Výsledková listina turnaje
UŠO > Výsledková listina turnaje (1-32/32)
  Náhled Tisk Nahoru
RGP dvojice ženy

24.11.2019 | Žďár nad Sázavou - Dům kultury | Dvojice ženy | Rozhodčí: Vylíčil Ondřej | Dvojic: 32 | Žebříčků: 7

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
1. Rödlová Žaneta CZE002947 A Kanec Most
Mairichová Barbora CZE041094 A ŠK Bořeň Bílina
2. Bláhová Monika CZE054559 B Dream Bar
Kocánová Lucie CZE060456 C Dream Bar
3. Gregůrková Alena CZE000011 A ŠK Republika Úpice
Rajmanová Marcela CZE032807 A ŠK Kyklop Praha
3. Tůmová Petra CZE047361 B Magistři Duo Most
Strunzová Jitka CZE046181 A Torzo Bílina
5. Hálová Kateřina CZE020007 A Čertovi švagři Hradec Králové
Mašková Magdaléna CZE046153 A Úletáři Hradec Králové
5. Jakoubková Ivana CZE043108 A Black Death Jindřichův Hradec
Bartošová Monika CZE035130 A Do roka a do dne J.Hradec
5. Krejčí Markéta CZE049938 D DC Easy Game B
Abrahámková Petra CZE019030 A Stavba Brno
5. Liptáková Lenka CZE000887 A Hamerské kladivo
Šmudlová Romana CZE014036 A Hamerské kladivo
9. Bedrníčková Gabriela CZE046681 A Ježkovy Voči Větrný Jeníkov
Dlouhá Barbora CZE060521 C
9. Čílová Helena CZE055338 Chroustov
Prokopcová Martina CZE046509 D Prosečné
9. Kosařová Pavlína CZE024451 Trutnov
Uhříčková Lenka CZE000282 B Trutnov
9. Košťálová Eva CZE000210 A Fekobe Pilníkov
Jirků Elen CZE044613 B ŠK Medvědi Velký Třebešov
9. Kulíšková Jana CZE028512 A Rangers Vsetín
Beutelová Lenka CZE019261 B Uničov
9. Minaříková Klára CZE036437 A RACEK B52 K.VARY
Ledvinová Jiřina CZE025806 A Průšvih Karlovy Vary
9. Nasková Dagmar CZE000326 A Klub 44 Liberec
Chládková Lucie CZE047073 C Klub 44 Liberec
9. Rosíková Alena CZE031703 C Horny Darts Lipník
Vranková Julie CZE062101 C Horny Darts Lipník
17. Cihelková Martina CZE024118 A Zelená Laguna DC Stránčice
Hergetová Monika CZE031649 A Proti proudu Praha
17. Dvorská Klára CZE039296 C DC ŽÍLA CHODOV
Waldhauserová Naděžda CZE045383 C Šutráci Oldřichov
17. Handlová Klára CZE053800 A Ostré hroty Svémyslice
Nová Tereza CZE000770 A BRILLIANT DARTS Praha
17. Havlíková Andrea CZE053465 B Sea Bowling Medáci Karlovy Vary
Horská Lenka CZE015519 A DC ALEX SOKOLOV
17. Kuchtová Renata CZE005743 A Za Vodou Litomyšl
Pelíšková Tereza CZE051191 A DC Vandals Blansko
17. Matušíková Jana CZE047989 D Kobra Bar Praha
Hanušová Jitka CZE020926 D Kobra Bar Praha
17. Melicharová Nicol CZE056427 Velký Třebešov
Melicharová Nela CZE057628 Velký Třebešov
17. Michalková Ilona CZE001855 C ŠK Střelky Veltruby
Tvrdíková Miroslava CZE000727 A DC Smrkáči Břežany
17. Mičková Monika CZE022874 B No Men Prostějov
Hrubá Kateřina CZE000063 B No Men Prostějov
17. Moravcová Eliška CZE022455 A TJ Viktoria Radim
Špringerová Zuzana CZE039648 DC Kecky Praha
17. Nečasová Kristýna CZE039263 D DC Easy Game B
Pekařová Alice CZE050148 D DC Easy Game B
17. Pachtová Adéla CZE055615 A U Huberta Hradec Králové
Šildbergerová Kateřina CZE059131 A Severní vítr Hradec Králové
17. Šikolová Šárka CZE055144 A Gripeni Liberec
Kvasničková Marcela CZE059986 C ŠK Gladiátoři Stříbro
17. Venclová Ludmila CZE000778 ŠK AJETO Praha
Coufalová Kateřina CZE000136 ŠK AJETO Praha
17. Veruňáková Veronika CZE047143 B No Men Prostějov
Malíšková Veronika CZE028897 B No Men Prostějov
17. Vráblová Gabriela CZE025797 A A jaj Huslenky
Chudárková Zdeňka CZE003195 B Tsunami Vsetín
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2020 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2020 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2020 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 4.7.2020 00:01

Vytištěno z http://www.sipky.org © 2005-2020 Unie šipkových organizací dne 4.7.2020 01:53:12