Výsledková listina turnaje
UŠO > Výsledková listina turnaje (1-50/91)
  Náhled Tisk Nahoru
MČR dvojice mixy

27.9.2019 | Kladno - Dům kultury | Dvojice mixy | Rozhodčí: Vylíčil Ondřej | Dvojic: 91 | Žebříčků: 7

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
1. Kuběnová Marcela CZE029709 A Big Crash Velká Kraš
Sedlák Vítězslav CZE037330 A DC Mustang Bar
2. Pelíšková Tereza CZE051191 A DC Vandals Blansko
Písek David CZE046265 A DC Mustang Bar
3. Benešová Marika CZE006162 A Sport Bar Atláč Přerov
Fridrich Vladan CZE015650 A Fofr Team Duchcov
3. Křístková Denisa CZE052833 A Řízci z Výškovic
Šebesta Filip CZE035999 A DC Mustang Bar
5. Gregůrková Alena CZE000011 A ŠK Republika Úpice
Dlab Josef CZE000097 A (Čerti na Ještědu)
5. Mašková Magdaléna CZE046153 A Úletáři Hradec Králové
Pašta Petr CZE000041 A ŠK Maséři Hradec Králové
5. Minaříková Klára CZE036437 A RACEK B52 K.VARY
Andráško Milan CZE032103 A DC ŽÍLA CHODOV
5. Tůmová Petra 1985 CZE047361 B Magistři Duo Most
Trousil Marek CZE042579 A Kanec Most
9. Hálová Kateřina CZE020007 A Čertovi švagři Hradec Králové
Doležal Michal CZE001016 A ŠK Maséři Hradec Králové
9. Jakoubková Ivana CZE043108 A Black Death Jindřichův Hradec
Kraus Jan CZE006700 A Sněženka a Machři Hořice
9. Kovářová Jana CZE046805 B WFS Evaň
Hájek Tomáš 1992 CZE036305 A WFS Evaň
9. Mičková Monika CZE022874 B No Men Prostějov
Mička Tomáš CZE019336 A Darts La Putica Prostějov
9. Rödlová Žaneta CZE002947 A Kanec Most
Davídek Antonín CZE020062 A 40+ Trutnov
9. Šebková Petra CZE000073 A DC Máchalové Kladno
Poklop Karel CZE021006 A Sgt. Pepik's Band Praha
9. Šmudlová Romana CZE014036 A Hamerské kladivo
Vémola Dominik CZE048666 A Hamerské kladivo
9. Závorová Markéta CZE052749 A Zákeřňáci DC Praha
Jirkal Pavel CZE000154 A Zákeřňáci DC Praha
17. Adámková Vanda CZE054583 C ŠK Záryby
Novotný Tibor CZE057130 B DC Speed Flies Kostelec nad Labem
17. Bartošová Monika CZE035130 A Do roka a do dne J.Hradec
Ungermann Petr CZE016194 A ŠK Těmice
17. Chládková Lucie CZE047073 C Klub 44 Liberec
Malý Petr 1981 CZE001633 A DEXTEROUS Krásný Les
17. Handlová Klára CZE053800 A Ostré hroty Svémyslice
Handl Radovan CZE053799 B Ostré hroty Svémyslice
17. Havlíková Andrea CZE053465 B Sea Bowling Medáci Karlovy Vary
Grillo Milan CZE019534 A AC STAR-ARENA CHODOV
17. Hergetová Monika CZE031649 A Proti proudu Praha
Frei Pavel CZE053845 A Proti proudu Praha
17. Melicharová Nicol CZE056427 Velký Třebešov
Benecký Roman CZE036936 A 40+ Trutnov
17. Němcová Tereza CZE028638 B U Ajšíra Studnice
Vašulín Miloš CZE045567 A U Ajšíra Studnice
17. Nová Tereza CZE000770 A BRILLIANT DARTS Praha
Nedó David CZE049959 A Ostré hroty Svémyslice
17. Strunzová Jitka CZE046181 A Torzo Bílina
Šmejc Miroslav CZE002866 A Kanec Most
17. Špačková Tereza CZE003914 A ŠK Sušice
Toman Michal CZE054148 B ŠK Hrášci Klatovy
17. Špringerová Zuzana CZE039648 DC Kecky Praha
Moravec Jiří CZE008407 A Sgt. Pepik's Band Praha
17. Teichnerová Kateřina CZE045221 B No stress Praha
Novák Ivan CZE025179 A DC Falcon Praha
17. Uhříčková Lenka CZE000282 B (TJ Baník Žacléř)
Holík Jiří CZE001293 A TJ Sparta Úpice
17. Valchářová Kateřina CZE021563 C Tsunami Vsetín
Kopp Radek CZE046553 A Machine Šumperk
17. Vojtková Blanka CZE000027 A ŽL CATS Brno
Drtil Pavel CZE000003 A (Čerti na Ještědu)
33. Baťhová Helena CZE000524 Jirkov
Lacina Zdeněk CZE000798 A Fofr Team Duchcov
33. Bolek Miluše CZE052325 B VSB Bolevec Plzeň
Bolek Marcin CZE056679 B VSB Bolevec Plzeň
33. Chudárková Zdeňka CZE003195 B Tsunami Vsetín
Viktorin Josef CZE017226 A Machine Šumperk
33. Cihelková Martina CZE024118 A Zelená Laguna DC Stránčice
Mikeš Jan CZE051377 B Zelená Laguna DC Stránčice
33. Coufalová Kateřina CZE000136 ŠK AJETO Praha
Hoffmann Martin CZE000022 A Sgt. Pepik's Band Praha
33. Dlouhá Barbora CZE060521 C
Puharič Petr CZE043225 A Proti proudu Praha
33. Drexlerová Martina CZE058516 C Pomatenci Hranice
Chromec Jakub CZE031305 A Klenot Moravy Lipník nad Bečvou
33. Dvořáková Pavla CZE030187 C EKS - Neuděláš nic Most
Kalášek Jiří CZE045745 A Kanec Most
33. Dvorská Klára CZE039296 C DC ŽÍLA CHODOV
Dvorský Bronislav CZE029180 A AC STAR-ARENA CHODOV
33. Heráková Marcela CZE059013 D Buldoci Moravská Třebová
Soldán Rostislav CZE015591 B DC Miagi Mohelnice
33. Horská Lenka CZE015519 A DC ALEX SOKOLOV
Chladil Vlastislav CZE000074 A DC Mustang Bar
33. Hrnčiariková Radka CZE038118 A Dangerous Rebels Jičín
Hájek Tomáš 1970 CZE056418 B P&R Radim
33. Knapová Lada CZE028317 A DEXTEROUS Krásný Les
Popelka Martin CZE000373 A DEXTEROUS Krásný Les
33. Košťálová Eva CZE000210 A Fekobe Pilníkov
Kuric Robert CZE000016 A 40+ Trutnov
33. Křepelková Simona CZE048773 Olympia Tábor
Křepelka Čestmír CZE000621 A Olympia Tábor
33. Křístková Svatava CZE057622 C Řízci z Výškovic
Kuboš Petr CZE060733 B Řízci z Výškovic
33. Kulíšková Jana CZE028512 A Rangers Vsetín
Běťák Ondřej CZE021597 A Outsiders Vsetín
33. Liptáková Lenka CZE000887 A Hamerské kladivo
Effenberger Pavel CZE028207 A DC frogs Žabčice
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2020 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2020 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2020 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 1.4.2020 10:01

Vytištěno z http://www.sipky.org © 2005-2020 Unie šipkových organizací dne 1.4.2020 18:40:44