Výsledková listina turnaje
UŠO > Výsledková listina turnaje (1-50/83)
 NáhledTiskNahoru
RGP zahřívák

22.11.2019| Žďár nad Sázavou - Dům kultury| Jednotlivci smíšení| Rozhodčí: Vylíčil Ondřej| Hráčů: 83| Žebříčků: 13

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
1.Křepelka Čestmír CZE000621AOlympia Tábor
2.Záruba David CZE038712A(Ložisková mafie Pšov)
3.Kučera Lukáš CZE020258AArnošt Hranice
4.Stříbný Tomáš CZE015496ASupi Dolní Benešov
5.Humpula František CZE040919AGerlich Fulnek
5.Surma Stanislav CZE001546ALeninovci Havířov
7.Buchlovský Marcel CZE016480ADC HORNETS Adamov
7.Frei Pavel CZE053845AProti proudu Praha
9.Malíšek Jiří CZE027350AJedlička Prostějov
9.Puršl Radek CZE002916BDC Smrkáči Břežany
9.Svět Jiří CZE029972AŠK Řenčováci Řevničov
9.Trobl Martin CZE048832ARozdělovský Péčko Kladno
13.Bačík Radek CZE062042APomatenci Hranice
13.Duna Roman CZE049637ANikola Kraslice
13.Hamrozi Tomáš CZE023441AŠK OKO Plzeň
13.Strašil Pavel CZE015487ADarts Club Přibyslav
17.Čábelka Jan CZE005285AŠK Těmice
17.Kneblík Ladislav CZE002531Šumperk
17.Pitra Jan CZE056158ASgt. Pepik's Band Praha
17.Šarközi Jakub CZE060355AŠK Vyškov
17.Urbánek Petr CZE035690ATazman Jr. Ostrava
17.Valenta Petr CZE006691AFofr Duchcov
17.Vlasák Jan CZE047605DVikingové Zaloňov
17.Zdráhal Jan CZE057195AKrnov
25.Balog Martin CZE060189DŘízci z Výškovic
25.Eisner Josef CZE047034ADarts Club Přibyslav
25.Jandík Vladimír CZE057511BŠK Posterguys OKO Plzeň
25.Kuboš Petr CZE060733BŘízci z Výškovic
25.Kunčar Leopold CZE002085BCerberos Netín
25.Motáň Miroslav CZE031978CŠvejci České Budějovice
25.Šarak Daniel CZE038602BKorunky Kolín
25.Trnka Jiří CZE032649AAC Star-Arena Chodov
33.Bačík Martin CZE062321APomatenci Hranice
33.Balej Josef CZE038406AStefanplus Brno
33.Balog Igor CZE058435BŘízci z Výškovic
33.Bocko Petr CZE023664ADC Brooklyn Havířov
33.Bordáč Jan CZE000329BDC Rožmitál na Šumavě
33.Dvořáček Jan CZE021684ADC Prima Česká Skalice
33.Kučera Petr CZE019888BŘízci z Výškovic
33.Močuba Jiří CZE062045ADarts Club Přibyslav
33.Novák Ivan CZE025179ADC Falcon Praha
33.Pravda Lukáš CZE059677CŠvejci České Budějovice
33.Přibyl Pavel CZE045427ADC Double Tops Omega
33.Ruiner Martin CZE049937DDC Šumáci Kolečko
33.Šmudla Roman CZE001041BHamerské kladivo
33.Tomek Radim CZE048527AGerlich Fulnek
33.Ungermann Petr CZE016194AŠK Těmice
33.Vondra Aleš CZE063135ATJ Dušejov 2000
49.Bojda Rudolf CZE057812CSlezští rytíři Karviná
49.Chromec Jakub CZE031305APanteři Hranice
 NáhledTiskNahoru

© 2005-2020 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2020 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2020 | Poslední synchronizace: 23.10.2020 02:24
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement

Vytištěno z © 2005-2020 Unie šipkových organizací dne 23.10.2020 02:26:04
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement