Výsledková listina turnaje
UŠO > Výsledková listina turnaje (1-50/76)
  Náhled Tisk Nahoru
Rebel Cup jednotlivci (bez ČP)

24.11.2019 | Žďár nad Sázavou - Dům kultury | Jednotlivci smíšení | Rozhodčí: Vylíčil Ondřej | Hráčů: 76 | Žebříčků: 0

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
1. Pitra Jan CZE056158 A Sgt. Pepik's Band Praha
2. Mička Tomáš CZE019336 A Darts La Putica Prostějov
3. Holík Jiří CZE001293 A TJ Sparta Úpice
4. Kašpar Jakub CZE008157 A Kaspec Libina
5. Knapová Lada CZE028317 A DEXTEROUS Krásný Les
5. Trnka Jiří CZE032649 A AC STAR-ARENA CHODOV
7. Dlab Josef CZE000097 A (Čerti na Ještědu)
7. Merna Jiří CZE059954 C Devastators Brno
9. Běťák Ondřej CZE021597 A Outsiders Vsetín
9. Čujdík Štefan CZE000067 B DC Brooklyn Havířov
9. Suchý Patrik CZE033778 A Devastators Brno
9. Urbánek Petr CZE035690 A Tazman Jr. Ostrava
13. Ledvinová Jiřina CZE025806 A Průšvih Karlovy Vary
13. Malach Petr CZE010053 A ŠK Maséři Hradec Králové
13. Procházka Filip CZE050596 A Zlatý Barbaři Praha
13. Šmrha Jan CZE000448 A ŠK OKO Plzeň
17. Hájek Tomáš CZE056418 B P&R Radim
17. Jičínský Milan CZE026549 A Tornádo Chomutov
17. Malíšek Jiří CZE027350 A Jedlička Prostějov
17. Minaříková Klára CZE036437 A RACEK B52 K.VARY
17. Pelíšková Tereza CZE051191 A DC Vandals Blansko
17. Popelka Martin CZE000373 A DEXTEROUS Krásný Les
17. Pravda Lukáš CZE059677 C Švejci České Budějovice
17. Šmudla Roman CZE001041 B Hamerské kladivo
25. Boháč Martin CZE001704 A Cerberos Velké Meziříčí
25. Handl Radovan CZE053799 B Ostré hroty Svémyslice
25. Malíšková Veronika CZE028897 B No Men Prostějov
25. Matušíková Jana CZE047989 D Kobra Bar Praha
25. Přibyl Pavel CZE045427 A DC Easy Game
25. Řehoř Martin CZE057724 A ŠK Sušice
25. Rohoň Róbert CZE050107 A Tazman Jr. Ostrava
25. Zárybnický Michal CZE028829 A Pumáci Jablonec n/N.
33. Balog Igor CZE058435 B Řízci z Výškovic
33. Chládková Lucie CZE047073 C Klub 44 Liberec
33. Horská Lenka CZE015519 A DC ALEX SOKOLOV
33. Janisch Erik CZE023957 B Šipkaři Damníkov, z.s.
33. Jírů Vladimír CZE048997 B Milli a její tygři ČB
33. Kosařová Pavlína CZE024451 Trutnov
33. Krejčí Jan CZE046641 C ŠK Bořeň Bílina
33. Kučera Petr CZE019888 B Řízci z Výškovic
33. Lukš Josef CZE000396 C Hotel Hobit České Budějovice
33. Melichar Jan CZE038837 A TJ Sparta Úpice
33. Pecina Vojtěch CZE051824 A Lucky Panthers Liberec
33. Vávrů Lukáš CZE046672 D DC Easy Game B
33. Vráblová Gabriela CZE025797 A A jaj Huslenky
33. Vysloužil Ladislav CZE054775 B Sokol Plumlov
33. Vysloužil Ondřej CZE056107 B Sokol Plumlov
33. Waldhauserová Naděžda CZE045383 C Šutráci Oldřichov
49. Bocko Petr CZE023664 A DC Brooklyn Havířov
49. Hrubá Kateřina CZE000063 B No Men Prostějov
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2020 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2020 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2020 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 25.2.2020 13:46

Vytištěno z http://www.sipky.org © 2005-2020 Unie šipkových organizací dne 25.2.2020 14:12:04