Výsledková listina turnaje
UŠO > Výsledková listina turnaje (1-50/70)
 NáhledTiskNahoru
Nominační RGP ženy

23.11.2019| Žďár nad Sázavou - Dům kultury| Jednotlivci ženy| Rozhodčí: Vylíčil Ondřej| Hráček: 70| Žebříčků: 6

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
1.Benešová Marika CZE006162ASport Bar Atláč Přerov
2.Liptáková Lenka CZE000887ASlezští rytíři Karviná
3.Davidová Hana CZE001853BPlechová Pacov
3.Sedláčková Jana CZE047936Brno
5.Bartošová Monika CZE035130CDo roka a do dne J.Hradec
5.Prokopcová Martina CZE046509CHaFani Trutnov
5.Tvrdíková Miroslava CZE000727AKlub Ajeto z.s. Praha
5.Vráblová Gabriela CZE025797BKlub Karolinka
9.Handlová Klára CZE053800A
9.Košťálová Eva CZE000210Pilníkov
9.Kuběnová Marcela CZE029709ABig Crash Velká Kraš
9.Mašková Magdaléna CZE046153AÚletáři Hradec Králové
9.Nová Tereza CZE000770ABrilliant Darts Praha
9.Rosíková Alena CZE031703BProdarts club Lipník nad Bečvou
9.Šmudlová Romana CZE014036AHamerské kladivo
9.Špringerová Zuzana CZE039648Kolín II
17.Baťhová Helena CZE000524Jirkov
17.Bauerová Jiřina CZE025806Racek B52 Karlovy Vary
17.Chládková Lucie CZE047073AKlub 44 Liberec
17.Chudárková Zdeňka CZE003195Tsunami Incinity Vsetín
17.Cihelková Martina CZE024118ASedmá rota Praha
17.Čílová Helena CZE055338Ad´Arts Obědovice
17.Dlouhá Barbora CZE060521
17.Dvorská Klára CZE039296ADC Žíla Chodov
17.Hanušová Jitka CZE020926DLitvajs Praha
17.Kosařová Pavlína CZE024451Trutnov
17.Mairichová Barbora CZE041094ATorzo Bílina
17.Medová Marcela CZE039792AJežkovy Voči Větrný Jeníkov
17.Pachtová Adéla CZE055615Hradec Králové
17.Pelíšková Tereza CZE051191ADC Vandals Blansko
17.Šildbergerová Kateřina CZE059131AŠK Bubo Hradec Králové
17.Waldhauserová Naděžda CZE045383AHrušky Litvínov
33.Bedrníčková Gabriela CZE046681Havlíčkův Brod
33.Bláhová Tereza CZE061576DŠK Posterguys OKO Plzeň
33.Formanová Monika CZE056394AŠK Medvědi Velký Třebešov
33.Hálová Kateřina CZE020007Jirkov
33.Hergetová Monika CZE031649Praha 4
33.Hrubá Kateřina CZE000063BNo Men Prostějov
33.Jirků Elen CZE044613BŠK Medvědi Velký Třebešov
33.Křepelková Simona CZE048773BDříteň
33.Kuchtová Renata CZE005743BZa Vodou Litomyšl
33.Kulíšková Jana CZE028512AOutsiders Vsetín
33.Kunčar Klára CZE061224ACerberos Netín
33.Kvasničková Marcela CZE059986DŠK Gladiátoři Stříbro
33.Matušíková Jana CZE047989DLitvajs Praha
33.Melicharová Nela CZE057628BŠK Medvědi Velký Třebešov
33.Mičková Monika CZE022874BNo Men Prostějov
33.Nasková Dagmar CZE000326AVidláci Minkovice
33.Nečasová Kristýna CZE039263CDC Vandals Blansko
33.Nesnídalová Michaela CZE042112CDC Štěstí Brno
 NáhledTiskNahoru

© 2005-2024 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2024 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2024 | Poslední synchronizace: 24.6.2024 13:48
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement

Vytištěno z © 2005-2024 Unie šipkových organizací dne 24.6.2024 15:24:32
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement