Výsledková listina turnaje
UŠO > Výsledková listina turnaje (1-50/70)
 NáhledTiskNahoru
Nominační RGP ženy

23.11.2019| Žďár nad Sázavou - Dům kultury| Jednotlivci ženy| Rozhodčí: Vylíčil Ondřej| Hráček: 70| Žebříčků: 8

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
1.Benešová Marika CZE006162ASport Bar Atláč Přerov
2.Liptáková Lenka CZE000887AHamerské kladivo
3.Davidová Hana CZE001853ABlack Death Jindřichův Hradec
3.Sedláčková Jana CZE047936ADC Bejvávalo U Kolečka
5.Bartošová Monika CZE035130ADo roka a do dne J.Hradec
5.Prokopcová Martina CZE046509DHaFani Trutnov
5.Tvrdíková Miroslava CZE000727ADC Smrkáči Břežany
5.Vráblová Gabriela CZE025797AA jaj Huslenky
9.Handlová Klára CZE053800AOstré hroty Svémyslice
9.Košťálová Eva CZE000210AFekobe Pilníkov
9.Kuběnová Marcela CZE029709ABig Crash Velká Kraš
9.Mašková Magdaléna CZE046153AÚletáři Hradec Králové
9.Nová Tereza CZE000770ABRILLIANT DARTS Praha
9.Rosíková Alena CZE031703CHorny Darts Lipník
9.Šmudlová Romana CZE014036AHamerské kladivo
9.Špringerová Zuzana CZE039648Kolín II
17.Baťhová Helena CZE000524Jirkov
17.Chládková Lucie CZE047073CKlub 44 Liberec
17.Chudárková Zdeňka CZE003195BTsunami Vsetín
17.Cihelková Martina CZE024118AZelená Laguna DC Stránčice
17.Čílová Helena CZE055338Chroustov
17.Dlouhá Barbora CZE060521C
17.Dvorská Klára CZE039296CDC Žíla Chodov
17.Frühaufová Marcela CZE039792ADragon Darts Jihlava
17.Hanušová Jitka CZE020926DKobra Bar Praha
17.Kosařová Pavlína CZE024451Trutnov
17.Ledvinová Jiřina CZE025806APrůšvih Karlovy Vary
17.Mairichová Barbora CZE041094ABořeň Bílina
17.Pachtová Adéla CZE055615AU Huberta Hradec Králové
17.Pelíšková Tereza CZE051191ADC Vandals Blansko B
17.Šildbergerová Kateřina CZE059131ASeverní vítr Hradec Králové
17.Waldhauserová Naděžda CZE045383CHrušky Litvínov
33.Bedrníčková Gabriela CZE046681AJežkovy Voči Větrný Jeníkov
33.Bláhová Tereza CZE061576DŠK Posterguys OKO Plzeň
33.Formanová Denisa CZE056395DVelký Třebešov
33.Formanová Monika CZE056394AŠK Medvědi Velký Třebešov
33.Hálová Kateřina CZE020007AČertovi švagři Hradec Králové
33.Hergetová Monika CZE031649AI am 180 Praha
33.Hrubá Kateřina CZE000063BNo Men Prostějov
33.Jirků Elen CZE044613BŠK Medvědi Velký Třebešov
33.Křepelková Simona CZE048773Super Ženy České Budějovice
33.Kuchtová Renata CZE005743AZa Vodou Litomyšl
33.Kulíšková Jana CZE028512ARangers Vsetín
33.Kunčar Klára CZE061224BCerberos Netín
33.Kvasničková Marcela CZE059986CŠK Gladiátoři Stříbro
33.Matušíková Jana CZE047989DKobra Bar Praha
33.Melicharová Nela CZE057628Velký Třebešov
33.Mičková Monika CZE022874BNo Men Prostějov
33.Nasková Dagmar CZE000326AKlub 44 Liberec
33.Nečasová Kristýna CZE039263DDC Šumáci Kolečko
 NáhledTiskNahoru

© 2005-2020 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2020 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2020 | Poslední synchronizace: 20.10.2020 10:18
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement

Vytištěno z © 2005-2020 Unie šipkových organizací dne 20.10.2020 13:44:48
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement