Výsledková listina turnaje
UŠO > Výsledková listina turnaje (1-50/91)
  Náhled Tisk Nahoru
NEW EDU Ranking DYP

12.10.2019 | Košice | Dvojice smíšené | Rozhodčí: Kirchner Karol | Dvojic: 91 | Žebříčků: 2

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
1. Strieš Dušan SVK000043 Bánská Bystrica
Frei Pavel CZE053845 A Proti proudu Praha
2. Ziman Martin SVK000051 Brzotín
Řepa Martin CZE052353 B DC Sázava
3. Prenn Phillip AUTHG5809 Austria
Halgaš Ivan SVK000138 Martin
4. Kovacevic Slaven CRO011563 Croatia
Čerčanská Martina SVKCQDTTX Slovakia
5. Dlab Josef CZE000097 A (Čerti na Ještědu)
Bartošová Livia SVK000126 Vrútky
5. Tod Benjamin AUTHG4916
Jurjako Hana CRO017168 Croatia
7. Popelka Martin CZE000373 A DEXTEROUS Krásný Les
Holdoš Peter SVK000140 Martin
7. Varady Gyorgy HUN000337
Mesini Elisabetta ITFR00702
9. Furlani Michel ITTN02586 Italy
Munkácsiová Kvetoslava SVK000307 Košice
9. Janzekovic Matej SLO999433
Valný Juraj SVK000105 Čeľadice
9. Škulová Jana SVK000628 Zlaté Moravce
Leu Ronny SUI240246 Swiss
9. Zadravec Ales SLO000279
Hajek Štefan SVK000411 Rimavská Sobota
13. Barbi Stefano ITMN00465 Italy
Gerda Juraj SVK000361 Košice
13. Cenker Ladislav SVK000349 Valaliky
Kocúr Rastislav WRD065356 Prešov
13. Stoyke Stefan GERDA0117
Hanzeľ Gabriel SVK000534 Košice
13. Šildberger Michal CZE040063 A ŠK Maséři Hradec Králové
Varga Vincent SVK000337 Košice
17. Dolínský Milan SVK000522 Prešov
Hudec Peter SVK000664 Slažany
17. Gögele Daniel ITBZ00491 Italy
Mamut Ana CRO212783 Croatia
17. Kopkášová Dominika SVK000648 Košice
Mikeš Jan CZE051377 B Zelená Laguna DC Stránčice
17. Kulišan Jan CZE046152 A ŠK OKO Plzeň
Bubic Melita CRO213059
17. Marconi Alessio ITVR01605 Italy
Figura Michal SVK000177 Trenčianska Teplá
17. Mareček Jaroslav SVKPEQGTW
Capoccio Mirco ITFR01548 Italy
17. Štefaňák Milan SVK000207 Prešov
Rohalova Sarah SUI316653
17. Westermann Marenne GERDA0290
Svoboda Dávid junior SVK000152 Martin
25. Binder Herbert AUTHG2789
Gerda Tomáš SVK000359 Košice
25. Brzic Slavko CRO212612
Weimann Mandy SUI300629 Swiss
25. Dorazio Stefano ITFR01194
Svobodová Gabriela SVK000150 Martin
25. Kuric Robert CZE000016 A 40+ Trutnov
Konovalov Denis SVK000352 Košice
25. Lutišan Štefan CZE039047 A Zlatý Barbaři Praha
Godot Melanie FRA210053
25. Maňák Filip CZE039529 A DC Mustang Bar
Bartošová Milada SVK000125 Vrútky
25. Pircher Raimund ITBZ00884 Italy
Dzurňák Juraj SVKKTJTRG Slovakia
25. Tallig Heiko SUI300711
Svoboda Tomáš SVK000151 Martin
33. Bartoš Stanislav SVK000123 Vrútky
Najcer Antonio CRO012855 Croatia
33. Bašný David CZE016236 A DC Mustang Bar
Pažin Miroslav SVKVRYTDG Slovakia
33. Csaba Posta HUN000892 Hungary
Puškáš Štefan SVK000621 Košice
33. Cserpes Agnes HUN000266
Klačan Boris SVK000145 Martin
33. Gugger Martin SUI311186 Swiss
Sabadko Ladislav SVK000622 Košice
33. Hajnic Hrvoje CRO999378
Montanaro Erika ITCH01488 Italy
33. Horská Lenka CZE015519 A DC ALEX SOKOLOV
Sviatko Ján ml. SVK000513 Košice
33. Kašper Peter SVK000362 Košice
Gallik Frederic SVKQRBPOJ Slovakia
33. Krajkovič Martin SVK000451 Humenné
Ďuračka Dalibor SVK000583 Bratislava
33. Mašek Alexander CZE016972 A 40+ Trutnov
Schnofl Melanie AUTHG1719
33. McClain Michaela GERRP0098 Germany
Tuharský Ján SVK000048 Banská Bystrica
33. Menšík Radek CZE000609 A Zlatý Barbaři Praha
Vnuk Rastislav SVK000163 Bratislava
33. Pisarski Jaroslaw POLLXDNNH Poland
Varga Peter SVK000527 Košice
33. Schlapbach Roland SUI250146 Swiss
Schadauer Eva AUTHG2026
33. Schlapbach Sylvia SUI290268 Swiss
Pitra Jan CZE056158 A Sgt. Pepik's Band Praha
33. Weiss Eduard AUTHG3009 Austria
Grof Dalibor SVKKBRTPQ Slovakia
49. Aigner Johann AUTHG0024 Austria
Krzelj Josipa CRO212908
49. Camillo Davide ITTV02833 Italy
Grätzová Monika CZE061704 B Twenty 6 Praha
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2020 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2020 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2020 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 28.2.2020 09:01

Vytištěno z http://www.sipky.org © 2005-2020 Unie šipkových organizací dne 28.2.2020 09:23:02