Výsledková listina turnaje
UŠO > Výsledková listina turnaje (1-50/64)
 NáhledTiskNahoru
Rebel Cup jednotlivci (bez ČP)

23.11.2019| Žďár nad Sázavou - Dům kultury| Jednotlivci smíšení| Rozhodčí: Vylíčil Ondřej| Hráčů: 64| Žebříčků: 0

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
1.Poživil František CZE000168ADC Žíla Chodov
2.Trobl Martin CZE048832ARozdělovský Péčko Kladno
3.Šildberger Michal CZE040063AŠK Maséři Hradec Králové
4.Záruba David CZE038712A(Ložisková mafie Pšov)
5.Kučera Lukáš CZE020258AArnošt Hranice
5.Šmrha Jan CZE000448AŠK OKO Plzeň
7.Mička Tomáš CZE019336ADarts La Putica Prostějov
7.Stříbný Tomáš CZE015496ASupi Dolní Benešov
9.Bártl David CZE001696ATajfun Darts Havlíčkův Brod
9.Handl Radovan CZE053799BOstré hroty Svémyslice
9.Kuchta Vladimír CZE001510ATrosky Litomyšl
9.Zárybnický Michal CZE028829APumáci Jablonec n/N.
13.Bašný David CZE016236ADC Mustang Bar
13.Křapka Marek CZE058757BŠK Nola Vilémov
13.Pecina Petr CZE018982ATrosky Litomyšl
13.Šarak Daniel CZE038602BKorunky Kolín
17.Chaloupka Radek CZE064380CDC Riviéra Říčany
17.Doubek Petr CZE021969BŠK Nola Vilémov
17.Houdek Pavel CZE057581C(Ne) Chyba team Nová Včelnice
17.Kindl Martin CZE052511BMostecký Most
17.Malíšek Jiří CZE027350AJedlička Prostějov
17.Skopalík Zbyněk CZE004213AKaspec Libina
17.Steidl František CZE053355ADC Žíla Chodov
17.Svoboda Libor CZE026803BTrutnov
25.Bačík Radek CZE062042APomatenci Hranice
25.Benda Lukáš CZE026430AJežkovy Voči Větrný Jeníkov
25.Dostál Petr CZE052889ATrosky Litomyšl
25.Dvořáček Jan CZE021684ADC Prima Česká Skalice
25.Kiss Petr CZE056293ADC Žíla Chodov
25.Schejbal Martin CZE052815ATitans Praha
25.Šarközi Jakub CZE060355AŠK Vyškov
25.Vacek Václav CZE005070AJežkovy Voči Větrný Jeníkov
33.Augustýn Jiří CZE041554DDesperados Brno
33.Bačík Martin CZE062321APomatenci Hranice
33.Balog Martin CZE060189DŘízci z Výškovic
33.Chromec Jakub CZE031305APanteři Hranice
33.Číha Petr CZE001587AJežkovy Voči Větrný Jeníkov
33.Dlouhá Barbora CZE060521C
33.Dostálek Stanislav CZE008327AZákeřňáci DC Praha
33.Hořín Marek CZE032946APomatenci Hranice
33.Klemera Petr CZE031296ANikola Kraslice
33.Král Jaroslav CZE001507BDC Skeleton Pelhřimov
33.Krejčí Jan CZE046641CBořeň Bílina
33.Procházka Jaroslav CZE000025BZelená Laguna DC Stránčice
33.Řehák Jiří CZE045277AArnošt Hranice
33.Ruiner Martin CZE049937DDC Šumáci Kolečko
33.Strašil Pavel CZE015487ADarts Club Přibyslav
33.Šafránek Martin CZE045511AKorunky Kolín
49.Balog Igor CZE058435BŘízci z Výškovic
49.Biernat Josef CZE019484AJP Čechie Dalovice
 NáhledTiskNahoru

© 2005-2020 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2020 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2020 | Poslední synchronizace: 23.10.2020 02:00
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement

Vytištěno z © 2005-2020 Unie šipkových organizací dne 23.10.2020 02:02:21
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement