Výsledková listina turnaje
UŠO > Výsledková listina turnaje (1-50/126)
 NáhledTiskNahoru
RGP dvojice muži - 2. kolo

18.4.2015| Králíky Kulturní dům| Dvojice muži| Dvojic: 126| Žebříčků: 4

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
1.Sedláček Karel CZE000119A40+ Trutnov
Drtil Pavel CZE000003A(Čerti na Ještědu)
2.Brejcha Jiří CZE000268AŠK OKO Plzeň
Krtička Luboš CZE000257APlzeň
3.Géring Pavel CZE001093AŠK Maséři Hradec Králové
Záruba Daniel CZE000007ALožisková mafie Pšov
3.Pavlík Radim CZE000419AGerlich Fulnek
Barbořák Daniel CZE015819AGerlich Fulnek
5.Danda Jiří CZE000196Litoměřice
Davídek Antonín CZE020062A40+ Trutnov
5.Mrva Aleš CZE000162ADC HORNETS Adamov
Réda Martin CZE000437ADC HORNETS Adamov
5.Prokýšek Karel CZE000100ASgt. Pepik's Band Praha
Hoffmann Martin CZE000022ASgt. Pepik's Band Praha
5.Spálenský Josef CZE007623AŠK Maséři Hradec Králové
Pašta Petr CZE000041AŠK Maséři Hradec Králové
9.Abadžiev Richard CZE000702ARakol Brno
Kočík Michal CZE001176ADC Mustang Bar
9.Březovský Bořivoj CZE004145AŠK Vyškov
Dofek Leoš CZE001717AŠK Vyškov
9.Hájek Zdeněk CZE000284ARed Hornets Litoměřice
Hájek Tomáš CZE036305ARock Klub Lovosice
9.Hamrozi Tomáš CZE023441AŠK OKO Plzeň
Šmrha Jan CZE000448AŠK OKO Plzeň
9.Linhart David CZE000099AFofr Duchcov
Hradecký David CZE000006ADream Bar Jirkov
9.Ondo Michal CZE001787AOlympia Tábor
Dlab Josef CZE000097A(Čerti na Ještědu)
9.Popelka Martin CZE000373ADEXTEROUS Krásný Les
Malý Petr 1981CZE001633ADEXTEROUS Krásný Les
9.Šmejda Michal CZE001960ATrosky Litomyšl
Kuchta Vladimír CZE001510ATrosky Litomyšl
17.Doležal Michal CZE001016AŠK Maséři Hradec Králové
Mašek Alexander CZE016972A40+ Trutnov
17.Helis Petr CZE006585Kroměříž
Klika Josef CZE012691AŠK Maséři Hradec Králové
17.Hendrych Daniel CZE042296AJičín
Svoboda Libor CZE026803BTrutnov
17.Holub Juraj CZE026733ADobří bobři Olomouc
Šroubek Pavel CZE000047ABuldok Unčovice
17.Hruša Jaromír CZE003619ATrefa "21" Chrudim
Novotný Filip CZE000033ATrefa "21" Chrudim
17.Konopáč Jaroslav CZE017845ADC Šipkaři Bistro Stvolová
Drápela Broňa CZE033987ATrosky Litomyšl
17.Lacina Zdeněk CZE000798AFofr Duchcov
Šulc Václav CZE000245BDustin Most
17.Malinovský Zdeněk CZE000487BPohodáři Praha
Páša Jiří CZE013417BPohodáři Praha
17.Mesiarik Josef CZE005959BŘízci z Výškovic
Magula Marian CZE038878BSportdarts Ostrava
17.Moravec Jiří CZE008407ASgt. Pepik's Band Praha
Jelínek Patrik CZE035852ATJ Viktoria Radim
17.Pitor Jiří CZE039222BŠipkařský klub Jince
Kopecký Michal CZE040274BŠipkařský klub Jince
17.Pospíšil Pavel CZE009539Jablonec nad Nisou
Kuric Robert CZE000016A40+ Trutnov
17.Reil David CZE000020APrevíti Praha
Hradský Pavel CZE000493CSgt. Pepik's Band Praha
17.Stoklasa Jan CZE002140ATajfun Darts Havlíčkův Brod
Bareš Ondřej CZE029631Světlá nad Sázavou
17.Stříbný Tomáš CZE015496ASupi Dolní Benešov
Povolný Karel CZE000663A40+ Trutnov
17.Veis Robert CZE037524BMendosino Praha
Slepička Petr CZE006403AZákeřňáci DC Praha
33.Antl Tomáš CZE002264ADC HORNETS Adamov
Konečný Bedřich CZE035519ADC HORNETS Adamov
33.Bašus Pavel CZE009705ADC 180 Chemik Polabec
Strych Jiří CZE032795ADC 180 Chemik Polabec
33.Bezděk Martin CZE039821ADarts Hodějice
Matoušek Petr CZE025906AŠK Vyškov
33.Čožík Karel CZE000526BKoloušci od Jelena Vidnava
Válek Dalimil CZE027730BKoloušci od Jelena Vidnava
33.Daněk Lukáš CZE000160ADC HORNETS Adamov
Kořínek Stanislav CZE024440ADC HORNETS Adamov
33.Dočekal Hynek CZE010533ADC Prima Česká Skalice
Talavášek Jiří CZE004637AŠK Maséři Hradec Králové
33.Dudík Milan CZE034520ADC Hurricane Adamov
Šeba Martin CZE000559ADC Hurricane Adamov
33.Dyršmíd Petr CZE003175Lysá nad Labem
Vojta Martin CZE036616BManiac darts Rakovník
33.Henzl Tomáš CZE043466CMarná snaha Slaný
Beran Miroslav CZE011778CMarná snaha Slaný
33.Janků Jiří CZE022274ADobří bobři Olomouc
Búbela Marek CZE024638ADobří bobři Olomouc
33.Jarolímek Josef CZE039490České Budějovice
Gryč Miloslav CZE002746BPDC Hluboká u Borovan
33.Kapl Aleš CZE034679AKlub 44 Liberec
Zárybnický Michal CZE028829APumáci Jablonec n/N.
33.Kebrdle Libor CZE001898AŠK Šipkaři Sedlec
Tauš Václav CZE025434AŠK Šipkaři Sedlec
33.Komora Martin CZE007077AZippo team Štít
Houžvička Zdeněk CZE009335BPátecká sportovní z.s.
33.Král Vratislav CZE038786AAC Star-Arena Chodov
Andráško Milan CZE032103ADC Žíla Chodov
33.Krejčí David CZE022612AŠK Black Sheep Hradec králové
Kvapil David CZE025929AŠK Maséři Hradec Králové
33.Lexa Petr CZE023169ATJ Viktoria Radim
Kysilka Ondřej CZE003828A40+ Trutnov
33.Luňák Tomáš CZE007699APalmička Přelouč
Vlček Vladimír CZE018196APalmička Přelouč
 NáhledTiskNahoru

© 2005-2021 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2021 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2021 | Poslední synchronizace: 15.5.2021 09:36
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement

Vytištěno z © 2005-2021 Unie šipkových organizací dne 15.5.2021 12:47:37
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement