Výsledková listina turnaje
UŠO > Výsledková listina turnaje (1-33/33)
  Náhled Tisk Nahoru
Rebel Cup dvojice mixy (bez ČP)

22.11.2019 | Žďár nad Sázavou - Dům kultury | Dvojice mixy | Rozhodčí: Vylíčil Ondřej | Dvojic: 33 | Žebříčků: 0

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
1. Coufalová Kateřina CZE000136 ŠK AJETO Praha
Hoffmann Martin CZE000022 A Sgt. Pepik's Band Praha
2. Benešová Marika CZE006162 A Sport Bar Atláč Přerov
Fridrich Vladan CZE015650 A Fofr Duchcov
3. Buchtová Klára CZE061224 B Cerberos Netín
Vondrák Miroslav CZE056477 A Happy Darts Velké Meziříčí
4. Pokorná Bronislava CZE056495 B ŠK OKO Plzeň
Šmrha Jan CZE000448 A ŠK OKO Plzeň
5. Baťhová Helena CZE000524 Jirkov
Lacina Zdeněk CZE000798 A Fofr Duchcov
5. Mašková Magdaléna CZE046153 A Úletáři Hradec Králové
Pašta Petr CZE000041 A ŠK Maséři Hradec Králové
7. Jirků Elen CZE044613 B ŠK Medvědi Velký Třebešov
Drtil Pavel CZE000003 A (Čerti na Ještědu)
7. Šmudlová Romana CZE014036 A Hamerské kladivo
Vémola Dominik CZE048666 A Hamerské kladivo
9. Handlová Klára CZE053800 A Ostré hroty Svémyslice
Handl Radovan CZE053799 B Ostré hroty Svémyslice
9. Melicharová Nela CZE057628 Velký Třebešov
Ulrich Michal CZE045078 A DC Prima Česká Skalice
9. Melicharová Nicol CZE056427 Velký Třebešov
Benecký Roman CZE036936 A 40+ Trutnov
9. Michalková Ilona CZE001855 C ŠK Střelky Veltruby
Šafránek Martin CZE045511 A Korunky Kolín
13. Dlouhá Barbora CZE060521 C
Puharič Petr CZE043225 A Sgt. Pepik's Band Praha
13. Mičková Monika CZE022874 B No Men Prostějov
Mička Tomáš CZE019336 A Darts La Putica Prostějov
13. Nová Tereza CZE000770 A BRILLIANT DARTS Praha
Dostálek Stanislav CZE008327 A Zákeřňáci DC Praha
13. Řeháková Renata CZE053323 C Pomatenci Hranice
Řehák Jiří CZE045277 A Arnošt Hranice
17. Kosařová Pavlína CZE024451 Trutnov
Melichar Jan CZE038837 A TJ Sparta Úpice
17. Košťálová Eva CZE000210 A Fekobe Pilníkov
Kuric Robert CZE000016 A 40+ Trutnov
17. Malíšková Veronika CZE028897 B No Men Prostějov
Povolný Karel CZE000663 A 40+ Trutnov
17. Šustáčková Veronika CZE054254 D DC Štěstí Brno
Augustýn Jiří CZE041554 D Desperados Brno
17. Tůmová Petra CZE034926 B Pomatenci Hranice
Jakel Tomáš CZE026681 A Panteři Hranice
17. Uhříčková Lenka CZE000282 B Trutnov
Holík Jiří CZE001293 A TJ Sparta Úpice
17. Venclová Ludmila CZE000778 ŠK AJETO Praha
Malý Petr CZE009023 B DC Podlesáci Králův Dvůr
17. Waldhauserová Naděžda CZE045383 C Hrušky Litvínov
Krejčí Jan CZE046641 C Bořeň Bílina
25. Bolek Miluše CZE052325 B VSB Bolevec Plzeň
Bolek Marcin CZE056679 B VSB Bolevec Plzeň
25. Dvorská Klára CZE039296 C DC ŽÍLA CHODOV
Dvorský Bronislav CZE029180 A AC STAR-ARENA CHODOV
25. Frühaufová Marcela CZE039792 A Dragon Darts Jihlava
Číha Petr CZE001587 A Ježkovy Voči Větrný Jeníkov
25. Kvasničková Marcela CZE059986 C ŠK Gladiátoři Stříbro
Petrželka Miloš CZE054766 C ŠK Bělští klokani
25. Nasková Dagmar CZE000326 A Klub 44 Liberec
Zárybnický Michal CZE028829 A Pumáci Jablonec n/N.
25. Nesnídalová Michaela CZE042112 D DC Štěstí Brno
Nesnídal Petr CZE019744 D Letka Brno
25. Rosíková Alena CZE031703 C Horny Darts Lipník
Rosík Jan CZE031702 C Horny Darts Lipník
25. Vranková Julie CZE062101 C Horny Darts Lipník
Vavřík Ondřej CZE040930 A Pomatenci Hranice
33. Kolářová Jiřina CZE024578 D Kopeček Děčín
Kolář Libor CZE024498 D Kopeček Děčín
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2020 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2020 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2020 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 6.8.2020 17:46

Vytištěno z http://www.sipky.org © 2005-2020 Unie šipkových organizací dne 6.8.2020 18:18:53