Výsledková listina turnaje
UŠO > Výsledková listina turnaje (1-16/16)
 NáhledTiskNahoru
RGP dvojice mládež

24.11.2019| Žďár nad Sázavou - Dům kultury| Dvojice smíšené| Rozhodčí: Vylíčil Ondřej| Dvojic: 16| Žebříčků: 3

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
1.Hotový Miroslav CZE039380BVáclavák Černčice
Votavová Anna CZE054375A(Jen Tak Libín)
1.Hotový Miroslav CZE039380BVáclavák Černčice
Votavová Anna CZE054375A(Jen Tak Libín)
2.Malach Matěj CZE051928AŠK Maséři Hradec Králové
Balog Martin CZE060189DŘízci z Výškovic
3.Hájek Šimon CZE060671BElita Jičín
Mráz Adam CZE056866ADC 90210 Prachatice
3.Vlček Daniel CZE060678AZlatý Barbaři Praha
Kroužek Lukáš CZE063090BAmatéři Písnice
5.Hofman Petr CZE050491Vemena Hradec Králové
Deml Martin CZE061595Mimoni Chudeřice
5.Janischová Nikol CZE052146DŠipkaři Damníkov, z.s.
Jebousková Barbora CZE052147DŠipkaři Damníkov, z.s.
5.Jírů Veronika CZE055325BMilli a její tygři ČB
Lukšová Šárka CZE053629CHobiti České Budějovice
5.Šustrová Adéla CZE062162ŠK Stolinka Nový Bydžov
Doležalová Sandra CZE052719APitbull Bažiny Hrádek nad Nisou
9.Jiroušková Nela CZE064441Ludvíkovi Sokolíci Rtyně
Rážová Marie CZE064444Ludvíkovi Sokolíci Rtyně
9.Poloch Jakub CZE057050DU Káňů Radvanice
Čeliga Viktor CZE056635BTazman Jr. Ostrava
9.Rážová Leontýna CZE064443Ludvíkovi Sokolíci Rtyně
Pekáriková Anna CZE062220Opatov
9.Rychecká Julie CZE049501BDušejov
Jůzlová Alžběta CZE049492Dušejov
9.Šoltys Tomáš CZE060600Praha
Lelek Petr CZE064886Hlinsko
9.Válek Jakub CZE050583C(Ne) Chyba team Nová Včelnice
Válek Tomáš CZE057582Kamenice nad Lipou
9.Verner Denis CZE065711Rtyně v podkrkonoší
Ďurica Sebastian CZE065916Ludvíkovi Sokolíci Rtyně
 NáhledTiskNahoru

© 2005-2020 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2020 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2020 | Poslední synchronizace: 28.10.2020 03:18
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement

Vytištěno z © 2005-2020 Unie šipkových organizací dne 28.10.2020 03:19:42
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement