Výsledková listina turnaje
UŠO > Výsledková listina turnaje (1-50/83)
  Náhled Tisk Nahoru
RGP zahřívák

22.11.2019 | Žďár nad Sázavou - Dům kultury | Jednotlivci smíšení | Rozhodčí: Vylíčil Ondřej | Hráčů: 83 | Žebříčků: 13

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
1. Křepelka Čestmír CZE000621 A Olympia Tábor
2. Záruba David CZE038712 A (Ložisková mafie Pšov)
3. Kučera Lukáš CZE020258 A Arnošt Hranice
4. Stříbný Tomáš CZE015496 A Supi Dolní Benešov
5. Humpula František CZE040919 A Gerlich Fulnek
5. Surma Stanislav CZE001546 A Leninovci Havířov
7. Buchlovský Marcel CZE016480 A DC Easy Game
7. Frei Pavel CZE053845 A Proti proudu Praha
9. Malíšek Jiří CZE027350 A Jedlička Prostějov
9. Puršl Radek CZE002916 B DC Smrkáči Břežany
9. Svět Jiří CZE029972 A ŠK Řenčováci Řevničov
9. Trobl Martin CZE048832 A DC Máchalové Kladno
13. Bačík Radek CZE062042 A Pomatenci Hranice
13. Duna Roman CZE049637 A Nikola Kraslice
13. Hamrozi Tomáš CZE023441 A ŠK OKO Plzeň
13. Strašil Pavel CZE015487 A Darts Club Přibyslav
17. Čábelka Jan CZE005285 A ŠK Těmice
17. Kneblík Ladislav CZE002531 Šumperk
17. Pitra Jan CZE056158 A Sgt. Pepik's Band Praha
17. Šarközi Jakub CZE060355 A Zběsile a rychle Vyškov
17. Urbánek Petr CZE035690 A Tazman Jr. Ostrava
17. Valenta Petr CZE006691 A Fofr Team Duchcov
17. Vlasák Jan CZE047605 D U Huberta Hradec Králové
17. Zdráhal Jan CZE057195 A Krnov
25. Balog Martin CZE060189 D Řízci z Výškovic
25. Eisner Josef CZE047034 A Darts Club Přibyslav
25. Jandík Vladimír CZE057511 B ŠK OKO Plzeň
25. Kuboš Petr CZE060733 B Řízci z Výškovic
25. Kunčar Leopold CZE002085 B Cerberos Velké Meziříčí
25. Motáň Miroslav CZE031978 C Švejci České Budějovice
25. Šarak Daniel CZE038602 B Korunky Kolín
25. Trnka Jiří CZE032649 A AC STAR-ARENA CHODOV
33. Bačík Martin CZE062321 A Pomatenci Hranice
33. Balej Josef CZE038406 A Stefanplus Brno
33. Balog Igor CZE058435 B Řízci z Výškovic
33. Bocko Petr CZE023664 A DC Brooklyn Havířov
33. Bordáč Jan CZE000329 B Torres Team Rožmitál
33. Dvořáček Jan CZE021684 A DC Prima Česká Skalice
33. Kučera Petr CZE019888 B Řízci z Výškovic
33. Močuba Jiří CZE062045 A Darts Club Přibyslav
33. Novák Ivan CZE025179 A DC Falcon Praha
33. Pravda Lukáš CZE059677 C Švejci České Budějovice
33. Přibyl Pavel CZE045427 A DC Easy Game
33. Ruiner Martin CZE049937 D DC Easy Game B
33. Šmudla Roman CZE001041 B Hamerské kladivo
33. Tomek Radim CZE048527 A Gerlich Fulnek
33. Ungermann Petr CZE016194 A ŠK Těmice
33. Vondra Aleš CZE063135 A TJ Dušejov 2000
49. Bojda Rudolf CZE057812 C Slezští rytíři Karviná
49. Chromec Jakub CZE031305 A Klenot Moravy Lipník nad Bečvou
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2020 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2020 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2020 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 4.7.2020 02:02

Vytištěno z http://www.sipky.org © 2005-2020 Unie šipkových organizací dne 4.7.2020 02:02:40