Výsledková listina turnaje
UŠO > Výsledková listina turnaje (1-50/79)
  Náhled Tisk Nahoru
RGP dvojice mixy

22.11.2019 | Žďár nad Sázavou - Dům kultury | Dvojice mixy | Rozhodčí: Vylíčil Ondřej | Dvojic: 79 | Žebříčků: 7

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
1. Gregůrková Alena CZE000011 A ŠK Republika Úpice
Dlab Josef CZE000097 A (Čerti na Ještědu)
2. Křístková Denisa CZE052833 A Řízci z Výškovic
Dubělčík Lukáš CZE026414 A Supi Dolní Benešov
3. Jakoubková Ivana CZE043108 A Black Death Jindřichův Hradec
Kraus Jan CZE006700 A Sněženka a Machři Hořice
3. Sedláčková Jana CZE047936 A DC Bejvávalo U Kolečka
Bašný David CZE016236 A DC Mustang Bar
5. Bartošová Monika CZE035130 A Do roka a do dne J.Hradec
Horák Jan CZE023812 A Olympia Tábor
5. Havlíková Andrea CZE053465 B Sea Bowling Medáci Karlovy Vary
Grillo Milan CZE019534 A AC STAR-ARENA CHODOV
5. Pelíšková Tereza CZE051191 A DC Vandals Blansko
Písek David CZE046265 A DC Mustang Bar
5. Šebková Petra CZE000073 A DC Máchalové Kladno
Poklop Karel CZE021006 A Sgt. Pepik's Band Praha
9. Cihelková Martina CZE024118 A Zelená Laguna DC Stránčice
Mikeš Jan CZE051377 B Zelená Laguna DC Stránčice
9. Hálová Kateřina CZE020007 A Čertovi švagři Hradec Králové
Doležal Michal CZE001016 A ŠK Maséři Hradec Králové
9. Horská Lenka CZE015519 A DC ALEX SOKOLOV
Chladil Vlastislav CZE000074 A DC Mustang Bar
9. Knapová Lada CZE028317 A DEXTEROUS Krásný Les
Popelka Martin CZE000373 A DEXTEROUS Krásný Les
9. Liptáková Lenka CZE000887 A Hamerské kladivo
Kašpar Jakub CZE008157 A Kaspec Libina
9. Rödlová Žaneta CZE002947 A Kanec Most
Davídek Antonín CZE020062 A 40+ Trutnov
9. Strunzová Jitka CZE046181 A Torzo Bílina
Šmejc Miroslav CZE002866 A Kanec Most
9. Tůmová Petra 1985 CZE047361 B Magistři Duo Most
Trousil Marek CZE042579 A Kanec Most
17. Chládková Lucie CZE047073 C Klub 44 Liberec
Malý Petr 1981 CZE001633 A DEXTEROUS Krásný Les
17. Chudárková Zdeňka CZE003195 B Tsunami Vsetín
Viktorin Josef CZE017226 A Machine Šumperk
17. Čílová Helena CZE055338 Chroustov
Hendrych Daniel CZE042296 A Dangerous Rebels Jičín
17. Kosařová Pavlína CZE024451 Trutnov
Melichar Jan CZE038837 A TJ Sparta Úpice
17. Kuběnová Marcela CZE029709 A Big Crash Velká Kraš
Sedlák Vítězslav CZE037330 A DC Mustang Bar
17. Mairichová Barbora CZE041094 A ŠK Bořeň Bílina
Hájek Zdeněk CZE000284 A Profi Tytan Písty
17. Melicharová Nela CZE057628 Velký Třebešov
Ulrich Michal CZE045078 A DC Prima Česká Skalice
17. Michalková Ilona CZE001855 C ŠK Střelky Veltruby
Šafránek Martin CZE045511 A Korunky Kolín
17. Skoumalová Jaroslava CZE052805 Mladá Boleslav
Záruba Daniel CZE000007 A Ložisková mafie Pšov
17. Sobotková Eva CZE035591 B Pohodáři z Knihovny Olomouc
Tomík Marek CZE060482 B Helios Olomouc
17. Šikolová Šárka CZE055144 A Gripeni Liberec
Pecina Vojtěch CZE051824 A Lucky Panthers Liberec
17. Špringerová Zuzana CZE039648 DC Kecky Praha
Moravec Jiří CZE008407 A Sgt. Pepik's Band Praha
17. Venclová Ludmila CZE000778 ŠK AJETO Praha
Malý Petr 1975 CZE009023 B DC Podlesáci Králův Dvůr
17. Vosiková Sandra CZE051478 B Do roka a do dne J.Hradec
Vosika Radek CZE050285 B Torres Team Rožmitál
17. Votavová Anna CZE054375 A (Jen Tak Libín)
Houdek Tomáš CZE058857 A Olympia Tábor
17. Vranková Julie CZE062101 C Horny Darts Lipník
Vavřík Ondřej CZE040930 A Pomatenci Hranice
33. Baťhová Helena CZE000524 Jirkov
Lacina Zdeněk CZE000798 A Fofr Team Duchcov
33. Benešová Marika CZE006162 A Sport Bar Atláč Přerov
Fridrich Vladan CZE015650 A Fofr Team Duchcov
33. Beutelová Lenka CZE019261 B Uničov
Markovský Daniel CZE050165 A Machine Šumperk
33. Bolek Miluše CZE052325 B VSB Bolevec Plzeň
Bolek Marcin CZE056679 B VSB Bolevec Plzeň
33. Bordáčová Kateřina CZE053209 Rožmberk nad Vltavou
Bordáč Jan CZE000329 B Torres Team Rožmitál
33. Buchtová Klára CZE061224 B Cerberos Velké Meziříčí
Vondrák Miroslav CZE056477 A Cerberos Velké Meziříčí
33. Coufalová Kateřina CZE000136 ŠK AJETO Praha
Hoffmann Martin CZE000022 A Sgt. Pepik's Band Praha
33. Dlouhá Barbora CZE060521 C
Puharič Petr CZE043225 A Proti proudu Praha
33. Formanová Monika CZE056394 A ŠK Medvědi Velký Třebešov
Melichar David CZE044617 B ŠK Medvědi Velký Třebešov
33. Frühaufová Marcela CZE039792 A Dragon Darts Jihlava
Číha Petr CZE001587 A Ježkovy Voči Větrný Jeníkov
33. Handlová Klára CZE053800 A Ostré hroty Svémyslice
Handl Radovan CZE053799 B Ostré hroty Svémyslice
33. Hergetová Monika CZE031649 A Proti proudu Praha
Frei Pavel CZE053845 A Proti proudu Praha
33. Jirků Elen CZE044613 B ŠK Medvědi Velký Třebešov
Drtil Pavel CZE000003 A (Čerti na Ještědu)
33. Košťálová Eva CZE000210 A Fekobe Pilníkov
Kuric Robert CZE000016 A 40+ Trutnov
33. Krejčí Markéta CZE049938 D DC Easy Game B
Ruiner Martin CZE049937 D DC Easy Game B
33. Křepelková Simona CZE048773 Olympia Tábor
Kindl Martin CZE052511 B Magistři Duo Most
33. Kulíšková Jana CZE028512 A Rangers Vsetín
Běťák Ondřej CZE021597 A Outsiders Vsetín
33. Malíšková Veronika CZE028897 B No Men Prostějov
Povolný Karel CZE000663 A 40+ Trutnov
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2020 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2020 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2020 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 25.2.2020 12:46

Vytištěno z http://www.sipky.org © 2005-2020 Unie šipkových organizací dne 25.2.2020 13:01:45