Výsledková listina turnaje
UŠO > Výsledková listina turnaje (1-50/76)
  Náhled Tisk Nahoru
RGP dvojice muži

24.11.2019 | Žďár nad Sázavou - Dům kultury | Dvojice muži | Rozhodčí: Vylíčil Ondřej | Dvojic: 76 | Žebříčků: 7

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
1. Písek David CZE046265 A DC Mustang Bar
Sedlák Vítězslav CZE037330 A DC Mustang Bar
2. Milo Jakub CZE040577 A Crazy České Budějovice
Chomout Jaroslav CZE003446 A Olympia Tábor
3. Křepelka Čestmír CZE000621 A Olympia Tábor
Kraus Jan CZE006700 A Olympia Tábor
3. Pašta Petr CZE000041 A ŠK Maséři Hradec Králové
Spálenský Josef CZE007623 A ŠK Maséři Hradec Králové
5. Kysilka Ondřej CZE003828 A 40+ Trutnov
Poklop Karel CZE021006 A Sgt. Pepik's Band Praha
5. Maňák Filip CZE039529 A DC Mustang Bar
Šebesta Filip CZE035999 A Gerlich Fulnek
5. Povolný Karel CZE000663 A 40+ Trutnov
Stříbný Tomáš CZE015496 A Supi Dolní Benešov
5. Šildberger Michal CZE040063 A ŠK Maséři Hradec Králové
Záruba Daniel CZE000007 A Ložisková mafie Pšov
9. Andráško Milan CZE032103 A DC ŽÍLA CHODOV
Sienko Milan CZE001656 A DC ŽÍLA CHODOV
9. Drtil Pavel CZE000003 A (Čerti na Ještědu)
Benecký Roman CZE036936 A 40+ Trutnov
9. Dubělčík Lukáš CZE026414 A Supi Dolní Benešov
Surma Stanislav CZE001546 A Leninovci Havířov
9. Granov Radek CZE001597 C Švejci České Budějovice
Holeček Zdeněk CZE029121 A Crazy České Budějovice
9. Hoffmann Martin CZE000022 A Sgt. Pepik's Band Praha
Moravec Jiří CZE008407 A Sgt. Pepik's Band Praha
9. Horák Jan CZE023812 A Olympia Tábor
Houdek Tomáš CZE058857 A Olympia Tábor
9. Markovský Daniel CZE050165 A Machine Šumperk
Markovský Jaroslav CZE042518 A Machine Šumperk
9. Pomichálek Zdeněk CZE001530 D Červené Pečky
Ventura René CZE003777 D Praha 4
17. Březovský Bořivoj CZE004145 A ŠK Vyškov
Dofek Leoš CZE001717 A ŠK Vyškov
17. Chladil Vlastislav CZE000074 A DC Mustang Bar
Bašný David CZE016236 A DC Mustang Bar
17. Dlab Josef CZE000097 A (Čerti na Ještědu)
Popelka Martin CZE000373 A DEXTEROUS Krásný Les
17. Gerhardt Petr CZE064127 A Pumáci Jablonec n/N.
Petrželka Miloš CZE054766 C ŠK Bělští klokani
17. Hájek Zdeněk CZE000284 A Red Hornets Litoměřice
Šmejc Miroslav CZE002866 A Kanec Most
17. Hendrych Daniel CZE042296 A Jičín
Svoboda Libor CZE026803 B Trutnov
17. Holík Jiří CZE001293 A TJ Sparta Úpice
Melichar Jan CZE038837 A TJ Sparta Úpice
17. Kuchta Vladimír CZE001510 A Trosky Litomyšl
Dostál Petr CZE052889 A Trosky Litomyšl
17. Mašek Alexander CZE016972 A 40+ Trutnov
Ulrich Michal CZE045078 A DC Prima Česká Skalice
17. Mráz Zdeněk CZE029516 A DC 90210 Prachatice
Homolka Jiří CZE049048 A DC 90210 Prachatice
17. Steidl František CZE053355 A DC ŽÍLA CHODOV
Kiss Petr CZE056293 A DC ŽÍLA CHODOV
17. Suchý Patrik CZE033778 A Devastators Brno
Merna Jiří CZE059954 C Devastators Brno
17. Šmrha Jan CZE000448 A ŠK OKO Plzeň
Řehoř Martin CZE057724 A ŠK Sušice
17. Tomek Radim CZE048527 A Gerlich Fulnek
Zdráhal Jan CZE057195 A Krnov
17. Trobl Martin CZE048832 A Rozdělovský Péčko Kladno
Svět Jiří CZE029972 A ŠK Řenčováci Řevničov
17. Vrábel Jaroslav CZE040994 A Ostré hroty Svémyslice
Dvořák Jiří CZE004155 A Zákeřňáci DC Praha
33. Benda Lukáš CZE026430 A Ježkovy Voči Větrný Jeníkov
Vacek Václav CZE005070 A Ježkovy Voči Větrný Jeníkov
33. Bocko Petr CZE023664 A DC Brooklyn Havířov
Urbánek Petr CZE035690 A Tazman Jr. Ostrava
33. Boháč Martin CZE001704 A Cerberos Netín
Tesař Jiří CZE001825 A Cerberos Netín
33. Chromec Jakub CZE031305 A Klenot Moravy Lipník nad Bečvou
Rosík Jan CZE031702 C Horny Darts Lipník
33. Čujdík Štefan CZE000067 B DC Brooklyn Havířov
Rohoň Róbert CZE050107 A Tazman Jr. Ostrava
33. Deml Vratislav CZE003581 Nový Bydžov
Šustr Vlastimil CZE019948 D ŠK Stolinka Nový Bydžov
33. Dočekal Hynek CZE010533 A DC Prima Česká Skalice
Petera Ondřej CZE000182 A Námořníci z Paluby Dvůr Králové
33. Dvorský Bronislav CZE029180 A AC STAR-ARENA CHODOV
Malý Petr 1975 CZE009023 B DC Podlesáci Králův Dvůr
33. Gregor Richard CZE035518 A DC Easy Game
Cvrček Tomáš CZE062413 C Brno
33. Ján Radek CZE055073 A (Ne) Chyba team Nová Včelnice
Houdek Pavel CZE057581 C (Ne) Chyba team Nová Včelnice
33. Janisch Erik CZE023957 B Šipkaři Damníkov, z.s.
Fotr Pavel CZE007196 C Šipkaři Damníkov, z.s.
33. Jeřábek Michal CZE002520 A Outsiders Vsetín
Běťák Ondřej CZE021597 A Outsiders Vsetín
33. Kašpar Jakub CZE008157 A Kaspec Libina
Kneblík Ladislav CZE002531 Šumperk
33. Kindl Martin CZE052511 B Mostecký Most
Puršl Radek CZE002916 B DC Smrkáči Břežany
33. Klika Josef CZE012691 A ŠK Maséři Hradec Králové
Doležal Michal CZE001016 A ŠK Maséři Hradec Králové
33. Kopa Pavel CZE053837 A ŠK Sušice
Flégl Jan CZE035176 A ŠK Sušice
33. Kroužek Radek CZE043325 B Amatéři Písnice
Vlček Jiří CZE004650 A Zlatý Barbaři Praha
33. Kuboš Petr CZE060733 B Řízci z Výškovic
Balog Igor CZE058435 B Řízci z Výškovic
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2020 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2020 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2020 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 6.8.2020 17:46

Vytištěno z http://www.sipky.org © 2005-2020 Unie šipkových organizací dne 6.8.2020 18:37:43