Výsledková listina turnaje
UŠO > Výsledková listina turnaje (1-50/82)
  Náhled Tisk Nahoru
MČR ženy (DKO)

17.9.2005 | Olomouc Sigma | Jednotlivci ženy | Hráček: 82 | Žebříčků: 2

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
1. Drtilová Lenka CZE000010 A Mladé Buky
2. Kaňovská Ludmila CZE000043 Uherské Hradiště
3. Hloušková Jaroslava CZE000013 Netolice
4. Gregůrková Alena CZE000011 A ŠK Republika Úpice
5. Prokýšková Eva CZE000023 ŠK AJETO Praha
5. Slabá Jitka CZE000024 Malešice
7. Ilenčíková Jana CZE000062 A MANDL Klub Žatec
7. Makajová Ivana CZE000081
9. Gürtler Jana CZE000110 C ŠK AJETO Praha
9. Hrubá Kateřina CZE000063 B No Men Prostějov
9. Krejčíčková Jarmila CZE000187 D BBB - Přepni ! Ostrava
9. Mrňková Markéta CZE000111 B Olomoučtí orli
13. Adamovicová Gertruda CZE000072 Mírová
13. Chudá Martina CZE000056 B Grácie Brno
13. Dočekalová Martina CZE000034 D DC Rychlé šipky Bosonohy
13. Mráčková Hana CZE000131 C Sodomagoři Přelouč
17. Bůžková Bohumila CZE000209 B DC ŽÍLA CHODOV
17. Cejzlarová Veronika CZE000130 Trutnov
17. Dostálková Veronika CZE000101 Zlín
17. Grmelová Petra CZE000174 D Master Olomouc
17. Jeřábková Lenka CZE000190 Skuteč
17. Mikošková Zuzana CZE000079 Konojedy
17. Peterková Jana CZE000354 Vítějeves
17. Šebková Petra CZE000073 A DC Máchalové Kladno
25. Čeladníková Ingrid CZE000195 Ostrava
25. Kabourková Zdeňka CZE000086 Teplice
25. Křupková Martina CZE000343 Kroměříž
25. Novotná Miroslava CZE000093 Jevíčko 1
25. Pázralová Eva CZE000039 Karlovy Vary
25. Rubešová Olivová Eliška CZE000078 Stehelčeves
25. Syrovátková Renata CZE000044 Štětí
25. Vaculová Lenka CZE000193 C Šipkaři od Zlatého potoka Řídeč
33. Bejvalová Martina CZE000147
33. Bělunková Hana CZE000351 Prostřední Bečva
33. Dobrovolná Zdeňka CZE000646 Olomouc
33. Dostálová Petra CZE000571 Olomouc
33. Jurková Dagmar CZE000528 Kopřivnice
33. Kaňovská Jana CZE000107 Zlín
33. Koumalová Markéta CZE000198 Brno
33. Kozlová Michaela CZE000070 ŠK AJETO Praha
33. Patakiová Milena CZE000102 B Milli a její tygři ČB
33. Pavlasová Jana CZE000087 Úštěk
33. Pěčková Ivana CZE000235 Brno
33. Prokešová Zdeňka CZE000615 Šternberk
33. Radová Dita CZE000108 Praha 4
33. Reilová Jitka CZE000132 Praha 9
33. Schiffnerová Daniela CZE000117
33. Zálabská Iva CZE000095 Mladé Buky
49. Hucková Renata CZE000164 České Budějovice
49. Jakešová Lucie CZE000706 Horní Bečva
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2020 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2020 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2020 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 28.5.2020 07:16

Vytištěno z http://www.sipky.org © 2005-2020 Unie šipkových organizací dne 28.5.2020 07:44:09