Výsledková listina turnaje
UŠO > Výsledková listina turnaje (1-50/64)
  Náhled Tisk Nahoru
Rebel Cup jednotlivci (bez ČP)

23.11.2019 | Žďár nad Sázavou - Dům kultury | Jednotlivci smíšení | Rozhodčí: Vylíčil Ondřej | Hráčů: 64 | Žebříčků: 0

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
1. Poživil František CZE000168 A DC ŽÍLA CHODOV
2. Trobl Martin CZE048832 A DC Máchalové Kladno
3. Šildberger Michal CZE040063 A ŠK Maséři Hradec Králové
4. Záruba David CZE038712 A (Ložisková mafie Pšov)
5. Kučera Lukáš CZE020258 A Arnošt Hranice
5. Šmrha Jan CZE000448 A ŠK OKO Plzeň
7. Mička Tomáš CZE019336 A Darts La Putica Prostějov
7. Stříbný Tomáš CZE015496 A Supi Dolní Benešov
9. Bártl David CZE001696 A Tajfun Darts Havlíčkův Brod
9. Handl Radovan CZE053799 B Ostré hroty Svémyslice
9. Kuchta Vladimír CZE001510 A Trosky Litomyšl
9. Zárybnický Michal CZE028829 A Pumáci Jablonec n/N.
13. Bašný David CZE016236 A DC Mustang Bar
13. Křapka Marek CZE058757 B ŠK Nola Vilémov
13. Pecina Petr CZE018982 A Trosky Litomyšl
13. Šarak Daniel CZE038602 B Korunky Kolín
17. Chaloupka Radek CZE064380 C DC Country club Praha
17. Doubek Petr CZE021969 B ŠK Nola Vilémov
17. Houdek Pavel CZE057581 C (Ne) Chyba team Nová Včelnice
17. Kindl Martin CZE052511 B Magistři Duo Most
17. Malíšek Jiří CZE027350 A Jedlička Prostějov
17. Skopalík Zbyněk CZE004213 A Kaspec Libina
17. Steidl František CZE053355 A DC ŽÍLA CHODOV
17. Svoboda Libor CZE026803 B Black Angels Trutnov
25. Bačík Radek CZE062042 A Pomatenci Hranice
25. Benda Lukáš CZE026430 A Ježkovy Voči Větrný Jeníkov
25. Dostál Petr CZE052889 A Trosky Litomyšl
25. Dvořáček Jan CZE021684 A DC Prima Česká Skalice
25. Kiss Petr CZE056293 A DC ŽÍLA CHODOV
25. Schejbal Martin CZE052815 A Pizzerie Olis Olomouc
25. Šarközi Jakub CZE060355 A Zběsile a rychle Vyškov
25. Vacek Václav CZE005070 A Ježkovy Voči Větrný Jeníkov
33. Augustýn Jiří CZE041554 D Desperados Brno
33. Bačík Martin CZE062321 A Pomatenci Hranice
33. Balog Martin CZE060189 D Řízci z Výškovic
33. Chromec Jakub CZE031305 A Klenot Moravy Lipník nad Bečvou
33. Číha Petr CZE001587 A Ježkovy Voči Větrný Jeníkov
33. Dlouhá Barbora CZE060521 C
33. Dostálek Stanislav CZE008327 A Zákeřňáci DC Praha
33. Hořín Marek CZE032946 A Pomatenci Hranice
33. Klemera Petr CZE031296 A DC ŽÍLA CHODOV
33. Král Jaroslav CZE001507 B DC Skeleton Pelhřimov
33. Krejčí Jan CZE046641 C ŠK Bořeň Bílina
33. Procházka Jaroslav CZE000025 B Zelená Laguna DC Stránčice
33. Řehák Jiří CZE045277 A Arnošt Hranice
33. Ruiner Martin CZE049937 D DC Easy Game B
33. Strašil Pavel CZE015487 A Darts Club Přibyslav
33. Šafránek Martin CZE045511 A Korunky Kolín
49. Balog Igor CZE058435 B Řízci z Výškovic
49. Biernat Josef CZE019484 A DC ŽÍLA CHODOV
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2020 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2020 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2020 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 28.2.2020 09:01

Vytištěno z http://www.sipky.org © 2005-2020 Unie šipkových organizací dne 28.2.2020 09:51:59