Výsledková listina turnaje
UŠO > Výsledková listina turnaje (1-50/56)
  Náhled Tisk Nahoru
NEW EDU Ranking DYP

9.11.2019 | Dortmund - Germany | Dvojice smíšené | Dvojic: 56 | Žebříčků: 2

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
1. Varaljay Gabriel SVK100367 Košice
Oddi Loris ITAP02566 Italy
2. Sket Marjan SLO000445 Slovenia
Farina Luca ITFR00572
3. Gucek Wilhelm AUTSB2395
Koneczny Rene LUX000101 Luxembourgh
4. Koppler Stefan AUTHG4240
Maieron Randy LUX000237 Luxembourgh
5. Dlab Josef CZE000097 A (Čerti na Ještědu)
Ziman Martin SVK100051 Brzotín
5. Köstner Kevin AUT999695
Tallig Heiko SUI300711
7. Aulich Marcel GERDA0548
Mesini Elisabetta ITFR00702
7. Bay Thomas FRA570007
Schlapbach Sylvia SUI290268 Swiss
9. Horská Lenka CZE015519 A DC ALEX SOKOLOV
Bintz Joseph LUX000251 Luxembourgh
9. Lustenberger Rene SUI301189 Swiss
Hoor Sabrina LUX000029 Luxembourgh
9. Smyk Alexander GERNW0258 Germany
Weigel Georges LUX000161 Luxembourgh
9. Varady Gyorgy HUN000337
Iten Andreas SUI990803 Swiss
13. Brunhumer Thomas AUT Austria
Binder Herbert AUTHG2789
13. Gugger Martin SUI311186 Swiss
Seyler Steve LUX000160 Luxembourgh
13. Mašek Alexander CZE016972 A 40+ Trutnov
Montanaro Erika ITCH01488 Italy
13. Schlapbach Roland SUI250146 Swiss
Mirrione Manuela ITBZ00151 Italy
17. Bruegger Yan SUI290652
Steinbach Elisabeth AUTHG0032 Austria
17. Daetwyler Sharita SUI220672 Swiss
Teixeira Jose LUX000013 Luxembourgh
17. Janzekovic Matej SLO999433
Klein-Kemp Sonny LUX000035 Luxembourgh
17. Knapová Lada CZE028317 A DEXTEROUS Krásný Les
Dolinský Milan SVK100522 Prešov
17. Marino Sandro IT Italy
Faiazza Giuseppe ITTE0218
17. Prenn Phillip AUTHG5809 Austria
Kapalo Richard SVK100353 Košice
17. Soethe Christian GERNW0259 Germany
Yvan Nicol FRA210105
17. Von der Hyden Andreas GERDA0273
Godot Melanie FRA210053
25. Arpagaus Thierry SUI311175
Caviezel Arno SUI300970 Swiss
25. Brübach Sarah GERDA0480 Germany
Griessen Markus SUI250034 Swiss
25. Dorazio Manuel ITA999257
Junk Marcel LUX000036 Luxembourgh
25. Krebs Deborah SUI314082
Platter Andreas ITBZ06346 Italy
25. Mayrhuber Gudrun AUTHG3777 Austria
Hoffmann Yannick LUX000041 Luxembourgh
25. Pulga Gionata ITMN01731
Luecke Simone LUX000093 Luxembourgh
25. Štefaňák Milan SVK100207 Prešov
Fickinger Guy LUX000098 Luxembourgh
25. Von Allmen SUI270149 Swiss
Púpalová Dominika SVK100036 1. Dart Club Brezno
33. Adelsberger Franzi ITBZ00863 Italy
Kopkášová Dominika SVK100766 Košice
33. Antunovic Zdravko CRO320001 Croatia
Flammang Maryse LUX000100 Luxembourgh
33. Benetti Cristian IT Italy
Golay Dodo SUI300636 Swiss
33. Bintz Nico LUX000055 Luxembourgh
Najcer Antonio CRO012855 Croatia
33. De Rose ITAAQ0180
Rodrigues Amanda FRA670379
33. Eder Roman SUI290460 Swiss
Cserpes Agnes HUN000266
33. Forboteaux Fabrice FRA080012 France
Waldy Manuela SUI316124
33. Gögele Daniel ITBZ00491 Italy
Klein Mike LUX000034 Luxembourgh
33. Klenencic Petra SLO001546 Slovenia
Scheer Steve LUX000096 Luxembourgh
33. Krebs Martin SUI999463
Zimmer Tania LUX000038 Luxembourgh
33. Lintz Helene FRA080020 France
Wolff Steve LUX000061 Luxembourgh
33. Scherrer Michael SUI300305 Swiss
Stoop Jeannette SUI270860
33. Schmitz Timo GER Německo
Klein Franck LUX000032 Luxembourgh
33. Tod Benjamin AUTHG4916
Lommer Nadine FRA999498
33. Zabavnik Lea SLO001385 Slovenia
Ezzaidi Lamyaa LUX000314 Luxemburgh
33. Zadravec Ales SLO000279
Schnofl Melanie AUTHG1719
49. Fickinger Sabrina LUX000099 Luxembourgh
Walpen Marcel SUI280615 Swiss
49. Kiraly Ludvik SLO000253 Slovenia
Schmitz Mike LUX000037 Luxembourgh
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2020 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2020 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2020 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 6.8.2020 17:46

Vytištěno z http://www.sipky.org © 2005-2020 Unie šipkových organizací dne 6.8.2020 18:19:19