Výsledková listina turnaje
UŠO > Výsledková listina turnaje (1-50/180)
  Náhled Tisk Nahoru
Nominační RGP muži

23.11.2019 | Žďár nad Sázavou - Dům kultury | Jednotlivci muži | Rozhodčí: Vylíčil Ondřej | Hráčů: 180 | Žebříčků: 7

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
1. Brejcha Jiří CZE000268 A Scorpions Plzeň
2. Poklop Karel CZE021006 A Sgt. Pepik's Band Praha
3. Chladil Vlastislav CZE000074 A DC Mustang Bar
3. Puharič Petr CZE043225 A Proti proudu Praha
5. Dubělčík Lukáš CZE026414 A Supi Dolní Benešov
5. Kantner Josef CZE003449 A DC Bunda Starý Klíčov
5. Křepelka Čestmír CZE000621 A Olympia Tábor
5. Ulrich Michal CZE045078 A DC Prima Česká Skalice
9. Andráško Milan CZE032103 A DC ŽÍLA CHODOV
9. Effenberger Pavel CZE028207 A DC frogs Žabčice
9. Maňák Filip CZE039529 A DC Mustang Bar
9. Pátek Jaroslav CZE000158 B BraStr Kohoutovice
9. Pokorný Michal CZE000501 A DC frogs Žabčice
9. Schejbal Martin CZE052815 A Pizzerie Olis Olomouc
9. Spálenský Josef CZE007623 A ŠK Maséři Hradec Králové
9. Surma Stanislav CZE001546 A Leninovci Havířov
17. Bašný David CZE016236 A DC Mustang Bar
17. Běťák Ondřej CZE021597 A Outsiders Vsetín
17. Čavajda Dominik CZE043803 A U Ajšíra Studnice
17. Doležal Michal CZE001016 A ŠK Maséři Hradec Králové
17. Hořín Marek CZE032946 A Pomatenci Hranice
17. Hruša Jaromír CZE003619 A Trefa "21" Chrudim
17. Malíšek Jiří CZE027350 A Jedlička Prostějov
17. Novák Ivan CZE025179 A DC Falcon Praha
17. Procházka Jaroslav CZE000025 B Zelená Laguna DC Stránčice
17. Skopalík Zbyněk CZE004213 A Kaspec Libina
17. Souček Petr CZE010229 A Stará Sparta Loučovice
17. Šafránek Martin CZE045511 A Korunky Kolín
17. Šmejc Miroslav CZE002866 A Kanec Most
17. Trobl Martin CZE048832 A DC Máchalové Kladno
17. Vosika Radek CZE050285 B Torres Team Rožmitál
17. Záruba David CZE038712 A (Ložisková mafie Pšov)
33. Badín Jaroslav CZE000008 A DC Bunda Starý Klíčov
33. Bártl David CZE001696 A Tajfun Darts Havlíčkův Brod
33. Bordáč Jan CZE000329 B Torres Team Rožmitál
33. Číha Petr CZE001587 A Ježkovy Voči Větrný Jeníkov
33. Doležal Jan CZE062907 A Cerberos Velké Meziříčí
33. Doubek Petr CZE021969 B ŠK Nola Vilémov
33. Frei Pavel CZE053845 A Proti proudu Praha
33. Fridrich Vladan CZE015650 A Fofr Team Duchcov
33. Hájek Zdeněk CZE000284 A Profi Tytan Písty
33. Handl Radovan CZE053799 B Ostré hroty Svémyslice
33. Holík Jiří CZE001293 A TJ Sparta Úpice
33. Kiss Petr CZE056293 A DC ŽÍLA CHODOV
33. Kobr Petr CZE049646 B ŠK Nola Vilémov
33. Král Jaroslav CZE001507 B DC Skeleton Pelhřimov
33. Kučera Lukáš CZE020258 A Arnošt Hranice
33. Markovský Daniel CZE050165 A Machine Šumperk
33. Matějíčný Radek CZE009463 A Trosky Litomyšl
33. Mička Tomáš CZE019336 A Darts La Putica Prostějov
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2020 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2020 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2020 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 25.2.2020 12:16

Vytištěno z http://www.sipky.org © 2005-2020 Unie šipkových organizací dne 25.2.2020 12:40:02