Výsledková listina turnaje
UŠO > Výsledková listina turnaje (1-43/43)
  Náhled Tisk Nahoru
Rebel Cup jednotlivci (bez ČP)

23.11.2019 | Žďár nad Sázavou - Dům kultury | Jednotlivci smíšení | Rozhodčí: Vylíčil Ondřej | Hráčů: 43 | Žebříčků: 0

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
1. Holeček Zdeněk CZE029121 A Crazy České Budějovice
2. Houdek Tomáš CZE058857 A Olympia Tábor
3. Vondra Aleš CZE063135 A TJ Dušejov 2000
4. Kraus Jan CZE006700 A Sněženka a Machři Hořice
5. Urbánek Petr CZE035690 A Tazman Jr. Ostrava
5. Záruba Daniel CZE000007 A Ložisková mafie Pšov
7. Dubělčík Lukáš CZE026414 A Supi Dolní Benešov
7. Kulišan Jan CZE046152 A ŠK OKO Plzeň
9. Hofman Martin CZE006587 B ŠK Medvědi Velký Třebešov
9. Maňák Filip CZE039529 A DC Mustang Bar
9. Procházka Filip CZE050596 A Zlatý Barbaři Praha
9. Vémola Dominik CZE048666 A Hamerské kladivo
13. Balog Igor CZE058435 B Řízci z Výškovic
13. Jenšík Ondřej CZE057906 A Darts Club Přibyslav
13. Křepelka Čestmír CZE000621 A Olympia Tábor
13. Surma Stanislav CZE001546 A Leninovci Havířov
17. Bocko Petr CZE023664 A DC Brooklyn Havířov
17. Bolek Marcin CZE056679 B VSB Bolevec Plzeň
17. Chromec Jakub CZE031305 A Klenot Moravy Lipník nad Bečvou
17. Černošek Ondřej CZE042550 A Hamerské kladivo
17. Hořín Marek CZE032946 A Pomatenci Hranice
17. Neuman Petr CZE010109 Nové Město na Moravě
17. Pecha Ondřej CZE044177 B Expendables Praha
17. Trousil Marek CZE042579 A Kanec Most
25. Kneblík Ladislav CZE002531 Šumperk
25. Melichar David CZE044617 B ŠK Medvědi Velký Třebešov
25. Nesnídal Petr CZE019744 D Letka Brno
25. Procházka Jaroslav CZE000025 B Zelená Laguna DC Stránčice
25. Řehák Jiří CZE045277 A Arnošt Hranice
25. Rosík Jan CZE031702 C Horny Darts Lipník
25. Šafránek Martin CZE045511 A Korunky Kolín
25. Šmudla Roman CZE001041 B Hamerské kladivo
33. Číha Petr CZE001587 A Ježkovy Voči Větrný Jeníkov
33. Hofman Petr CZE050491 Brzice
33. Jeřábek Michal CZE002520 A Outsiders Vsetín
33. Krejčí Jan CZE046641 C ŠK Bořeň Bílina
33. Kuboš Petr CZE060733 B Řízci z Výškovic
33. Melichar Jan CZE038837 A TJ Sparta Úpice
33. Pecina Vojtěch CZE051824 A Lucky Panthers Liberec
33. Válek Jakub CZE050583 C (Ne) Chyba team Nová Včelnice
33. Válek Tomáš CZE057582 Kamenice nad Lipou
33. Vosika Radek CZE050285 B Torres Team Rožmitál
33. Vrábel Jaroslav CZE040994 A Ostré hroty Svémyslice
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2020 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2020 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2020 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 28.2.2020 09:01

Vytištěno z http://www.sipky.org © 2005-2020 Unie šipkových organizací dne 28.2.2020 10:01:59