Výsledková listina turnaje
UŠO > Výsledková listina turnaje (1-50/223)
  Náhled Tisk Nahoru
NEW EDU Ranking Men

12.10.2019 | Košice | Jednotlivci muži | Rozhodčí: Kirchner Karol | Hráčů: 223 | Žebříčků: 1

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
1. Krcmar Boris CRO012067 Croatia
2. Lukic Danijel WRD066115 A Ložisková mafie Pšov
3. Pein Anton AUTHG3783 Austria
3. Varaljay Gabriel SVK100367 Košice
5. Dubělčík Lukáš CZE026414 A Supi Dolní Benešov
5. Rollo Gabriel ITVR01222 Italy
5. Turetta Michele ITA999228
5. Zmelík Oto SVK100467 Bratislava
9. Klementy Peter SVK100372 Rožňava
9. Lutišan Štefan CZE039047 A Zlatý Barbaři Praha
9. Popelka Martin CZE000373 A DEXTEROUS Krásný Les
9. Stoyke Stefan GERDA0117
13. Hájek Štefan SVK100411 1. Dart Club Brezno
13. Lewandowski Patrik POLTXQHMM Poland
13. Nunez Y Amor Patrick GERHOVYIP Germany
13. Šildberger Michal CZE040063 A ŠK Maséři Hradec Králové
17. Bašný David CZE016236 A DC Mustang Bar
17. Furlani Michel ITTN02586 Italy
17. Gögele Daniel ITBZ00491 Italy
17. Holdoš Peter SVK100140 Martin
17. Mareček Jaroslav SVK100089 OZ Darts Club Trezor Brezová pod Bradlom
17. Nagy Milan SVK100370 Košice
17. Oddi Loris ITAP02566 Italy
17. Schlapbach Roland SUI250146 Swiss
25. Barbi Stefano ITMN00465 Italy
25. Buzoga Peter SVK100335 Košice
25. Iglesias Martin Jesus ESPYFKDPN Spain
25. Kiraly Ludvik SLO000253 Slovenia
25. Kovacevic Slaven CRO011563 Croatia
25. Mašek Alexander CZE016972 A 40+ Trutnov
25. Mikeš Jan CZE051377 B Zelená Laguna DC Stránčice
25. Von Allmen SUI270149 Swiss
33. Bicsák Norbert SVK100512 Košice
33. Jakubis Peter SVK100206 Nováky
33. Janzekovic Matej SLO999433
33. Kostelný Jaroslav SVK100021 1. Dart Club Brezno
33. Písek David CZE046265 A DC Mustang Bar
33. Schneider Andreas GERNW0246
33. Sekereš Jozef SVK100394 Dart Klub Prievidza
33. Stankovic Miso CRO442827
33. Strasser Markus AUTHG2600 Austria
33. Sulovský Michal SVK100597 Dart Club Dubnica
33. Štefaňák Milan SVK100207 Prešov
33. Timko Jakub SVK100520 Košice
33. Trnka Ladislav SVK100201 Prievidza
33. Tuharský Ján SVK100048 1. Dart Club Brezno
33. Varady Gyorgy HUN000337
34. Záruba Daniel CZE000007 A Ložisková mafie Pšov
49. Cristovao Gabriel FRA570023
49. De Battista Andrea ITTV02821 Italy
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2020 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2020 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2020 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 15.7.2020 21:01

Vytištěno z http://www.sipky.org © 2005-2020 Unie šipkových organizací dne 15.7.2020 21:01:58