Výsledková listina turnaje
UŠO > Výsledková listina turnaje (1-50/70)
  Náhled Tisk Nahoru
Nominační RGP ženy

23.11.2019 | Žďár nad Sázavou - Dům kultury | Jednotlivci ženy | Rozhodčí: Vylíčil Ondřej | Hráček: 70 | Žebříčků: 7

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
1. Benešová Marika CZE006162 A Sport Bar Atláč Přerov
2. Liptáková Lenka CZE000887 A Hamerské kladivo
3. Davidová Hana CZE001853 A Black Death Jindřichův Hradec
3. Sedláčková Jana CZE047936 A DC Bejvávalo U Kolečka
5. Bartošová Monika CZE035130 A Do roka a do dne J.Hradec
5. Prokopcová Martina CZE046509 D Prosečné
5. Tvrdíková Miroslava CZE000727 A DC Smrkáči Břežany
5. Vráblová Gabriela CZE025797 A A jaj Huslenky
9. Handlová Klára CZE053800 A Ostré hroty Svémyslice
9. Košťálová Eva CZE000210 A Fekobe Pilníkov
9. Kuběnová Marcela CZE029709 A Big Crash Velká Kraš
9. Mašková Magdaléna CZE046153 A Úletáři Hradec Králové
9. Nová Tereza CZE000770 A BRILLIANT DARTS Praha
9. Rosíková Alena CZE031703 C Horny Darts Lipník
9. Šmudlová Romana CZE014036 A Hamerské kladivo
9. Špringerová Zuzana CZE039648 DC Kecky Praha
17. Baťhová Helena CZE000524 Jirkov
17. Chládková Lucie CZE047073 C Klub 44 Liberec
17. Chudárková Zdeňka CZE003195 B Tsunami Vsetín
17. Cihelková Martina CZE024118 A Zelená Laguna DC Stránčice
17. Čílová Helena CZE055338 Chroustov
17. Dlouhá Barbora CZE060521 C
17. Dvorská Klára CZE039296 C DC ŽÍLA CHODOV
17. Frühaufová Marcela CZE039792 A Dragon Darts Jihlava
17. Hanušová Jitka CZE020926 D Kobra Bar Praha
17. Kosařová Pavlína CZE024451 Trutnov
17. Ledvinová Jiřina CZE025806 A Průšvih Karlovy Vary
17. Mairichová Barbora CZE041094 A ŠK Bořeň Bílina
17. Pachtová Adéla CZE055615 A U Huberta Hradec Králové
17. Pelíšková Tereza CZE051191 A DC Vandals Blansko
17. Šildbergerová Kateřina CZE059131 A Severní vítr Hradec Králové
17. Waldhauserová Naděžda CZE045383 C Šutráci Oldřichov
33. Bedrníčková Gabriela CZE046681 A Ježkovy Voči Větrný Jeníkov
33. Bláhová Tereza CZE061576 D ŠK OKO Plzeň
33. Buchtová Klára CZE061224 B Cerberos Velké Meziříčí
33. Formanová Denisa CZE056395 D Velký Třebešov
33. Formanová Monika CZE056394 A ŠK Medvědi Velký Třebešov
33. Hálová Kateřina CZE020007 A Čertovi švagři Hradec Králové
33. Hergetová Monika CZE031649 A Proti proudu Praha
33. Hrubá Kateřina CZE000063 B No Men Prostějov
33. Jirků Elen CZE044613 B ŠK Medvědi Velký Třebešov
33. Křepelková Simona CZE048773 Olympia Tábor
33. Kuchtová Renata CZE005743 A Za Vodou Litomyšl
33. Kulíšková Jana CZE028512 A Rangers Vsetín
33. Kvasničková Marcela CZE059986 C ŠK Gladiátoři Stříbro
33. Matušíková Jana CZE047989 D Kobra Bar Praha
33. Melicharová Nela CZE057628 Velký Třebešov
33. Mičková Monika CZE022874 B No Men Prostějov
33. Nasková Dagmar CZE000326 A Klub 44 Liberec
33. Nečasová Kristýna CZE039263 D DC Easy Game B
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2020 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2020 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2020 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 25.2.2020 13:16

Vytištěno z http://www.sipky.org © 2005-2020 Unie šipkových organizací dne 25.2.2020 13:21:22