Výsledková listina turnaje
UŠO > Výsledková listina turnaje (1-50/51)
  Náhled Tisk Nahoru
RGP dvojice ženy - 1. kolo

21.2.2015 | Drnovice Kulturní dům | Dvojice ženy | Dvojic: 51 | Žebříčků: 4

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
1. Dvořáková Šárka CZE020882 A Jindřichův Hradec
Bělobrádková Hana CZE021115 A ŠK Maséři Hradec Králové
2. Roháčková Markéta CZE000088 A BraStr Kohoutovice
Vojtková Blanka CZE000027 A ŽL CATS Brno
3. Horská Lenka CZE015519 A DC ALEX SOKOLOV
Jurtíková Marcela CZE015147 B Kroměříž 1
3. Nová Tereza CZE000770 A BRILLIANT DARTS Praha
Letková Miroslava CZE000381 B Bažina 4077 Praha
5. Hlavatá Eliška CZE045772 B (Vichřice z Ještědu)
Strnádková Radka CZE044989 D (Vichřice z Ještědu)
5. Knapová Lada CZE028317 A DEXTEROUS Krásný Les
Bruská Iveta CZE002191 The Best Of Nové Město p/S.
5. Komorová Dagmar CZE000653 A Zippo team Štít
Sedláčková Karolína CZE000234 A Sokolíci Červený Kostelec
5. Rajmanová Marcela CZE032807 A ŠK Kyklop Praha
Barešová Lucie CZE030955 A Světlá nad Sázavou
9. Liptáková Lenka CZE000887 A Hamerské kladivo
Sukupová Jana CZE036070 A Kosako Konárovice
9. Mičková Monika CZE022874 B No Men Prostějov
Hrubá Kateřina CZE000063 B No Men Prostějov
9. Nagyová Katarína SVK000185 Povážská Bystrica
Kvasničková Petra WRD007999 Beluša
9. Nečasová Veronika CZE038755 C Grácie Brno
Němcová Kateřina CZE008674 C Vysoká u Jevíčka
9. Němečková Dagmar CZE000543 A Do roka a do dne J.Hradec
Baťhová Helena CZE000524 A Jirkov
9. Sobotková Eva CZE035591 A Pohodáři z Knihovny Olomouc
Ondová Andrea CZE035383 Vysoké Mýto
9. Šebková Petra CZE000073 A DC Máchalové Kladno
Venclová Ludmila CZE000778 ŠK AJETO Praha
9. Zatloukalová Ilona CZE025533 C Rytíři Ostrava
Macurová Veronika CZE035660 A HQ Caffe bar Restaurant Havířov
17. Antlová Jana CZE007213 C Brno
Roik Natalia CZE050972 B Grácie Brno
17. Březinová Nikola CZE029564 Humpolec
Balnohová Petra CZE027572 Humpolec
17. Chudá Martina CZE000056 C Grácie Brno
Mrňková Markéta CZE000111 B Olomoučtí orli
17. Danielková Lenka CZE039991 A Velký Třebešov
Chmelíková Hana CZE032935 Jaroměř
17. Díková Lenka CZE001567 C ŠC Iris Havířov
Doudová Šárka CZE004251 B Bašta Team Přerov
17. Jakoubková Ivana CZE043108 A Black Death Jindřichův Hradec
Bartošová Monika CZE035130 A Do roka a do dne J.Hradec
17. Kaňovská Jana CZE000107 Zlín
Císařová Jitka CZE002445 A Bystřice nad Pernštejnem
17. Nagelová Eva CZE041403 Řepiště
Michenková Eva CZE035734 B Jestřábi Ostrava
17. Prokýšková Eva CZE000023 A ŠK AJETO Praha
Coufalová Kateřina CZE000136 ŠK AJETO Praha
17. Rödlová Žaneta CZE002947 A Kanec Most
Mairichová Barbora CZE041094 A ŠK Bořeň Bílina
17. Sedláčková Simona CZE019103 Šumvald
Vymazalová Andrea CZE003539 Bouzov
17. Stratilová Alena CZE047610 Jarohněvice
Šmudlová Romana CZE014036 B Hamerské kladivo
17. Ščudlová Šárka CZE040891 B Mistři netrénujou Šlapanice
Kočí Iveta CZE042197 C Mistři netrénujou B
17. Václavíková Zuzana CZE002931 B Las Vegas Jablonec n/N.
Frenzelová Petra CZE048358 Jablonec nad Nisou
17. Vašková Ivana CZE033508 A AC STAR-ARENA CHODOV
Nehasilová Diana CZE002930 B AC STAR-ARENA CHODOV
17. Zálabská Iva CZE000095 Mladé Buky
Kuběnová Marcela CZE029709 A Big Crash Velká Kraš
33. Appelová Zlatka CZE047775 C Mimoni Ostrava
Fukalová Marcela CZE000460 B DC Billiard Bar Dragons Ostrava
33. Bachová Jana CZE017116 D Dobročkovice
Hořínková Petra CZE033745 A ŽL Knedla Team Brno
33. Čapková Martina CZE011716 A DC Hurricane Adamov
Soukalová Dagmar CZE032837 A Troubsko
33. Filoušová Petra CZE039523 C Grácie Brno
Nesnídalová Michaela CZE042112 D DC Štěstí Brno
33. Hálová Kateřina CZE020007 A Čertovi švagři Hradec Králové
Uhříčková Lenka CZE000282 A (TJ Baník Žacléř)
33. Javorková Petra CZE039499 A Jen tak Slavošovice
Hospodářská Barbora CZE045385 A Jen tak Slavošovice
33. Kulíšková Jana CZE028512 A Rangers Vsetín
Jelínková Božena CZE039667 A Vsetínské štičky
33. Ledvinová Pavla CZE030107 B RACEK B52 K.VARY
Gabrišková Bára CZE042201 B Průšvih Karlovy Vary
33. Marksová Blanka CZE003507 C ŠK Gambáč Mělník
Hraničková Alice CZE048082 C Orli Trutnov
33. Mikešová Lenka CZE037383 A Zezulkárna Jihlava
Hrušová Hana CZE034308 A Luže
33. Minaříková Klára CZE036437 A RACEK B52 K.VARY
Dvorská Klára CZE039296 C DC ŽÍLA CHODOV
33. Osolsobě Oksana CZE030720 Praha 7
Špringerová Zuzana CZE039648 DC Kecky Praha
33. Otrubová Eva CZE029649 B Luleč
Vintrová Kateřina CZE030047 Luleč
33. Peterková Petra CZE046923 B OGGY A ŠKODÍCI OSTROV
Moravcová Jana CZE048433 B ŠK Sušice
33. Pohanková Lenka CZE019019 Plzeň
Kučerová Jaroslava CZE035683 D Herberk 3D Plzeň
33. Skaličanová Krystína CZE044734 D Vyškov
Kolářová Markéta CZE047275 Brankovice
33. Spurná Vlasta CZE001052 C Olomoučtí vlci
Kocmanová Lucie CZE037710 B Sokol Plumlov
33. Štruncová Michaela CZE037119 C Plzeň
Kovářová Gabriela CZE034351 ŠK OKO Plzeň
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2019 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2019 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2019 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 22.11.2019 03:59

Vytištěno z http://www.sipky.org © 2005-2019 Unie šipkových organizací dne 22.11.2019 04:19:59