Výsledková listina turnaje
UŠO > Výsledková listina turnaje (1-50/82)
 NáhledTiskNahoru
RGP dvojice mixy - 2. kolo

17.4.2015| Králíky Kulturní dům| Dvojice mixy| Dvojic: 82| Žebříčků: 5

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
1.Bělobrádková Hana CZE021115AŠK Maséři Hradec Králové
Dlab Josef CZE000097A(Čerti na Ještědu)
2.Prokýšková Eva CZE000023Klub AJETO z.s. Praha
Prokýšek Karel CZE000100ASgt. Pepik's Band Praha
3.Bruská Iveta CZE002191BEsa z Espresa Nové Město pod Smrkem
Popelka Martin CZE000373ADEXTEROUS Krásný Les
3.Sedláčková Karolína CZE000234Červený Kostelec
Sedláček Karel CZE000119A40+ Trutnov
5.Knapová Lada CZE028317ADEXTEROUS Krásný Les
Král Vratislav CZE038786AAC Star-Arena Chodov
5.Nová Tereza CZE000770BBrilliant Darts Praha
Grande Jan CZE041566ADEXTEROUS Krásný Les
5.Vojtková Blanka CZE000027AŽL CATS Brno
Réda Martin CZE000437ADC HORNETS Adamov
5.Zatloukalová Ilona CZE025533CRytíři Ostrava
Mesiarik Josef CZE005959BŘízci z Výškovic
9.Andrášková Klára CZE036437ARacek B52 Karlovy Vary
Andráško Milan CZE032103ADC Žíla Chodov
9.Antlová Jana CZE007213Brno
Šebesta Filip CZE035999AGerlich Fulnek
9.Čapková Martina CZE011716ADC Hurricane Adamov
Mrva Aleš CZE000162ADC HORNETS Adamov
9.Horská Lenka CZE015519ADC Alex Sokolov
Šeba Martin CZE000559ADC Hurricane Adamov
9.Jakoubková Ivana CZE043108ATragiherky Těmice
Čábelka Jan CZE005285AŠK Těmice
9.Komorová Dagmar CZE000653AZippo team Štít
Záruba Daniel CZE000007ALožisková mafie Pšov
9.Pospíšilová Radka CZE006779CBlack schody Sadská
Zápotocký Jiří CZE001982ASgt. Pepik's Band Praha
9.Špringerová Zuzana CZE039648Kolín II
Moravec Jiří CZE008407ASgt. Pepik's Band Praha
17.Bartošová Monika CZE035130CDo roka a do dne J.Hradec
Horák Jan CZE023812ARůžek team J. Hradec
17.Chmelíková Hana CZE032935Jaroměř
Šmejda Michal CZE001960ATrosky Litomyšl
17.Dolénková Soňa CZE016615Hradec Králové 2
Zlatník Tomáš CZE033239BHavana Club Hradec Králové
17.Dvořáková Šárka CZE020882AJindřichův Hradec
Křepelka Čestmír CZE000621AOlympia Tábor
17.Dvorská Klára CZE039296DC Žíla Chodov
Dvorský Bronislav CZE029180AAC Star-Arena Chodov
17.Gabrišková Bára CZE042201Karlovy Vary
Fiala Petr CZE030729ALožisková mafie Pšov
17.Hraničková Alice CZE048082COrli Trutnov
Svoboda Libor CZE026803BTrutnov
17.Jurtíková Marcela CZE015147Kroměříž 1
Jeníček Petr CZE015787ASport Bar Atláč Přerov
17.Macurová Veronika CZE035660BLeninovci Havířov
Stříbný Tomáš CZE015496ASupi Dolní Benešov
17.Němečková Dagmar CZE000543Do roka a do dne J.Hradec
Šamko Josef CZE036553CDart Shooters Hospříz
17.Ondová Andrea CZE035383Vysoké Mýto
Ondo Michal CZE001787AOlympia Tábor
17.Rajmanová Marcela CZE032807AŠK Kyklop Praha
Pospíšil Pavel CZE009539Jablonec nad Nisou
17.Rödlová Žaneta CZE002947AKanec Most
Danda Jiří CZE000196Litoměřice
17.Stegbauerová Martina CZE014816ADC 180 Chemik Polabec
Strych Jiří CZE032795ADC 180 Chemik Polabec
17.Uhříčková Lenka CZE000282BTrutnov
Holík Jiří CZE001293ATJ Sparta Úpice
17.Vašková Ivana CZE033508AAC Star-Arena Chodov
Novotný Filip CZE000033ATrefa "21" Chrudim
33.Barešová Lucie CZE030955Světlá nad Sázavou
Stoklasa Jan CZE002140ATajfun Darts Havlíčkův Brod
33.Baťhová Helena CZE000524Jirkov
Lacina Zdeněk CZE000798AFofr Duchcov
33.Časnochová Vlasta CZE010503Čadca
Antl Tomáš CZE002264ADC HORNETS Adamov
33.Danielková Lenka CZE039991Velký Třebešov
Dočekal Hynek CZE010533ADC Prima Česká Skalice
33.Doudová Šárka CZE004251BPřerov
Mačák Zdeněk CZE020024Hněvotín
33.Filoušová Petra CZE039523BGrácie Brno
Krejčiřík Jaroslav CZE038769CMistři netrénujou Šlapanice
33.Hálová Kateřina CZE020007AČertovi švagři Hradec Králové
Malý Petr CZE001633ADEXTEROUS Krásný Les
33.Hospodářská Barbora CZE045385CJen tak Slavošovice
Gryč Miloslav CZE002746BPDC Hluboká u Borovan
33.Hruboňová Lenka CZE043561AZa Vodou Litomyšl
Hruboň Michal CZE027582AZa Vodou Litomyšl
33.Hrušová Hana CZE034308Luže
Hruša Jaromír CZE003619ATrefa "21" Chrudim
33.Javorková Petra CZE039499CJen tak Slavošovice
Lutišan Štefan CZE039047AZlatý Barbaři Praha
33.Kočí Iveta CZE042197Šlapanice
Kočí Milan CZE041470Šlapanice
33.Korčáková Renáta CZE012799BSTS Moskovice Praha
Zvelebil Václav CZE003797Praha 4
33.Kosařová Pavlína CZE024451Trutnov
Frinta Radek CZE045424Trutnov
33.Krejčí Markéta CZE049938DDC Šumáci Kolečko
Abrahámek Dušan CZE002458BStavba Brno
33.Mairichová Barbora CZE041094ABořeň Bílina
Davídek Antonín CZE020062A40+ Trutnov
33.Malinovský Zdeněk CZE000487BPohodáři Praha
Malinovská Hana CZE041573BPohodáři Praha
33.Marksová Blanka CZE003507DŠK Gambáč Mělník
Hendrych Daniel CZE042296AJičín
 NáhledTiskNahoru

© 2005-2021 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2021 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2021 | Poslední synchronizace: 15.5.2021 09:36
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement

Vytištěno z © 2005-2021 Unie šipkových organizací dne 15.5.2021 12:23:57
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement