI300305Swiss
Stoop Jeannette SUI270860
33.Schmitz Timo GERNěmecko
Klein Franck LUX000032Luxembourgh
33.Tod Benjamin AUTHG4916
Lommer Nadine FRA999498
33.Zabavnik Lea SLO001385Slovenia
Ezzaidi Lamyaa LUX000314Luxemburgh
33.Zadravec Ales SLO000279
Schnofl Melanie AUTHG1719
49.Fickinger Sabrina LUX000099Luxembourgh
Walpen Marcel SUI280615Swiss
49.Kiraly Ludvik SLO000253Slovenia
Schmitz Mike LUX000037Luxembourgh
 NáhledTiskNahoru

© 2005-2020 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2020 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2020 | Poslední synchronizace: 30.10.2020 06:06
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement

Vytištěno z © 2005-2020 Unie šipkových organizací dne 30.10.2020 17:43:28
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement